Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Masumlar Apartmanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Destan', AB ve ABC1'de 'Survivor All-Star' zirvede!
screenshot-1-x56k.png

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Keşke geçen hafta da reklamlı gitseydi baba. Bu hafta fazla düşmemiş. Ama yetersiz yine övünmek için:T:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Demek ki Ezgi Mola'nın saçları toplam +1.79 reyting ediyormuş. :A Kendisinin ne kadar iyi bir oyuncu olduğu ve kolay yapılmayacak bir şeyi tercih ettiği ortada ama koca sezon diziyi batırıp sonra da PR için "Ezgi Mola dizi için saçlarını kestirdi" haberleri yaparak reyting yükseltmeye çalışmalarını sıkıntılı bir bakış açısı olarak görüyorum. Neyse en azından muratlarına ermişler ve yükselmeyi başarmış ama sezon başında veya yeni yıl tatilinden sonra terapi faslına geçseler muhtemelen şu an reytingleri çok daha yüksek olurdu.

Dünya Kadınlar Günü'nde kadının aşağılandığı pembe dizinin yükselmesi ve kendi ayakları üstünde duran güçlü kadınlarla dolu EHHŞ'nin düşmesi üzücü. :( Üstelik bu hafta en az 4-5 tekrar verdiler ve bayağı fragman yayınladılar yani her zamankinden daha agresif bir PR vardı ama işe yaramamış. Zaten sezon başından beri aynı fikirdeydim ama artık iyice eminim kendisi bu sezonun hatta son dönemlerin her açıdan en ama en underrated (hak ettiği değeri alamayan) dizisi. Böyle kaliteli oyunculuklar ve senaryonun hakkı 3 küsür olmamalı yazık günah. :(

Baba Total'de ilk 10 dışına sepetlenecek gibi. :A Yine aynı muhabbeti açmak istemiyorum ama Ay Yapım Ekin Atalar'da bir diziyi yürütecek çap olmadığını anlasa ve bir projenin daha hakkına geçmese hayrına olur. :A