Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
76wasgs.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi 'Aşkın Tarifi' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş'un oturduğu, senaryosunu Leyla Oter ve Doruk Erengül'ün kaleme aldığı dizinin başrollerini Kadir Doğulu ile Serra Arıtürk paylaşıyor.

Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefin heyecan dolu aşk hikayesini anlatan dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Aşkın Tarifi, yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Serra Arıtürk'ün ilk oyunculuğu olmasına rağmen fazla sırıtmıyor, ekrana yakışmış. Naz karakterini restorana girişte pek sevmedim. Takıntılı olmasından dolayı büyük ihtimalle. :A

Kadir Doğulu bugüne kadar oynadığı karakterlerin tam aksinde bir karakterle çıktı izleyicinin karşısına. İlk başlardaki şivesi hariç karakterini sevdim. :A

Yemek sahneleri umarım ilk bölüm diye böyledir, böyle devam ederse vay halimize. :A Fırat intikam alayım derken, kör kütük aşık olacak Naz'a. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Şimdi açtım diziyi inşAllah tekrarına bakarım

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
O son sahnedeki sahne olmayacaktı, ilk bölümden büyülü aşk sahnesi çok kötü.

Arada kopmama ve 20 dakika falan diziyi izleyememe rağmen diğer kısımları çok hoş ve sıcak olmuş. Ortaya da izlenebilir bir iş çıkmış ama böyle vıcık vıcık aşka girerlerse pek iyi olmaz, bozana kadar kafa dağıtmalık denk geldikçe izleyeceğim ama o samimiyeti kaybederse bırakırım.

Bu arada Serra Arıtürk'e hiç pozitif bakıyordum ama rolüne de olmuş Kadir Doğulu ike dd yapılmışlar. Yasemin Çonka'nın karakteri de hoş gözüküyordu ama pek komik değildi sahneleri, Cem Davran'ın karakterini bir sonlara doğru tam anlamıyla izledim, gayet iyi olmuş, Alper Saldıran da karaktere tam oturmuş, bu arada sonda gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizilere yapılan gönderme güzeldi de o deyince aklıma direkt Masumlar Apartmanı geldi. Bu arada Ümmü Putgül'den de güzel bir Gülendam çıkmış, partneriyle birlikte daha bol gözükmeliler.

İlk izlenimlerim olumlu, çizgisini bozacağını düşünüyorum ama bozmazsa çok iyi olacak, hasret kaldık böyle dizilere ki genelde bu dizilerde sıcaklık olmayınca dizi de olmuyor ama dizideki sıcaklık da tam olmuş.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
  • Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu fragmanın sonu da vıcık vıcık aşk olmuş da neyse bölüm eğlenceli ve sıcak olacak gibi.

Bu arada 2. fragmanda Fırat'ın ailesinden de bir sahne olmalı, 3 karaktere bağlı olması pek hoş değil. :(
Olsun o kadar ya, zaten bölümün sonunda olur büyük ihtimalle.

Sultan falan hiç göremeyeceğiz sanırım, sinirlendim. :(

• Beğendim

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Olsun o kadar ya, zaten bölümün sonunda olur büyük ihtimalle.

Sultan falan hiç göremeyeceğiz sanırım, sinirlendim. :(
Umarım, eğer bölüm boyunca olursa tüm yorumlarım boşa gidecek. :(

2 buçuk saat boyunca 3 karakter üzerinden dönecek diye bende sinir oluyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi beklediğimin üstünde ilerliyor, Kadir Doğulu cidden olmuş role. Serra Arıtürk'te ekrana alışmış. :A

Tek sorun şive. Olmasa daha iyi olacak gibi.