-9 Şubat 2012 Perşembe- Bugün TV'de Ne Var ?

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,694
Puanı
1,061
ooo maçları unutmuşum gs maçını bende izlerim :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
20.00 M.U.C.K (Yerli Dizi - Yeni Bölüm)
22.15 Kutsal Damacana 2: İtmen (Yabancı Sinema - Tekrar)

Bir de KURT KANUNU dizisi güzel mi arkadaşlar tekrarı varmış yorumlarınıza göre bakabilirim :)

Kemal Tahir'in ölümsüz eseri "Kurt Kanunu" romanından esinlenerek dizi olarak çekilen, eski zamanları anlatan başarılı, güzel bir yapım. O dönemi derin bir şekilde anlatıyor. Ben izledim açıkcası ve izlemeni tavsiye ederim. Bu arada dizinin bu bölümü, birçok diziden daha kısadır. İlk bölümü 70 dakika civarı sürdü. İlerleyen bölümlerde dahada iyi bir hâl alacaktır yapım.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
20.00 M.U.C.K (Yerli Dizi - Yeni Bölüm)
22.15 Kutsal Damacana 2: İtmen (Yabancı Sinema - Tekrar)

Bir de KURT KANUNU dizisi güzel mi arkadaşlar tekrarı varmış yorumlarınıza göre bakabilirim :)

abisi kurtlar vadisinin aynısı hemen hmen. ama tek farkı eski zamanda geçiyor. okadar agır gidiyorki dizi izlemek için kendimi zor tutuyorum

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
abisi kurtlar vadisinin aynısı hemen hmen. ama tek farkı eski zamanda geçiyor. okadar agır gidiyorki dizi izlemek için kendimi zor tutuyorum

sana cevab vermek bile aslinda mantiksizlik. Ya bu diziyi senaristler yazmadi bu bir kitap kitap kitap bak senin icin 3 defa yazdim belki anlarsin diye.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sana cevab vermek bile aslinda mantiksizlik. Ya bu diziyi senaristler yazmadi bu bir kitap kitap kitap bak senin icin 3 defa yazdim belki anlarsin diye.

aynı senaristler mi yazdı dedim. ikisinde de abiler komplo teori kuran saatlerce koltukta oturup bişey anlatıyorlar. ve çok agır

Yasin93

Favori Üye
Reaksiyon puanı
989
Puanı
285
aynı senaristler mi yazdı dedim. ikisinde de abiler komplo teori kuran saatlerce koltukta oturup bişey anlatıyorlar. ve çok agır

ya sen Benim ne demek istedigimi anlamamissin. Bu dizide senaristler komplo teori felan kuramaz cünkü kitaba göre hareket ediyorlar, kitab da ne yaziyorsa dizide o gösteriliyor.