'8'de Bugün' ve 'Gel Konuşalım' Programları Neden Yayınlanmadı?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TV8'in sevilen gündüz kuşağı programları '8'de Bugün' ve 'Gel Konuşalım' bu sabah neden yayınlanmadı?

1400bbaf3b2b72f58b40ba71c899862a.jpg

Cengiz Semercioğlu ve Cansu Canan Özgen'in sunduğu "8'de Bugün" ve Cengiz Semercioğlu, Seray Sever ile Eylem İpek Şafak'ın yer aldığı "Gel Konuşalım" programlarının yerine dün akşam yayın hayatına başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin tekrarı yayınlandı.

Medyatava'da yer alan habere göre; Dün gece bir mekanda düzenlenen yılbaşı partisine katılan kanal çalışanları, programcı ve sunucuların geç saate kadar eğlendikleri, parti sonrası ise Acun Ilıcalı'dan sabah yayınlanların tatil edilmesi konusunda ricada bulundular. Ilıcalı da, sabah programlarının bugünlük yayına alınmaması konusunda talimat verdi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Acun her yerde kendini övdürmeyi nasıl başarıyor:F sanki anlık bi olaymiş gibi :F yedik

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Kendileri aynı işte çalışıyor olsalar bu haberden sonra sevinçten göbek atacak olan insanlar peofesyonellik nerede diye tutturmuş. Ne var yani gece 3-4'e kadar eğlenip sabah 7'de kalkmak kolay mı öyle, bir günlüğüne bir güzellik yapmış işte adam, çekememezlik son noktada cidden.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kendileri aynı işte çalışıyor olsalar bu haberden sonra sevinçten göbek atacak olan insanlar peofesyonellik nerede diye tutturmuş. Ne var yani gece 3-4'e kadar eğlenip sabah 7'de kalkmak kolay mı öyle, bir günlüğüne bir güzellik yapmış işte adam, çekememezlik son noktada cidden.

İnşallah sana da yapar bir gün bir güzellik. :A

• Olmamış
Reactions: Hazem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Son 5 gündür her gün 4'e kadar ders çalışıp 8'de kalkıyorum, ben nerden izin alcam? :A Tamamen profesyonellikten uzak yerel kanallara yakışır bir hareket. :)

• Beğendim
Reactions: alperuz

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Son 5 gündür her gün 4'e kadar ders çalışıp 8'de kalkıyorum, ben nerden izin alcam? :A Tamamen profesyonellikten uzak yerel kanallara yakışır bir hareket. :)
Yalnız buradaki partiyi Acun organize ediyor büyük ihtimalle ve tüm çalışanları davet ediyor, ertesi sabah da sabah programlarında canlı yayın yapanlara tatil vermesi gayet doğal birşey. Bir profesyonellik tutturmuşsunuz gidiyor. Nasıl ki coğu bayramlarda, özel günlerde tatil veriliyorsa aynı şey bu. Senin izin alamaman da senin sorunun.

• İlginç
Reactions: mrt-06