Ünlü magazin sitesi Ayaklı Gazete tarafından bu yıl 9. kez gerçekleştirilecek TV Yıldızları Ödül Töreni'nde adaylar belli oldu.
TV, müzik ve sinema dünyasının en iyilerinin halk oylamasıyla belirleneceği organizasyonun tarihi ise henüz belli değil. Öte yandan tüm adayları görüp oy vermek için şuraya tıklayabilirsiniz.
İşte TV ve sinema adayları:
En İyi Dizi
- Camdaki Kız | Kanal D
- Kırmızı Oda | TV8
- Kuruluş: Osman | ATV
- Masumlar Apartmanı | TRT 1
- Sadakatsiz | Kanal D
- Yasak Elma | FOX
- Burcu Biricik | Camdaki Kız
- Cansu Dere | Sadakatsiz
- Demet Özdemir | Doğduğun Ev Kaderindir
- Ezgi Mola | Masumlar Apartmanı
- Hilal Altınbilek | Bir Zamanlar Çukurova
- Tuba Büyüküstün | Sefirin Kızı
- Ahmet Kural | Bir Zamanlar Kıbrıs
- Birkan Sokullu | Masumlar Apartmanı
- Burak Özçivit | Kuruluş: Osman
- Caner Cindoruk | Sadakatsiz
- Taner Ölmez | Mucize Doktor
- 10 Bin Adım | GAIN
- Alef | BluTV
- Atiye | Netflix
- Bir Başkadır | Netflix
- Fatma | Netflix
- İlk ve Son | BluTV
- Rise of Empires: Ottoman | Netflix
- Yeşilçam | BluTV
- Afra Saraçoğlu | Yeşilçam
- Alina Boz | Aşk 101
- Beren Saat | Atiye
- Burcu Biricik | Fatma
- Öykü Karayel | Bir Başkadır
- Özge Özpirinçci | İlk ve Son
- Cem Yiğit Üzümoğlu | Rise of Empires: Ottoman
- Çağatay Ulusoy | Yeşilçam
- Engin Günaydın | 10 Bin Adım
- Kenan İmirzalıoğlu | Alef
- Mehmet Günsür | Atiye
- Salih Bademci | İlk ve Son
- Çok Güzel Hareketler 2 | Kanal D
- Güldür Güldür Show | Show TV
- Menajerimi Ara | Star TV
- Seksenler | TRT 1
- Sen Çal Kapımı | FOX
- Açelya Topaloğlu | Güldür Güldür Show
- Ayça Ayşin Turan | Ada Masalı
- Burcu Özberk | Aşk Mantık İntikam
- Gülsüm Ali İlhan | Gönül Dağı
- Hande Erçel | Sen Çal Kapımı
- Alp Navruz | Ada Masalı
- Aytaç Şaşmaz | Baht Oyunu
- Fatih Artman | Menajerimi Ara
- İlhan Şen | Aşk Mantık İntikam
- Kerem Bürsin | Sen Çal Kapımı
- Devrim Yakut | Camdaki Kız
- İlayda Alişan | Masumiyet
- Pelin Akil | EDHO
- Tuvana Türkay | Yasak Elma
- Tülin Özen | Kırmızı Oda
- Cüneyt Mete | Kardeşlerim
- Gürkan Uygun | Uyanış: Büyük Selçuklu
- Kerem Alışık | Bir Zamanlar Çukurova
- Nurettin Sönmez | Kuruluş: Osman
- Ozan Akbaba | EDHO
- Banu Kiremitçi Bozkurt | Kırmızı Oda
- Başar Başaran & Emre Özdür | Bir Zamanlar Kıbrıs
- Deniz Madanoğlu & Rana Mamatlıoğlu | Masumlar Apartmanı
- Kemal Hamamcıoğlu & Dilara Pamuk | Sadakatsiz
- Mehmet Bozdağ | Kuruluş: Osman
- Melis Civelek & Zeynep Gür | Yasak Elma
- Aleyna Tilki & Cemal Can Canseven | İşte Bu Benim Masalım
- Alp Navruz & Ayça Ayşin Turan | Ada Masalı
- Aytaç Şaşmaz & Cemre Baysel | Baht Oyunu
- Hande Erçel & Kerem Bürsin | Sen Çal Kapımı
- Özge Özpirinçci & Salih Bademci | İlk ve Son
- Yağmur Tanrısevsin & Gökhan Alkan | Kalp Yarası
En İyi Film
- Kağıttan Hayatlar
- Karakomik Filmler 2
- Nasipse Adayız
- Nuh Tepesi
- Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?
- Yarına Tek Bilet
- Dilan Çiçek Deniz | Yarına Tek Bilet
- Ecem Erkek | Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?
- Melisa Aslı Pamuk | Karanlık Şehir Hikayeleri: Kilit
- Meryem Uzerli | Kovan
- Nesrin Cavadzade | Aşk Tesadüfleri Sever 2
- Tuvana Türkay | Ağır Romantik
- Ali Atay | Nuh Tepesi
- Cem Yılmaz | Karakomik Filmler 2
- Çağatay Ulusoy | Kağıttan Hayatlar
- Ercan Kesal | Nasipse Adayız
- Haluk Bilginer | Azizler