Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Yarın Son Yaz ve Akıncı gerçek sınavı verecek, Ramo ve Arka Sokakların dönüşü bakalım hangisini daha çok etkilemiş

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Yarın Akıncı ve Akrep'ten sert düşüş, Son Yaz'dan yükseliş bekliyorum. Ramo ve Arka Sokaklar düşer, Kırmızı Oda yükselir gibi. Bakalım hislerim tutacak mı? :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Arka Sokaklar' zirvede dönüş yaşamış, bu kadar yıldır zirveyi bırakmayan başka yapım yok Türkiye tarihinde... AB grubunda da 3. sırada yer almış, oranları çok iyi. Tebrikler!

'Kırmızı Oda' harika gidiyor, TOTAL zirvesini kaçırmış ama her an alabilir yani. AB grubunda rakipsiz ilerliyor zaten, oranları harika. Tebrikler!

'Son Yaz' yükseliş yaşamış, tutmasına sevindim. Bol tekrarla oranlarını daha da artırıp yükselmesi temennim. AB-ABC1 iyi durumda ama TOTAL biraz düşük kalmış, orada da +5 reytinge çıkarsa iyi iş yapacaktır diye düşünüyorum. Tebrikler!

'Akıncı' sert düşüş yaşamış, 2 reyting birden... Tutmayacağı çok belli bir işti aslında ama sürpriz de yapabilir diye beklemiştim. Özellikle ilk bölüm meraktan iyi başlar demiştim, çok da beklediğim açılışı yapamamıştı. Epey geride kalmış, bakalım diğer haftalar ne yapacak?

'Akrep' de sert düşüş yaşayan diğer bir yapım olmuş. Aslında ilgi çeken fragmanları ve hikayesi var, neden tutunamadı pek bilemedim. Kadroya yazık olsun istemem, umarım toparlar da kanalı ve yapımcıyı mutlu edebilir.

'Ramo' da düşüş yaşamış tüm gruplarda ama hala oranları çok iyi, sezonun sürpriz işi diyorum ben. Bitti, gitti derken dizi küllerinden doğdu. Bence tebriği sezon boyu hak eden yapımlardan, tebrikler!

'Payitaht' oranları bu sezon epey geriledi, sezon sonu bitecek sanırım.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Yarın Akıncı ve Akrep'ten sert düşüş, Son Yaz'dan yükseliş bekliyorum. Ramo ve Arka Sokaklar düşer, Kırmızı Oda yükselir gibi. Bakalım hislerim tutacak mı? :A
Düşüşlerin sertliğine kadar tüm tahminlerim tutmuş. 6.hissim kuvvetlidir. :A
------

Akıncı'nın yüksek başlayıp sonradan çökeceği çok belli bir şeydi. Atv hangi mantıkla bu diziye cumaya aldı, ilginç gerçekten. :A
Fox, Son Yaz'ın tekrarlarını az verdi ama yine de yükselmiş. Haftaya da yükselişine devam eder diye düşünüyorum.
Akrep aşırı yapay bir iş. Böyle olacağı belliydi, bu oranlarına şaşırmıyorum bu yüzden. Yusuf Çim yine uğursuzluğunu konuşturdu. :A

Son düzenleme:

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Olan Hercai'ye oldu. 4.50 reyting icin deger miydi..

• Beğendim
Reactions: Hazem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Akıncı dünkü bölüm çok iyiydi, benzer 2 iş geri dönünce düşüş kaçınılmaz oldu. Dikkat gerektiren bir dizi, oyüzden şaşırmadım. Bu dizi Cumartesi çok daha iyi giderdi. Günü açıklandığında şaşırmıştım. Oranları hâlâ kötü değil. 3. Bölüm belirleyici olur.
İlk bölüm rakip pek yoktu, ikinci bölüm 2 yeni rakip.

Akrep tutmadı, bu oranlar ile çok barınamaz.
Arka Sokaklar'a helal olsun.
Ramo dizisi Akıncı'dan etkilenmiş.
Son Yaz dizisi artış yaşamış ama hâlâ yetersiz oran. Birkaç bölüme onunda kaderi belli olur. Çocukluk örneğini henüz unutmadık.

• Beğendim
Reactions: baron

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Kırmızı Oda kemik kitlesiyle son sürat devam ediyor. Yeni gelenlerden ne etkilenmiş ve nede etkilemiş. Boş günde aldığı oranlar şaşırtıcıydı ama rakipler gelince de aynı şekilde devam ettirdi. İnternette kimileri sıkıldık artık dramadan dese de dizinin kemik kitlesi bu görüşe katılmıyor gibi.

Son Yaz gerçekten tutmasını istediğim bir işti. Geçen hafta az yapılan tanıtımına rağmen güzel bir başlangıç yapmıştı. Bu hafta geçen haftanın altına düşmesin yeter demiştim ama bırak düşmeyi üstüne koya koya devam ettiler. Hafta içi yine az tekrara rağmen bu yükseliş gerçekten dizinin kalitesini ortaya koyuyor. Fox artık dizisinin arkasında durur umarım. Bu şekilde devam edip totalide 5 bandında tuttuğu sürece kanal memnun kalacaktır. Yani inşallah kalır.

Akıncı'nın kaderi buydu ya. Ben ilk fragmanından beri aynı şeyi diyordum. İlk iki-üç bölüm meraktan izlenecek ondan sonra normal seviyelere iner dedim ama bir haftada bu kadar düşüş beklemiyordum. Millet demek ki can sıkıntısından bakmış diziye. AB'de 1 reyting diğer kategorilerde 2 reytinge yakın kayıp çok ciddi bir mesele. Demek ki ATV, Fox gibi tanıtsaydı dizisini tüm oranları yarı yarıya inerdi. Dizinin ömrü haftaya belli olur.

