9 Aralık 2013 Pazartesi Reyting Sonuçları

yanlız o ses genelde yarısı düşük giden bir işti canlı yayınlara geçince çok düşüyordu
zaten yd kasım ayında geçti yani o ses in canlı yayınlara yakın kısmında yükselmesi o ka uzun sürmemiştir

Valla bende bilmiyorum, savundukları diziyi yerlere göklere sığdıramıyolar ama aldığı oranları, o eleştirdikleri dizilerin 1. Ve 2. Sezonunda özetleri alıyodu.

ay yapım bir yaprak dökümü'nde uzattı,başka yok.

Bencede tamam de, çünkü gitmek istediğin yol çıkmaz sokak.

ben reytingle ölçmüyorum olayı ama yine de öbgz kadar iyi demek komik oluyor
Öbgzk'de her karakterin bi hikayesi vardı ve yine her karakterin hikayesi izleyiciyi heycanlandırabiliyodu. Karadayıda bir haksız hapis davasıdır gidiyor. Başka kayda değer bi şey mi var yoksa biz mi göremiyoruz???

ay yapım bir yaprak dökümü'nde uzattı,başka yok.
kg komple uzatma bir diziydi 15 bölüm ferhatı vuran açığa çıksın 15 bölüm güney suçu itiraf etsin 15 bölüm zeynep gitsin cemre gelsin diye uzatıp durdular
son zamanlarda çok seviyor uzatmayı ay yapım

Öbgzk'de her karakterin bi hikayesi vardı ve yine her karakterin hikayesi izleyiciyi heycanlandırabiliyodu. Karadayıda bir haksız hapis davasıdır gidiyor. Başka kayda değer bi şey mi var yoksa biz mi göremiyoruz???
bence de onu diyorum zaten elindeki oyuncuların-karakterlerin hepsini başrol gibi kullanabiliyorsan o dizi unutulmaz olur anca

ben reytingle ölçmüyorum olayı ama yine de öbgz kadar iyi demek komik oluyor
İzledin mi Karadayıyı Emre? Sen sadece senaristlere bakıyorsun.

Ben izledim emin ol Karagüle ve ya Lale Devrine benzeseydi ben de sürekli yerden yere vurardım. Dizi kendine bağlıyor insanı. Yalan Dünya ile rakipken bile ben çok seviyordum Karadayıyı.

Ben diğer diziler Yalan Dünyaya rakip diye eleştirmiyorum. Örneğin Karagülü. Geçen seneden beri aynı şeyleri diyorum.

Çoğu kişi olaya mantıksız boyuttan bakıyor. Aynı gün diye diğer diziler çöp olmalı, pis olmalı. Medcezir de Yalan Dünya ile aynı gün ama netten seyrediyorum. Ne yani rakip diye dizinin kaliteli olmasına göz mü kapayayım?

birkaç bölümüne baktım zaten senaryosunu biliyoruz forumumuzdaçokça konuşuluyor
oyuncuları da biliyoruz
karadayı geçen seneki kuzeyin içine total atılmış hali uzatmaları oynuyor senaryo adına

panpa kuzey güney senarist beceriksizliğiydi,diziyi uzatmayla bi alakası yok.

Birde bunu ff ci karadayıcılara anlatabilsek.

+1

Kim kalitesiz dedi ? Sadece kendimce feride ve kenanın zihnimde ki yansımalarını söyledim. Maşallah sen aldım konuyu nerelere çektin nerelere...

birkaç bölümüne baktım zaten senaryosunu biliyoruz forumumuzdaçokça konuşuluyor
oyuncuları da biliyoruz
karadayı geçen seneki kuzeyin içine total atılmış hali uzatmaları oynuyor senaryo adına
Valla İntikama benzer bir senaryosu var. Birinin babası ölmüş İntikam alıyor, diğerinin de babası haksız yere hapisde onu kurtarıp ona bunu yapanlardan İntikam almaya çalışıyor.

Senaryosun bana hiç de klişe gelmiyor. Oldukça orjinal. Senin izlediğin dizilere de benzer kitleli. Nasıl kopdun diziden anlamadım. Müzikleri bile tek kelimeyle diziyi izlemek için "yeter".

O Ses için geçen sene düşecek dedik ama hiç ciddi oranda düşmedi. O Ses sonlarında bile, Yetenek Sizsiniz'den de Survivor'dan da daha yüksek almış Pazartesi.

aynı senaryodan bir dizi yeter bana fazlasına gerek yok

O Ses için geçen sene düşecek dedik ama hiç ciddi oranda düşmedi. O Ses sonlarında bile, Yetenek Sizsiniz'den de Survivor'dan da daha yüksek almış Pazartesi.
forumumuzda genel kanı o yönde

ilk sezonda gereksiz uzatma vardı
zeynep karakterinin gelmesi ile başladı uzatmalar
Merve Boluğur konusunda hemfikiriz.
şunu anlamıyorsun hikaye başka bir senaristin elinde daha iyi olamazmıydı
rahatlıkla 2 sezon sıkılmadan izleyemezmiydik?