Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    22

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
4 sezondur her hafta dizinin çökmesini bekleyen antileri yine hüsrana uğratan yasak elmaya tebrikler. :bhr: Ben olsam susmayı yeğlerdim zira her kötü temenni için ağzını açtıklarında dizi reytinglerde daha da yükselerek tokat gibi bir cevap veriyor. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Daha büyük rezaletler var ağlama. :Z Propaganda dizisi diye eleştirdiğin, sevmediğin TRT 1 dizisini tebrik ettin Yasak Elma nefretin yüzünden. :eek: Sen harbiden ilginç bir vakasın. :A

Ey güzel dizim sen nelere kadirsin. :A
Keşke bu yorumun alnı öpsede öpsem :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Selçuk Tepeli 8 reyting. 👏👏👏👏👏👏👏👏
Umarım bu hafta Mucize Doktor'a katkısı olur uzun uzun konuşmaktan başka bir işe yarasın artık. :A
Daha büyük rezaletler var ağlama. :Z Propaganda dizisi diye eleştirdiğin, sevmediğin TRT 1 dizisini tebrik ettin Yasak Elma nefretin yüzünden. :eek: Sen harbiden ilginç bir vakasın. :A

Ey güzel dizim sen nelere kadirsin. :A
Bence bu gündeki 4 dizi de birbirinden vasat ama adet yerini bulsun. :A Neyse PR için didinip durdular bu kadar tantanaya yükselsin bir zahmet. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yasak Elma o fragmanla zirveyi oynamaması zaten imkansızdı ancak lider olacağını tahmin etmedim hatta izleyenleri bile şaşırmış gözüküyor. Çukurun bu kadar düşmesi şaşırtıcı demekki cidden Vartolu Sadettin karakteri dizinin bel kemiği. Yasak Elma isterse rekorlar kırsın ben o diziyi yine sevmeyeceğim. Aşkı Memnu kaç reyting alıyordu nefret ediyordum o diziden. Böyle işler yüksek alırken Öğretmen Hekimoğlu niye az alıyor şaşırmamalı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yasak Elma o fragmanla zirveyi oynamaması zaten imkansızdı ancak lider olacağını tahmin etmedim hatta izleyenleri bile şaşırmış gözüküyor. Çukurun bu kadar düşmesi şaşırtıcı demekki cidden Vartolu Sadettin karakteri dizinin bel kemiği. Yasak Elma isterse rekorlar kırsın ben o diziyi yine sevmeyeceğim. Aşkı Memnu kaç reyting alıyordu nefret ediyordum o diziden. Böyle işler yüksek alırken Öğretmen Hekimoğlu niye az alıyor şaşırmamalı.
Milletimiz sorunlulara ve ahlaksızlara meraklı maalesef. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
u9Pmoq.jpg

Reyting sonuçları belli oldu!

Ekli dosyayı görüntüle 94946

5C73fH.jpg
gene TRT yukselmil ve zırvede her iki grupda

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
aşkı memnu tekrar bölğümleri, bile iyi reyting alıyor

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yasak Elma' oranlarına hiç şaşırmadım, hep dediğim gibi bir an pat bakıyoruz iyi yükseliyor bir bakıyoruz düşüş yaşamış. O tanıtımla zirveye yerleşmesi kime sürpriz oldu? Yeni bölüm fragmanını da izledim, sezon finali fragmanı resmen. Haftaya daha da oranlarını artırarak zirvedeki yerini koruyacaktır, çok net. Tebrikler. :X

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Umarım bu hafta Mucize Doktor'a katkısı olur uzun uzun konuşmaktan başka bir işe yarasın artık. :A

Bence bu gündeki 4 dizi de birbirinden vasat ama adet yerini bulsun. :A Neyse PR için didinip durdular bu kadar tantanaya yükselsin bir zahmet. :A
Aynen her şey vasat, her dizi PR yapıyor, bi senin izlediklerin en mükemmel aynen. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Salı günü tutunamayınca pazar gününe geçen Menajerimi Ara da o hafta iyi PR yapmıştı, keşke aynı yorumları o zaman da görebilseydik. :A
Of ne kadar mesnetsiz bir yorum ya reytingleri düşük olup gün değiştiren her dizi yeni güne geçince mecburen PR yapar ama bu dizi 80 küsür bölümdür aynı günde yayınlanan ve reytingi iyi olan bir yapım olmasına rağmen hala alakasız şeylerle gündeme gelme çabasındalar. :A

Aynen her şey vasat, her dizi PR yapıyor, bi senin izlediklerin en mükemmel aynen. :A
Her şey vasat demiyorum bu gün yayınlananlar bence vasat diyorum işine geldiği gibi anlama istersen. :A Kendi izlediklerimin mükemmel olduğuna dair bir iddiam da yok hiçbir dizi şu şartlarda mükemmel olamaz zaten. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Çukur AB'de ilk defa bu kadar geride kalmış ama aldığı oranlar gayet iyi hala.

Yasak Elma sürpriz yaparak zirveyi almış total'de. Yapımların oranları çok yakın birbirine.

Masterchef zorlu günde iyi gitmiş.

• Beğendim