8 Şubat 2022 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total ve ABC1'de 'Survivor All-Star', AB'de 'FOX Ana Haber' zirvede!

screenshot-1-ngLu.png

reyting-son-2.jpg
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR and ozmoturk

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
#Seksenler

Total (30) | 1,65
AB (27) | 1,23
ABC (26) | 1,66

#CanYoldaşım

Total (36) | 1,47
AB (61) | 0,66
ABC (46) | 0,94

#BaşTacım

Total (78) | 0,75
AB (91) | 0,48
ABC Yok

#AşkYakar

Total (81) | 0,72
AB Yok
ABC Yok

#Emanet reyting sonuçları..

Total | (18) | 2,44
AB | (31) | 1,14
ABC1 | (25) | 1,71

Kaynak: Deniz Tural Twitter

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
#SurvivorAllStar2022
Total | (1) | 7,59
AB | (2) | 6,68
ABC1 | (1) | 8,45

#MasumlarApartmanı
Total | (6) | 4,91
AB | (3) | 5,67
ABC1 | (4) | 6,00

#EvlilikHakkındaHerŞey
Total | (7) | 4,61
AB | (4) | 5,34
ABC1 | (6) | 5,60

#Destan
Total | (2) | 6,93
AB | (5) | 4,24
ABC1 | (3) | 6,05

Kaynak: Deniz TURAL

Reyting sonuçları eklendi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Masumlar Apartmanı 4-lü reyting görmüş en sonunda. Geçen sezon 14-leri gören dizi saçma sapan senaryo ile sezon ortasında çöküşe geçti. Senaristleri tebrik ederim.👏👏
Baba ve 3 Kız Kardeş başlayınca totalde 3, diğer gruplarda 4 almaya başlar. Şuan dizi olarak çok seçenek olmadığı için hala AB'de 5 alabiliyor. Dediğim 2 dizinin gelişi ile birlikte tamamen çökecek.
OGM bence ilk sezon ve yüksek reytingler sonrası dizileri salıyor, çünkü reyting rekoru kıran 3 dizisi de bu sezon çok kötü düşüş yaşadı ve asla toparlamaya çalışmıyorlar. Hatta Kırmızı Oda bitiyor. Bakalım Masumlar 3lere düşünce Mayısa kadar devam ediyormu.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Masumlar Apartmanı 4-lü reyting görmüş en sonunda. Geçen sezon 14-leri gören dizi saçma sapan senaryo ile sezon ortasında çöküşe geçti. Senaristleri tebrik ederim.👏👏
Baba ve 3 Kız Kardeş başlayınca totalde 3, diğer gruplarda 4 almaya başlar. Şuan dizi olarak çok seçenek olmadığı için hala AB'de 5 alabiliyor. Dediğim 2 dizinin gelişi ile birlikte tamamen çökecek.
OGM bence ilk sezon ve yüksek reytingler sonrası dizileri salıyor, çünkü reyting rekoru kıran 3 dizisi de bu sezon çok kötü düşüş yaşadı ve asla toparlamaya çalışmıyorlar. Hatta Kırmızı Oda bitiyor. Bakalım Masumlar 3lere düşünce Mayısa kadar devam ediyormu.
AB grubunda 17 reytingleri görmüştü :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
+
Gündüz kuşağında Esra Erol eski reytinglerine baya uzak. Geçen defa da yazdığım gibi şu Esranın bağırdığı kız ile ilgili olaydan sonra genel imajı zedelendi ve o günden beri 6-6.3 arası gidiyor. Oysaki en az 7.5 alıyordu daha öncesinde.

Didem Arslan kayıp çocuk olayı ile birlikde başka bir cinayet vakasını işlemeye başladı ve 4.23'e yükselmiş. Bu yeni konu daha da karışık. Hemen artmış reytingleri. Yakında Esra'dan daha çok reyting çalacak. :A

AB grubunda 17 reytingleri görmüştü :A
Evet biliyorum. :A
Ama genel olarak AB'de 13-14'lerde gidiyordu. Şu an karşısında güçlü rakip yokken bile 4-5 alıyor. Diğer 2 dizi gelince izleyici koçarak uzaklaşacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
+
Gündüz kuşağında Esra Erol eski reytinglerine baya uzak. Geçen defa da yazdığım gibi şu Esranın bağırdığı kız ile ilgili olaydan sonra genel imajı zedelendi ve o günden beri 6-6.3 arası gidiyor. Oysaki en az 7.5 alıyordu daha öncesinde.

Didem Arslan kayıp çocuk olayı ile birlikde başka bir cinayet vakasını işlemeye başladı ve 4.23'e yükselmiş. Bu yeni konu daha da karışık. Hemen artmış reytingleri. Yakında Esra'dan daha çok reyting çalacak. :A

Ama genel olarak AB'de 13-14'lerde gidiyordu. Şu an karşısında güçlü rakip yokken bile 4-5 alıyor. Diğer 2 dizi gelince izleyici koçarak uzaklaşacak. :A

Evde odamdayım malum isolasyondayım; bizimkiler açmış Esra Erol'u. Yahu programdan başka her şeye benziyor. Bağırıştan başka bir şey yok. Akıllı uslu konuşan yok. Makineli tüfek gibi car car car. Telefon ile bağlanan dinlenmiyor bile. Abooovvv dedim. Kafam şişti. Odamda kulaklık taktım spotify müzik dinliyorum, yok, o sesler habire yükseliyor sanki.

Yani bu tür programlar ile beyinlerini yiyenlere yazık.

• Beğendim
Reactions: Ahmed and Gizmen

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
+

3 reytingi görürse şaşırmam :A

• Beğendim
Reactions: Ahmed