9 Mart 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aşklarım size malum kanalınızla mutluluklar. :Z
Ama gerçekler ortada, ben bu işte bir bit yeniği olduğuna eminim. :A
Hayatım piyasadaki bütün dizileri Fox yapıyor napayım izlemeyip :A Bi Zümrüdüankayı izlemiyorum bi de kadını izlemiyodum :A Bi de stardan Babil var izlediğim

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aşklarım size malum kanalınızla mutluluklar. :Z
Ama gerçekler ortada, ben bu işte bir bit yeniği olduğuna eminim. :A
Bir zamanlar Kanal D haftanın her gününde zirvedeydi. Daha sonra Star... Her dönem oluyor böyle şeyler ama FOX’un başarısı bu sezonluk değil. Kaç sezondur böyle iyiyiz maşallah. :A Tabi bu sezon uçtuk doğru dizilerle. :A

Hem ayrıca ATV’nin de tüm dizileri yüksek alıyor asıl onda ara Esra Erol bile 5 alıyorsa bunda bit yeniği vardır. :A BZÇ ve Kuruluş da 14 alıyor bir şey diyor muyuz. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok da üstüne gitmeyelim, yazık :A
Y A S A K E L M A 🚫 🍎
Zirvedeyiz. Bu sonuçlar artık çenenizi kapatır bence ama kudurmaya devam etseniz güzel olur. :Z :A
Altında bir şey aramaya gerek yok tek bir cevabı var, dizilerimiz kaliteli. :A Her türden dizi var çünkü. :A Yasak Elma’nın başarısı hep ortadaydı sezon başında düşük başladı diye herkes dalga geçerken şimdi senaryoda her hafta bomba olayların olmasıyla yükselişimiz başladı ve zirvedeyiz. :Z
Tüm dizileri her hafta zirvede olan biri olarak bu halinizi görünce üzülüyorum ya 3 sezonda ilk defa. :A Geçen hafta da zirvede olmamanıza rağmen zirvedeyiz diyordunuz bu kadar üzülüyorsanız bir haftalığına sizin olsun nasılsa bölüm kötü olduğu için gelecek hafta ait olduğu yere döner. :A

Diğer kanallar yayınlarını kessinler, 7/24 millet malum kanalı izlesin. :A
Noldu ya, bir kanalın tüm dizilerimi gün birinciliğine oynayabilir? Saçma yapımları bile en az 8+ almaya başladı son dönemde. Çıkar yakında kokusu. :A
Yerli ve milli kanallarınız varken halkımız Amerika'nın kulu olmuş resmen yazık. :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: Ahmed and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tüm dizileri her hafta zirvede olan biri olarak bu halinizi görünce üzülüyorum ya 3 sezonda ilk defa. :A Geçen hafta da zirvede olmamanıza rağmen zirvedeyiz diyordunuz bu kadar üzülüyorsanız bir haftalığına sizin olsun nasılsa bölüm kötü olduğu için gelecek hafta ait olduğu yere döner. :A

Yerli ve milli kanallarınız varken halkımız Amerika'nın kulu olmuş resmen yazık. :A
Ee her hafta zirvede de ne oluyor. :A Ne için dediğimizi bilmiyorsun sanki. :A Tekrarlayayım: Sezon başında düşük gittiği için “çöp olacak, çürüyecek, çökecek, eriyecek” diyenlere cevabımızdır hee hafta yükselen reytingler ve sonucunda gelen birincilik. Kudurmaya devam et. :A

• Harika
Reactions: alperuz

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Bir zamanlar Kanal D haftanın her gününde zirvedeydi. Daha sonra Star... Her dönem oluyor böyle şeyler ama FOX’un başarısı bu sezonluk değil. Kaç sezondur böyle iyiyiz maşallah. :A Tabi bu sezon uçtuk doğru dizilerle. :A

Hem ayrıca ATV’nin de tüm dizileri yüksek alıyor asıl onda ara Esra Erol bile 5 alıyorsa bunda bit yeniği vardır. :A BZÇ ve Kuruluş da 14 alıyor bir şey diyor muyuz. :A
ATV'm ve Star'ıma laf etdirmem. :Z :Z

• İlginç
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ee her hafta zirvede de ne oluyor. :A Ne için dediğimizi bilmiyorsun sanki. :A Tekrarlayayım: Sezon başında düşük gittiği için “çöp olacak, çürüyecek, çökecek, eriyecek” diyenlere cevabımızdır hee hafta yükselen reytingler ve sonucunda gelen birincilik. Kudurmaya devam et. :A
IMG_20191129_113050.jpg

• Sinir Bozucu
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Diğer kanallar yayınlarını kessinler, 7/24 millet malum kanalı izlesin. :A
Noldu ya, bir kanalın tüm dizilerimi gün birinciliğine oynayabilir? Saçma yapımları bile en az 8+ almaya başladı son dönemde. Çıkar yakında kokusu. :A
killer-arzu.jpg

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060

Peş peşe yayından kaldırılan dizilerini saydırma bana kapak olmaya doyamadın :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu reytingler görüp öncelikle Yasak Elma ve FOX'u kutluyorum. Yasak Elma'yı neden kutladığımı herkes biliyor da burada esas alkış alması gereken FOX bence. Çünki, bu bir ilk değil. FOX hangi iş olursa olsun sabır gösteren bir kanal. Kanal D başta olmak üzere diğer tüm kanallar neredeyse aynı ve sabırsız. Ama FOX'un 3 reyting alan dizisi de oldu daha sonra 11-12'leri gören (Karagül gibi) ve çoğu böyle örnek var.

Yasak Elma da ilk başlarda düşüktü ama diziyi kaldırmadı hiçbir zaman. Sezon başlayınca bile düşüktü. Ama sabredince gerçekten oluyor. FOX'un çoğu başarılı dizisi böyle çıktı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne çok tantana etmişsiniz be. Yasak Elma varlığı ile bile çatlatıyor anticileri :A

@Aserat geçen hafta Zirvedeyiz dedik diye laf ediyordun. Şimdi ne kulp bulacaksın?
ZİRVEDEYİZ!!!!!!!! :Z

• Harika
Reactions: alperuz

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok da üstüne gitmeyelim, yazık :A
Peş peşe yayından kaldırılan dizilerini saydırma bana kapak olmaya doyamadın :A
Ne çok tantana etmişsiniz be. Yasak Elma varlığı ile bile çatlatıyor anticileri :A

@Aserat geçen hafta Zirvedeyiz dedik diye laf ediyordun. Şimdi ne kulp bulacaksın?
ZİRVEDEYİZ!!!!!!!! :Z