Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman | ATV

Oy: 2 15.4%
  • Sadakatsiz | Kanal D

Oy: 4 30.8%
  • Kanunsuz Topraklar | FOX TV

Oy: 2 15.4%
  • Annemizi Saklarken (Yeni Dizi) | Star TV

Oy: 6 46.2%
  • Dünya Hali | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 1 7.7%
  • TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Oy: 4 30.8%

• Kullanılan toplam oy
    13

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.112432

Kuruluş Osman günü tüm kategorilerde zirvede kapattı!

reyting-091221-Q8SC.jpg

reyting-son-2-jpg.112433

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR and Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Kanunsuz Topraklar' tüm gruplarda düşüş yaşamış, yükseleceğini düşünenler vardı ama ben öyle bir atak yapacağını hiç düşünmüyordum. Kaç bölüm geçti, bu saatten sonra yaşanan değişim ve takviyeler ne kadar etkili olurdu ki? İzleyicisi oturdu zaten. Kanala yeteceğini sanmıyorum, bence ileri haftalarda Nurgül Yeşilçay ile Emre Kınay'ın yeni dizisi çarşambaya gelebilir.

'Kuruluş Osman' tüm gruplarda zirvede yer alarak yerini pekiştirmiş, kocaman tebrikler tüm ekibe!

'Sadakatsiz' TOTAL'de düşmüş, AB'de yükselmiş, ABC1'de ise geçen haftaki reytingin aynısını almış. Oranları iyi görünüyor, tebrikler tüm ekibe!

'Annemizi Saklarken' tahmin ettiğim oranlarda başlangıç yapmış. Birkaç hafta belki yükseliş yaşar ama ben nedense tutacağını düşünmüyorum. 3-4 bandına gelebilir belki dikkat çekerse ama fazlasının olacağını sanmıyorum.

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: cookies and Ahmed
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Annemizi Saklarken beklentimin altında başlamış ama bol tekrar ve iyi bir pr çalışması ile yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Dizinin bahtsızlığı kadrosunda reyting getirecek isim olmaması. Konusu, müzikleri, çekimleri ve oyunculukları iyi düzeyde. Kanalın da iyi izlenen bir yapımı yok maalesef arkasından yayınlamak için. Düşüş yaşamayıp azar azar da olsa üstüne koyarak yükseldiği sürece sıkıntı olmaz.

• Harika
Reactions: cookies

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Annemizi Saklarken beklentimin altında başlamış ama bol tekrar ve iyi bir pr çalışması ile yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Dizinin bahtsızlığı kadrosunda reyting getirecek isim olmaması. Konusu, müzikleri, çekimleri ve oyunculukları iyi düzeyde. Kanalın da iyi izlenen bir yapımı yok maalesef arkasından yayınlamak için. Düşüş yaşamayıp azar azar da olsa üstüne koyarak yükseldiği sürece sıkıntı olmaz.
Artık oyuncular reyting getiren isim değil ki, yani sektörde öyle bakılmıyor artık. Eskiden kanallar oyuncularla anlaşma sağlardı, onun üzerine yapımla anlaşılırdı. Bunun etkili olmadığı çok kez görüldü. Artık senaryoya bakılıyor, senaryonun etkisine vurgu yapılıyor ki gerçekten çok usta isimleri bile toplasan senaryo ilgi çekmiyorsa çekmiyordur. 'Yargı' dizisi de 2-3 bandında açılış yaptı ama senaryoyu herkes konuştu, her yerde ses getirdi şimdiki oranlarını görüyoruz.

• Beğendim
Reactions: Forumdash

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sadakatsizi dün sıkılmadan izledim uzun süre sonra. Arasla ilgili hafıza kaybı bölümleri bitdikten sonra daha izlenebilir kıvamda dizi. Reytingleri de çok iyi, hatta AB-de yükselmiş.

Annemizi Saklarken underrated bir dizi bence (kadro çok alakasız). Amma izleyen herkes neredeyse beğenmiş, çok az kötü yorum gördüm. Belki tekrarlar ve sosyal medya gücü ile Totalde 4-5'lere yükselir. Çünkü kadın izleyici için yeni bir option gerekiyor bu güne.
------

Sadakatsizi dün sıkılmadan izledim uzun süre sonra. Arasla ilgili hafıza kaybı bölümleri bitdikten sonra daha izlenebilir kıvamda dizi. Reytingleri de çok iyi, hatta AB-de yükselmiş.

Annemizi Saklarken underrated bir dizi bence (kadro çok alakasız). Amma izleyen herkes neredeyse beğenmiş, çok az kötü yorum gördüm. Belki tekrarlar ve sosyal medya gücü ile Totalde 4-5'lere yükselir. Çünkü kadın izleyici için yeni bir option gerekiyor bu güne.
Bu arada dün tahmin konusunda Annemizi Saklarkenin reytingi için nokta atışı yapmışım. :A

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Artık oyuncular reyting getiren isim değil ki, yani sektörde öyle bakılmıyor artık. Eskiden kanallar oyuncularla anlaşma sağlardı, onun üzerine yapımla anlaşılırdı. Bunun etkili olmadığı çok kez görüldü. Artık senaryoya bakılıyor, senaryonun etkisine vurgu yapılıyor ki gerçekten çok usta isimleri bile toplasan senaryo ilgi çekmiyorsa çekmiyordur. 'Yargı' dizisi de 2-3 bandında açılış yaptı ama senaryoyu herkes konuştu, her yerde ses getirdi şimdiki oranlarını görüyoruz.
Ses getiren oyuncu var ama onlar sadece ilk bölümüne şans verdirmek amaçlı oluyor. Senaryosu iyi ise devamı da geliyor. Demeye çalıştığım bu dizinin ilk bölümüne meraktan baktıracak bir oyuncusu yok :D

• Harika