8 Mart 2023 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman | ATV

Oy: 0 0.0%
  • O Kız | Kanal D

• Survivor 2023 | TV8

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    13

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En azından biz 6 bandına çıktıktan sonra 3'e düşmedik küçük ama kemik bir kitlemiz var. :A
2.80 yatmışsınız reytinglerde hala benim dizimle uğraşıyorsun. :A En azından 6’yı görebilecek potansiyeli olan bir dizim var benim hadi sen git önce Güzel Günler’in 3’e çıkması için dua et yoksa final is coming. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,175
Puanı
460
Çöp adam, çöpe dönmüş :A

Adım Farah izlemedim ama belki potansiyel varsa AB liderliğini alabilir. Kraliçe bugüne gelirse iş yapar mı bilmiyorum :rolleyes:

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Adım farah için sevindim. Fox a can suyu olmuştur. izleyenler sevmiş. Daha çok yükselecektir. Çöp adam yeni diziden baya etkilendi.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Birkaç hafta önce 6'ları görürken aniden çöküşe geçme nedeni anlaşıldı. :A

Birkaç hafta önce 6 aldığında rakipsizdi. Son 2 haftadır da yeni rakip var canım beni buradan vuramazsın. :A

Ayrıca sen başka işin yokmuş gibi sürekli Çöp Adam etiketinde mi dolanıyorsun. :F Geçen hafta da edit falan paylaşıyordun. :A Gizli stalker seni. :A

Dün akşamki bölüm en iyi bölümlerdendi. İzleyici kaybını önceki senaristlerin bazı şeyleri yazamamasına bağlayabiliriz, hadi şimdi git biraz daha stalkla. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,347
Puanı
1,060
Birkaç hafta önce 6'ları görürken aniden çöküşe geçme nedeni anlaşıldı. :A

Birkaç hafta önce 6 aldığında rakipsizdi. Son 2 haftadır da yeni rakip var canım beni buradan vuramazsın. :A

Ayrıca sen başka işin yokmuş gibi sürekli Çöp Adam etiketinde mi dolanıyorsun. :F Geçen hafta da edit falan paylaşıyordun. :A Gizli stalker seni. :A

Dün akşamki bölüm en iyi bölümlerdendi. İzleyici kaybını önceki senaristlerin bazı şeyleri yazamamasına bağlayabiliriz, hadi şimdi git biraz daha stalkla. :A
Bu araştırmayı yapan işsiz mi? :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061

Hayrola hashtag yasağı falan mı var. :A Arada sırada fikir almak için izlemediğim dizilerin hashtag'lerine biraz bakarım. :A Tabii konu Sedef'in uğursuzluğuna geldiği için dümeni çevirmeye çalışıyorsun ama durum ortada. :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu araştırmayı yapan işsiz mi? :A
Hayır sadece Elçin fanı. :A Berrin sahneleri fazlaydı diye söyleniyorlar ama seyirci yuvası yıkılan evli kadını izlemeyi seviyor zaten neredeyse herkes Berrin’e hak veriyor. :A
Hayrola hashtag yasağı falan mı var. :A Arada sırada fikir almak için izlemediğim dizilerin hashtag'lerine biraz bakarım. :A Tabii konu Sedef'in uğursuzluğuna geldiği için dümeni çevirmeye çalışıyorsun ama durum ortada. :A
Ortada uğursuzluk bir durum yok her şey yolunda sen de kudurmana devam et. :Z

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Hayır sadece Elçin fanı. :A Berrin sahneleri fazlaydı diye söyleniyorlar ama seyirci yuvası yıkılan evli kadını izlemeyi seviyor zaten neredeyse herkes Berrin’e hak veriyor. :A

Ortada uğursuzluk bir durum yok her şey yolunda sen de kudurmana devam et. :Z
Günün fıkrası :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and 12.Adam