8 Mayıs 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
Total grubunda Kardeşlerim, AB ve ABC1 grubunda Gönül Dağı zirvede yer aldı.

Kardeşlerim ve Gönül Dağı, geçtiğimiz haftaya göre sert bir düşüş yaşadı. Özellikle Gönül Dağı'nın AB ve ABC1 grubunda yaşadığı sert düşüş dikkat çekti.

Savaşçı ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk bir diğer düşü yaşayan yapımlar oldu.

Survivor bu hafta iyi oranlar aldı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @serhatt @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @xdragxx @Gerekli24 @AteşBöceği @Ahmed @Staran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @DR @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @Walter White ve ilgili herkes

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,278
Puanı
860
Gönül Dağı çok çok kötü düşmüş :eek: ama haftaya yükseliceği için izleyenler için np :A

Screenshot_20210509-114353~2.png

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,588
Puanı
860
Gönül Dağı hariç diğerleri beklediğimden az düşüş yaşamış.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,274
Puanı
1,060
Gönül Dağı'nı ben bile izlemedim bu hafta. Düşüş yaşayacağını ve bu kadar düşeceğini de tahmin ediyordum. Haftaya yeniden yükselişe geçer ama 10 reytingi geçemez gibi yine. :)

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,179
Puanı
1,060
10 tane maç aynı anda oynandı ve daha lig Şampiyonu belli değil.
Birde Kadir Gecesi.

Beklenen düşüşler bunlar.

Salı günü olan Safiyeme olacak. (Ben Bile Masumlar Apartmanını izlemeyebilirim)

• Beğendim
Reactions: baron

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Geçen haftaya göre AB'de yükselen Kuzey Yıldızı: İlk Aşk ve Survivor'a kocaman tebrikler.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kardeşlerim düşüşlü de olsa Total'de zirveyi yeniden almış. :Z Maçlar beklediğimin bir tık altında düşmüş de yalnız AB'de kötü gitmiş. En azından bi 6 bandına çıkabilse iyi olacak.

Gönül Dağı açık ara en çok etkilenen dizi olmuş. Total'de 7 reytinge düşerek zirvesini vermiş ayrıca AB ve ABC'de 3+ reyting düşmüş. Toparlanması zor olacak gibi gözüküyor, hele yakın zamanda 10-11 bandına çıkması zor.

Savaşçı'nın kitlesi maçlara daha yakın gibiydi ama en az etkilenen 2. dizi olmuş. Oranları hala iyi ama AB'si yetersiz gibi duruyor. Sezon sonunda final yapması muhtemel.

Kuzey Yıldızı her ne kadar kötü gitse de kocaman bir tebrikler. Maçlardan etkilenmemiş ayrıca AB'de yükseliş bile yaşamış. Yalnız artık final kararı isabet olmuş. İki grupta 2+, bir grupta da 3+ almış, tadında bitiyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
10 tane maç aynı anda oynandı ve daha lig Şampiyonu belli değil.
Birde Kadir Gecesi.

Beklenen düşüşler bunlar.

Salı günü olan Safiyeme olacak. (Ben Bile Masumlar Apartmanını izlemeyebilirim)
+1

Salı günü MA ve özellikle EDHO çok reyting kaybecekler