8 Şubat 2012 Reyting Tahminleri

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
  1. Muhteşem Yüzyıl [ Mehmet Günsür Geliyor Özeti Geçebilir]
  2. Yeteneksizsiniz Türkiye [Acun Klasigi Hergün Koysa Gideri Var]
  3. Muhteşem Yüzyıl Özet
  4. Eyvah Düşüyorum [Star'tv Sevilen Yarısma Programı Esen Yener'ler Sunuyor]
  5. Kuzey Güney [Kanal'D Sevilen Dizisi]

1. Muhteşem Yüzyıl
  2. Muhteşem Yüzyıl Özet
  3. Eyvah Düşüyorum
  4. Yeteneksizsiniz Türkiye
  5. Kuzey Güney

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Eee tabi böyle olacaktır muhtemelen, fazla seçenek yok zaten çarşamba için, şimdilik bu sıralama oturdu. Sıralama önemli değil de Muhteşem Yüzyıl biraz daha yükselir mi diyorsun kreys ?

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Eee tabi böyle olacaktır muhtemelen, fazla seçenek yok zaten çarşamba için, şimdilik bu sıralama oturdu. Sıralama önemli değil de Muhteşem Yüzyıl biraz daha yükselir mi diyorsun kreys ?

Mehmet Günsür O Küçük Mustafadan & 10000 yon fazla gideri var :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Katılıyorum tabi, çocukken konuya bir dahiliyeti yoktu, şimdi olayların içinde yer alacak, izleyenler için yeni bir heyecan yaratabilir ama yeni izleyici çeker mi kuşkulu.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
twitterdan hossakal kıvanc yazanlar var hocam :D

Aslında Kuzey-Güney'in olmayacağı baştan belliydi, yönetmen çok sıkıcı çekiyor diziyi, bu dizide yönetmenin de izlenirlikte önemli bir katkısı olduğunu görmüş olduk kanımca.

Benim şimdi merak ettiğim Kanal D'nin yeni dizisi Ayrılık Olmasaydı çarşamba 20:00'ye mi gelecek, cumartesi 20:00'ye mi ? Bence iki günde çok zorlu.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Benim en cok sevdigim dizi Muhtesem Yuzyil ve tabiki zirvede olacaktir ayrica acik ara farkla reytinglerinde de bence artma olacaktir 13,14 reytinge kalkabilir.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Benim en cok sevdigim dizi Muhtesem Yuzyil ve tabiki zirvede olacaktir ayrica acik ara farkla reytinglerinde de bence artma olacaktir 13,14 reytinge kalkabilir.

Bir anda zor gibi o artış ya, gerçekten çok büyük gelişmeler yaşanması lazım bunun için, bir oyuncunun girmesinden daha önemli konular lazım sanırım. Belki bu bölümde bunlar vardır tabi, bilemiyorum.

Μαнoni

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
699
Puanı
684
Bir anda zor gibi o artış ya, gerçekten çok büyük gelişmeler yaşanması lazım bunun için, bir oyuncunun girmesinden daha önemli konular lazım sanırım. Belki bu bölümde bunlar vardır tabi, bilemiyorum.

giriyor ya mehmet günsür totalde 16 görürsek ab de 20 reyting garanti

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aslında Kuzey-Güney'in olmayacağı baştan belliydi, yönetmen çok sıkıcı çekiyor diziyi, bu dizide yönetmenin de izlenirlikte önemli bir katkısı olduğunu görmüş olduk kanımca.

Benim şimdi merak ettiğim Kanal D'nin yeni dizisi Ayrılık Olmasaydı çarşamba 20:00'ye mi gelecek, cumartesi 20:00'ye mi ? Bence iki günde çok zorlu.
Bunu ben de çok merak ediyorum. Şu anki duruma göre Cumartesi 20.00 olma ihtimali daha yüksek gözüküyor. Kuzey Güney sonuçta çok kötü gitmiyor... Keşanlı Ali ise düşüşlerde ve PT2'ye kaydırılabilir...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Bunu ben de çok merak ediyorum. Şu anki duruma göre Cumartesi 20.00 olma ihtimali daha yüksek gözüküyor. Kuzey Güney sonuçta çok kötü gitmiyor... Keşanlı Ali ise düşüşlerde ve PT2'ye kaydırılabilir...

Ben de cumartesiyi daha yüksek ihtimal olarak görüyorum, reyting olarak birinci daha aşılabilir bir konumda cumartesi. Gerçi bu dizi hakkında hiç bir şey bilmiyoruz, benim sadece yapımcılarından biri ilgimi çekti,Sevil Demirci, Çoğunluk filminin yapımcısı. Onun dışında iyi bir iş olduğunu gösteren bir emare yok gibi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

ayrılık olmasa dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile iddialı bir dram dizisi olacak gibi ..cumartesi günü dram dizileri çok büyük başarı elde etmez büyük ihtimalle bu dizi pazartesi arka sokaklar ın yerine konacaktır .. arka sokaklar dizisini haftasonuna kaydırabilirler.

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
ayrılık olmasa dizisi güçlü oyuncu kadrosu ile iddialı bir dram dizisi olacak gibi ..cumartesi günü dram dizileri çok büyük başarı elde etmez büyük ihtimalle bu dizi pazartesi arka sokaklar ın yerine konacaktır .. arka sokaklar dizisini haftasonuna kaydırabilirler.

Bu olasılık imkansıza yakın, Kanal D'nin tutmuş bir diziyi başka bir güne kaydırdığı hiç görülmüş bir şey değili, aslında hiçbir kanal böyle bir risk almaz, çarşamba veya cumartesiden başka seçenek yok.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
total
1.muhteşem yüzyıl
2.yetenek sizsiniz

ab
1.muhteşem yüzyıl
2.muhteşem yüzyıl özet

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu olasılık imkansıza yakın, Kanal D'nin tutmuş bir diziyi başka bir güne kaydırdığı hiç görülmüş bir şey değili, aslında hiçbir kanal böyle bir risk almaz, çarşamba veya cumartesiden başka seçenek yok.

bu diziyi çarşambaya koyması için çok büyük risk alması lazım.. çarşambaya koyacağını sanmıyorum.. bu dizinin çarşamba birinci olması için muhteşem yüzyılın izleyici kitlesinden yarısını kapması lazım bu olasılıkda hiç yok gibi... ikinciliği almak içinde böyle iddialı bir diziyi harcamaz. çünkü kuzey güney şu veya bu şekilde zaten ikinciliği alıyor...

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
bu diziyi çarşambaya koyması için çok büyük risk alması lazım.. çarşambaya koyacağını sanmıyorum.. bu dizinin çarşamba birinci olması için muhteşem yüzyılın izleyici kitlesinden yarısını kapması lazım bu olasılıkda hiç yok gibi... ikinciliği almak içinde böyle iddialı bir diziyi harcamaz. çünkü kuzey güney şu veya bu şekilde zaten ikinciliği alıyor...

Ben de daha az riskli olan cumartesiyi seçerler diye düşünüyorum ama cumartesi dram için çok uygun değil senin dediğin gibi ya da gelecek sezonu bekleyecekler gerçi çekimleri uzun süre önce başladı bildiğim kadarıyla.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben de daha az riskli olan cumartesiyi seçerler diye düşünüyorum ama cumartesi dram için çok uygun değil senin dediğin gibi ya da gelecek sezonu bekleyecekler gerçi çekimleri uzun süre önce başladı bildiğim kadarıyla.

hangi diziden bahsettiğinizi bilmiyorum ama kanal d yeni bi dizi sürecekse günü cumartesi olur