Bu Akşam Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061
Geçmiş mi geçmiş BEN ona bakarım. Çatlayan da sensin JS'nin saçmalıkları beni çatlatamaz üzgünüm :Z
Pazartesi günleri Elma zirvede olamayınca günün en çok izlenen dizisi diye hava atmayı biliyordun şimdi sıra reytinglerden daha önemliymiş gibi davranma sırf çatladığın için. :A Neyse Jet Sosyete daha seni çok patlatacak. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,996
Puanı
1,060
Pazartesi günleri Elma zirvede olamayınca günün en çok izlenen dizisi diye hava atmayı biliyordun şimdi sıra reytinglerden daha önemliymiş gibi davranma sırf çatladığın için. :A Neyse Jet Sosyete daha seni çok patlatacak. :Z
Günün en çok izlenen dizisiydi doğru :Z

ÇATLATAMAZ çünkü bei çatlatacak kalitede bir başarısı yok :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Çukurova çok durgun ve sıkıcı bir bölüm olduğu için biraz düşmüş. Bölümün son yarım saati dışında birşey yoktu.

Doya Doya Moda-yı ev içi reality show gibi birşey yapmaya çalıştılar, çünkü artık dışarı çıkarak alış-veriş yapamıyorlar. Ama bu çok sıkıcı, saçma ve altı boş kavgalar ile program kalitesini kaybetdi. Eski bölümlerinin tekrarını koysalar daha çok izlenir.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çukurova dün cidden sıkıcıydı ama iyi oranlar almış.

Survivor'ı da kutluyorum, nerdeyse 12 alacakmış abc1'de :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Boşlukta bile düşmeyi başayan Çukurova'ya tebrikler gerçekten bayağı çatlatıyor. :A @serhatt @Ahmed @Dosi @Forumdash

Mucize Doktor tekrarıyla bile şov yapmış tebrikler. :Z

Dudullu Postası geçen hafta iyi başlamıştı ama bu hafta bayağı düşmüş. Hayat Tamircisi de çok kötü gitmiş. HT yakında hafta sonu gündüz kuşağına, Dudullu da PT-2'ye giderse şaşırmam.
Rekabet olmayınca şu laf sokuşunu bile cekemıyorum inan:T: Haftaya bekle...

en azından survivor gibi veletler izlememiş :A
Ekli dosyayı görüntüle 78051
12-19 arası BZÇ mi izliyormuş saçmalığa bak. :A Anneleri izliyordur anca. :A
23.57 reyting ne yaa :F BZÇ'nin bitiş saati sandım :F:F @Dosi @Bully @Yiğitt @Ahmed @mrt-06

Survivor'ı oldu bitti çocuklar izliyordu zaten şaşirmadım:X KARADAYI zamanı da demiştim. Top 250 listesini gördüğüm zamanlarda:A Ama ben böyle listeyi yayınlamamiştim bişey filan olur diye:A Neyse xemrexxx kanıtlarla gösteriyor:A Çocuklarin bu kadar hükmettiği tv sektöründe en çok MD izlense nolur izlenmese nolur:A Sempatik çocuk Ali Vefa çocuklar tarafından seviliyordur:A:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,952
Puanı
1,061

23.57 reyting ne yaa :F BZÇ'nin bitiş saati sandım :F:F @Dosi @Bully @Yiğitt @Ahmed @mrt-06

Survivor'ı oldu bitti çocuklar izliyordu zaten şaşirmadım:X KARADAYI zamanı da demiştim. Top 250 listesini gördüğüm zamanlarda:A Ama ben böyle listeyi yayınlamamiştim bişey filan olur diye:A Neyse xemrexxx kanıtlarla gösteriyor:A Çocuklarin bu kadar hükmettiği tv sektöründe en çok MD izlense nolur izlenmese nolur:A Sempatik çocuk Ali Vefa çocuklar tarafından seviliyordur:A:A
Evet haftaya biraz daha düşmesini beklerim böyle olmadı bence de. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060

Bu hafta izlemedim :A
Şu Hatip fav10 haberlerine göre bir kaç hafta öncesinde veda etmeyecekmiydi? Bu bölümde de mi kurtulamadık acaba? :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şimdi tekrar habere baktım, güya 59. bölümde ayrılacaktı ama hâlâ var :A

Yeni gelen kişiler genelde geç geliyor diziye. Müjgan'da aylar sürmüştü sanki haberi ile bölüme giriş süreci:A
İnş haftaya da fragman vardir da Hunkar'la Nazan karşilaşinca ara verelim :Z:Z Tam bir sezon finali:X

• Güldürdün
Reactions: Dosi