Arka Sokaklar dün akşam güzel bir dönüş yapmıştı. Bıraktığı yerden de devam ediyorlar. Dizinin şu karışık günde verdiği savaşa gerçekten saygıyla önlerinde eğiliyorum. Bu bambaşka bir başarı. Haftaya Selin'in kritik durumu ile yükselme bekliyorum.

Akrep malesef gidici gibi. Geçen hafta boşlukta güzel oranlar aldı ama bu hafta çok ciddi kayıp yaşadı. Yanlış bir günde daha kaybolan dizimiz olacak sanırım. Bu kadro daha iyi oranlar hak ediyordu ama yanlış yer ve yanlış zaman. Bakalım kanal daha ne kadar şans verecek.

Ramo ufak düşüşler yaşamış ama ABC'de ciddi bir kayıp var. Diğerleri ara vermenin sonucu diyebiliriz ama ABC'deki kayıp rakiplere gitti diye düşünüyorum. Show için bu oranlar yeterlidir ama dizi artık potansiyelini gördüğü için yükselmek için her şeyi yapacaktır.

Payitaht Abdülhamid kendi yağında kavrulmaya devam ediyor. Bu günlere kanalının avantajı sayesinde gelen yapım sezon sonuna kadar da devam eder. Kimseden de etkinlenmişe benzemiyor. Akıncı'ya bir kaçış olmuştur dedim ama olmamış gibi duruyor.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Biz SÇB salı mı çarşamba mı olur diye düşünürken hop diye cumaya gelecek büyük ihtimal, hayırlısı olsun...

Akıncı leş bi diziydi ilk bölümünün o kadar izlenmesine bile şaşırmıştım. Varoş hercai bile bundan iyiydi.

Funda Eryiğit ve Ali Atay tebrikler..
Binnur Kaya tebrikler...

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O kadar rakip geldi geçti ama Kırmızı Oda aslanlar gibi rakiplerine fark atmaya devam ediyor. İster Özcan Deniz'in dizisi gelsin ister allame-i cihan gelsin yerini kaptırmayacağı da netleşti artık. Bir de şu Arka Sokaklar'dan Total zirvesini tekrar aldı (bu hafta aradaki fark bayağı az) mı tamamdır. :Z

Son Yaz'ın yükselmesine sevindim Funda Eryiğit'i ne kadar çok ekranda görürsek o kadar iyi. :Z Yine de sevinmek için biraz erken çünkü Çocukluk da 2'de yükselip 3'te düşmüştü diye hatırlıyorum. Total'i de 5+ yaparsa kafası rahat olur ama.

Akıncı'nın meraktan izlendiği o kadar belliydi ki. Yüksek maliyetli olduğu için hafta sonuna koymadılar anladık ama Arka Sokaklar, Ramo, Payitaht gibi erkeklerin izlediği üç dizinin olduğu gün yayınlamak da büyük basiretsizlik. ATV kolay vazgeçmeyecektir ama o kadar paraya böyle giderse ömrü pek uzun olmaz. Recai de iğrenç bir dizi ama 50 küsür bölüm yayınlandıkları günden 3-4 reyting uğruna (en azından Total'de 5 küsür alıyordu) edilmeleri beni bile rahatsız etti o yüzden fanlar istedikleri kadar sevinsin bakalım. :A

Akrep bir türlü olmadı. İlk hafta 6 küsür reyting alan dizinin geldiği durum utanç verici. Yine de Sol Yanım devam ediyorken onun hemen final yapacağını sanmıyorum. Cuma gününün 7 dizi kaldırmadığını anlamak için daha kaç projenin harcanması lazım merak ediyorum.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Akıncı olması gereken yerlere inmiş....
Geçen hafta oluşan dizi boşluğu ve yoğun merak 7 leri görmesini sağladı bu hafta ilk 10 zor girmiş.
Malesef henüz yerli Hero hazır değil bu ülke.

Son Yaz yukarı ivme göstermiş tüm dizilerin olduğu bir günde yukarı ivme verdiğine göre arka planda tekrar,youtube vb. iyi gitmiş demektir.

Akrep üzücü bir şekilde dibe doğru gitmeye devam ediyor. Özellikle AB de 2 lere kadar inmiş belkide haftaiçi çıkan çalıntı olma olayıda etki yapmış olabilir. Demet Akbağ ve saçlarına yazık oldu.

Ramo biraz Akıncıda etkilenmiş gibi geldi ama kemik kitlesi korunuyor.

Arka Sokaklar Totalde KO gene tokatlamış. Kaçyüz yıl oldu dizi halen zirvede yada zirveye oynuyor.TOTAL evdeki evladı gibi sahiplenmiş.

Ve Kırmızı Oda AB de kimse gölgesine bile yaklaşamıyor. Dizi adeta AB de özeti ile yarışıyor.
Ama Totalde AS ile bashedemiyor.

Yoğun bir gün ama ilerleyen haftalarda 1 yada 2 dizi bu yarışdan gidişata göre çekilebilir gibi duruyor bakalım göreceğiz.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Biz SÇB salı mı çarşamba mı olur diye düşünürken hop diye cumaya gelecek büyük ihtimal, hayırlısı olsun...

Akıncı leş bi diziydi ilk bölümünün o kadar izlenmesine bile şaşırmıştım. Varoş hercai bile bundan iyiydi.

Funda Eryiğit ve Ali Atay tebrikler..
Binnur Kaya tebrikler...
Akrep düştüyse beklemedeyiz inşallah cuma gününe gelse