9 Ekim 2024 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman - 166. Bölüm | ATV

• Leyla - 5. Bölüm | NOW

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Sandık Kokusu - 30. Bölüm | Show TV

• Taş Kağıt Makas - 18. Bölüm | Kanal D

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,219
Puanı
860
1716390341161-png.127045

1716390361387-png.127046

Sandık Kokusu yükselmeye devam ediyor ve 4 reytingi geçmiş. Böylelikle final tehlikesinden kurtuldu diyebiliriz :)

Kuruluş Osman sağlam hareketlenmiş. Hikaye heyecanlandıkça daha da artıracaktır oranlarını, 6. sezonunda bu oranları alması büyük bir alkışı hak ediyor. :bhr:

Taş Kağıt Makas'ın finali sonrası umarım kitlesini Sandık Kokusu çekebilir de sezon sonuna kadar devam ettirebilir kendini.

• Aynen
Reactions: ahmetbey
Leyla'mı izledim tabii ki. Oranlarını artırmış ve AB'de 5.36 reyting ile lider olmuş, maşallah! :Z:bhr:

Taş Kağıt Makas'ı internetten izlemeye devam ediyorum. Çok iyi devam ediyor o da Allah var şimdi. Asla bu oranları hak etmiyor. En azından tüm gruplarda 4'ü hak ediyordu. 1.69'a kadar düşmüş.

Sandık Kokusu'nun senaristleri efsane 6 sezonluk dizi Yasak Elma'mın senaristleri. Bu yüzden 4.23'e yükselmesine şaşırmadım. Ama dizi güzel değil gerçekten. Yine de onların hatrına sevindim.

Kuruluş Osman 6. Sezon'unda da 6.37 reyting alıyor, büyük tebrikler hiç sevmesem de diziyi.

• Beğendim
Reactions: cookies
Kuruluş Osman sağlam hareketlenmiş. Hikaye heyecanlandıkça daha da artıracaktır oranlarını, 6. sezonunda bu oranları alması büyük bir alkışı hak ediyor. :bhr:

Taş Kağıt Makas'ın finali sonrası umarım kitlesini Sandık Kokusu çekebilir de sezon sonuna kadar devam ettirebilir kendini.
Çarşamba liderliğini kaptırmayacağız, Kuruluş bu sezon sona erse bile Orhan ile Yola devam edeceğiz :Z