9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Altındağlı yarın sert bir düşüş yaşayacak şu oranlara bakarsak. :( Diziye pt2 yolu gözüktü gibi. :T

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Bugun altindaglinin yonetmenine ve show tvye iyi kufur ettim. bi dizinin goruntu kalitesi bi bolumde bu kadar mi duser ya. Dizi genel olarak cok sıkıcıydi bu bolum senaryoda cok bosluk vardi ekremin su salak kizina gereksiz sahneler vermisler konusmasi falan zaten acap sinir bozucu oyunculuklar zaten berbat adami yanlislikla vuruyolar kimse kelime konusmuyo 5 saniye bekliyip direk arabaya kosuyo, dizide bi kactane cok guzel etkileyici sahne vardi ondada zaten su kanalda reklam islerine hangi gerizekali bakiyosa artik o sahnelerde reklama girdi hayatimda bu kadar sacma salak reklam duzeni gormedim. burak kuka midir nedir yonetmenlikten para kazaniyosa ben artik bisey demiyorum. surec paraya kiysin su diziye dogru duzgun yonetmen senarist falan getirsin yazik oluyo elinde guzelim sopranos senaryosu var sen bu kadar ozensiz cekiyosun. her bolum bu sekiil olacaksa 4 ratingi bile ruyalarinda gorurler gerizekalilar

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
arkadaş karadayı aşk dizisi oldu çıktı valla sıkıldım laptopu açtım artık bu kadar öpüşme olmaz ki ya dedem de isyan etti sonunda bunlar evli değil mi utanmıyolar mı diye malesef ne utanması :D

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Show tv twitter hesabina da sovucem o olucak adamlarin tvde dizisi donuyo twitterda arda turan sinem kobal niye ayrildi falan filan muhabbeti yapiyo