Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Derinlerdeki Dehşet (Tv'de İlk) | Kanal D

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
u9Pmoq.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!
Ekranların sevilen programı ve dün akşam yayın hayatına merhaba diyen Survivor 2021, yüksek reytingler alarak tüm gruplarda zirvede yer aldı.

Gönül Dağı geçtiğimiz haftaya göre düşüş yaşadada yüksek oranlar ile tüm gruplarda en çok izlenen dizi ve en çok izlenen 2. yapım olmayı başardı. Dizi AB grubunda artış yaşadı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Total grubunda 4. sırada yer alırken, AB ve ABC1 grubunda ilk 10 içerisinde yer alamadı.

FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı tüm gruplarda büyük düşüş yaşadı.

İbo Show, tüm gruplarda üst sıralarda yer alarak kanalını sevindirdi.

susrsrsrs.jpg

5C73fH.jpg

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Alev Alev izlerim belki boş bi gün güzel dizi yok :A yani Tv izlemeyeceğim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!
Ekranların sevilen programı ve dün akşam yayın hayatına merhaba diyen Survivor 2021, yüksek reytingler alarak tüm gruplarda zirvede yer aldı.

Gönül Dağı geçtiğimiz haftaya göre düşüş yaşadada yüksek oranlar ile tüm gruplarda en çok izlenen dizi ve en çok izlenen 2. yapım olmayı başardı. Dizi AB grubunda artış yaşadı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Total grubunda 4. sırada yer alırken, AB ve ABC1 grubunda ilk 10 içerisinde yer alamadı.

FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı tüm gruplarda büyük düşüş yaşadı.

İbo Show, tüm gruplarda üst sıralarda yer alarak kanalını sevindirdi.

------

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Survivor 2021' geçen yıla oranla tüm gruplarda düşük başlamış, 1-2 reyting arası düşük açılış yapmış. Geçen yıl pandemi sebebiyle uçtuğunu hepimiz biliyoruz, hafta içi 4-5 oranlarla gidip gelecektir. Hafta sonu ise 6-7 bazında oranlar alır. (Ek olarak pandemi var, pandemi sebebiyle sokağa çıkma yasağı da vardı. Geçen yıl ilk bölümde bunlar da yoktu. Ona rağmen bu açılış tabi ki beklenti altı...)

'Gönül Dağı' harika oranlar almış, günün kazanan yapımı olmuş kesinlikle. Yeni rakibinden hiç etkilenmemiş neredeyse, muhteşem oranlar! Kocaman tebrikler.

'Sen Çal Kapımı' çok sert düşüş yaşamış, oranları kanalı memnun eder mi bilemiyorum tabi ama pek iyi oranlarda olmadığını söyleyebiliriz.

'Kuzey Yıldızı' AB grubunda 2 reytinge düşmüş, TOTAL grubu 6.31 reyting gayet iyi ama. TOTAL ve AB grubu arasında bu kadar fark nasıl oluşuyor anlayamıyorum doğrusu... Umarım AB grubunu da toplar.

'İbo Show' dünkü konuklarıyla daha iyi oranlar alır diye bekliyordum.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
1 haftalık ara ve Survivor başlamasına rağmen çok bir değişiklik yaşamamış Gönül Dağı. :)

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Survivor geçen sezon 12-13 reytingle başlayıp kısa sürede hafta içi 3-4 reytinglere düşmüştü. Bakalım bu sezon nasıl gidecek? :)

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Diziler virüs yüzünden geçen seneki gibi ara vermezse Survivor bu sezon, geçen sezonki oranları asla alamaz.
İnşallah virüs gidişatı kötüleşmez de diziler ara vermez.

Rekabetsiz bir ortamda survivorın reyting almasını istemiyoruz, rakipleri karşısında ne alıyor onu görelim, adil olsun her şey.

İbo Showda bomba konuklar vardı, bir tık daha iyi gitmesini beklerdim.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Survivor ilk bölümü olması , reklamsız olmasından dolayı birinci çıkmış, aksini bekleyenler zaten hayal dünyasında yaşıyordur.
Ama geçmiş yıllara göre daha düşük oranlar almış ama ben gerçekten karşısındakileri sağlam buluyordum bu yıl.

Gönül Dağı, Dağ gibi çıktı hatta AB de oran yükseltmiş, Cumartesinin en sağlam ve başarılı dizisi oldu. Diziyi hiç izlemedim ama gerçekten başarılı olduğu ortada.

KYA AB de 2 bandına kadar inmiş, seyircisi sadık kalmamış ki totalde de ciddi oranlar kaybetmiş. ama totalde 4-5 bandında yaşar gibi.

İbo Show, demek ki insanlar MFÖ ve Cem Yılmazdan ziyade Survivorda eğlenmeyi tercih etmiş.Oranları şaşırttı.

Asıl komedi SÇK, OKadar fandom, tt ... 3289573902 Kez verilen Recep ivedik 5 daha çok izlenmiş.,
Bu dizi final yapar.

Haftasonları Survivor 5-7 bandında gider; Haftaiçleride 4-5 bandında...
Survivor 3-4 ratingle yaşayan dizileri emer, diğer diziler az etkilenir. İstediği kadar eleştirilsin Survivorın alıcısı daima vardır.

Herkese iyi Pazarlar.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diğer günlere göre cumartesinin nispeten boş oluşuna ve sokağa çıkma yasağına rağmen Survivor'ın çift haneye ulaşamaması rezilliği. :F Geçen sene bile her şey normalken daha yüksek açmıştı. Dedim ben bu sezon iş çıkmaz diye ki daha bunun hafta içisi de var. :A O yüzden Menajerimi Ara reytingleri için umutluyum bu akşam. :Z

Kapı öldü beybi daha fazla vurmayın. :A Kendisini tutturabilmek uğruna elli tane dizi harcandı ama olmayınca olmuyor çok yakında yerine Yaş 19 (Fazilet Hanım ve Kızları gibi hafta sonu ilgi çekebilir) gelir artık. :A Demek ki neymiş önemli olan PR değil senaryoymuş. ;)

Gönül Dağı'na tebrikler oranlarını korumayı başarmış. Kuzey Yıldızı Total'de hala iyi ama AB resmen firar ediyor Haziran'da bitmeli. İbo Show da o konuklara göre sönük kalmış ama kanalı memnun etmiştir bu haliyle de.