9 Ocak 2022 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu reytingden isteneni kazandığını sanmıyorum ki ileri haftalarda kalanı da kazanamaz gibi. :A
------

Düşecek dedikçe düşüyor ama, ben gerçekleri söylüyorum. :A Haftaya da 2 reytinge düşecek diyorum, umarım yanılırım... Ülkenin yarısından veto yiyen derken? Hangi araştırma, hangi sonuç bunu gösteriyor? Tamamen olmayan şeyin yansıması... Ne diziler o kadar tepki falan aldı ama kaç bölüm, sezon devam etti. İki tepki aldı diye reytingi gözden çıkaracak halimiz yok ki nesnel bir görüş olmaz. :A
Düşmüş ama cumartesiye kıyasla yine çok az bir kayıp var. Tepki aldı diye reytingi görmezden gelin demiyorum ama iki dizi karşısında bu sonuçları alması kendi çapında önemli bir başarı yani sürekli düşmesini değil bu yönünü de değerlendirin. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Yiğitt and Gizmen

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Maske Kimsin Sen gayet iyi gidiyor. Bu oranları koruduğu sürece ve farklı maskeler de sunarsa devam edecektir.

Yargı çok iyi, Teşkilat düşmüş ama kötü değil. Haftaya bir hamleyle yükselmesi muhtemel.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yargı güzel dönmüş aradan. AB'de yükselmiş hatta.

Teşkilat ciddi kayıp yaşamış ama TRT1'de olduğu için her an ciddi yükselme de yaşarsa hiç şaşırmam. :A

MasterChef iki rakibinin karşısında 5.5-6 alarak iyi gitmiş. Bu akşam eleme bölümü ile yükselir.

Maske Kimsin Sen sıralama olarak baya gerilemiş. Bu oranları korursa devam eder ama yeni rakipleri geldiği için zor.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Artık maskelerin altındaki kişilerin neredeyse tamamı belli olduğundan Maske Kimsin Sen rakiplerinin de gelmesiyle düşmüş. Her hafta farklı kişiler gelse merak unsuru daha fazla olurdu. Daha da düşebilir.

Dizilerin etkilediğini düşünüyorum tamamı belli değil yapılan tahminler o isimler o yüzden daha izlenir bu yarışma

• Beğendim
Reactions: ozmoturk

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Maske çökmeye devam ediyor bu gidişle gelecek hafta 2 reytinge kadar düşecektir ondan sonra final haberi ne zaman gelir diye yorumlayacağız.

Yargı düşmüş ama zirveyi almış dizi kendi kitlesini oluşturdu hazirana kadar sorunsuz ilerleyecektir ama gelecek sezon itibaren ciddi bir düşüş yaşayabilir böyle hikayeler genelde 1 sezon iyi gidiyor.

Teşkilat çok ciddi bir düşüş yaşamış ya insanların yeni bölümden haberleri yoktu ya da çok sıkıcı bir bölüm yayınlamışlar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Maske için yapılan yorumları hayretle okuyorum. FOX'un pazara koyduğu tüm dizilerden çok daha iyi reyting almış ama sanki 1'e falan düşmüş gibi yorumlar var. Geçen hafta zaten yeni yıl boşluğundan o reytingleri aldı ve bu hafta düşeceği aşikardı ama Yargı-Teşkilat-Masterchef kombosu karşısında hala beklentilerin üstünde gidiyor yapmayın etmeyin. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Maske için yapılan yorumları hayretle okuyorum. FOX'un pazara koyduğu tüm dizilerden çok daha iyi reyting almış ama sanki 1'e falan düşmüş gibi yorumlar var. Geçen hafta zaten yeni yıl boşluğundan o reytingleri aldı ve bu hafta düşeceği aşikardı ama Yargı-Teşkilat-Masterchef kombosu karşısında hala beklentilerin üstünde gidiyor yapmayın etmeyin. :A
Tamam da yakında Yargı, Teşkilat, Survivor, İbo Show karşısında bu oranları koruyamaz ve Fox 2-2.5 reyting alan bir yapıma sabır göstermez onu demek istiyor herkes.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tamam da yakında Yargı, Teşkilat, Survivor, İbo Show karşısında bu oranları koruyamaz ve Fox 2-2.5 reyting alan bir yapıma sabır göstermez onu demek istiyor herkes.
İyi de pazar günü yayınlanmayacak ki bundan sonra. Gerçi cumartesi de durum bundan pek farklı sayılmaz ama ben en azından bu hafta için bu kadar kötümser yorumlara gerek olmadığını düşünüyorum.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
İyi de pazar günü yayınlanmayacak ki bundan sonra. Gerçi cumartesi de durum bundan pek farklı sayılmaz ama ben en azından bu hafta için bu kadar kötümser yorumlara gerek olmadığını düşünüyorum.
Doğru karıştırdım ama Cumartesi durum daha da kötü düşününce o yüzden neyse bekleyelim görelim en iyisi.