8 Ekim 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Doğu Demirkol ile Alelade Show | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Yalı Çapkını dizisini izlemiyorum ve dizi hakkında hiçbir fikrim yok ama son zamanlarda türk dizilerinde müstehcen sahneleri zaten yok ama öpüşme sahnelerini bulmak samanda iğne iplik aramak misali. Ki Masumlar Apartmanı izleyicisi olarak TRT dizisi olduğundan ötürü bütün sezon boyunca böyle bir sahne bile olmadı. O yüzden mesajına şaşırdım aslında.
Bütün dizileri takip etmediğim için o kadar emin konuşamıyorum ama genelde YT'da sahneler önüme düşüyor ve dediğim gibi sadece sevişme sahneleri değil ben yeğenim yanımda olduğu zaman direk çizgi film açıyorum yani demek istediğim ailecek burada kafa kesme sahnesi var mı, bunlar sevişecek mi, tecavüz/taciz sahnesi geliyor mu düşünmeden izleyebileceğim tek dizi GD.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: kerem and cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bütün dizileri takip etmediğim için o kadar emin konuşamıyorum ama genelde YT'da sahneler önüme düşüyor ve dediğim gibi sadece sevişme sahneleri değil ben yeğenim yanımda olduğu zaman direk çizgi film açıyorum yani demek istediğim ailecek burada kafa kesme sahnesi var mı, bunlar sevişecek mi, tecavüz/taciz sahnesi geliyor mu düşünmeden izleyebileceğim tek dizi GD.
Ailecek House of dragonu izlemeni tavsiye ederim cnm zihniyetinden vazgeçmeni sağlar :A @kerem @xemrexxx @EmreCan @Emre Ozansoy @Alos :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
@denizz19 , Twitter'da gönüldağı yorumunuzla alakalı bir soru sordum.Gözünüze çarparsa yanıt alabilir mym? :D