'7Yüz' ve 'Bartu Ben' Devam Edecek mi?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
3138d374-6f6f-4d93-8f1d-288a78617b62-7yuzkapak.jpg

BluTV'nin kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ ve Drama Müdürü Sarp Kalfaoğlu'nun bu akşamki canlı yayınında, platformun sevilen dizilerinden 7 Yüz ve Bartu Ben'in geleceği için yeni detaylar ortaya çıktı.

Her bölümde farklı bir hikayeyi konu alan; kadrosunda Cem Davran, Melisa Sözen, Engin Hepileri, Damla Sönmez, Ekin Koç, Genco Erkal, Tilbe Saran, Belçim Bilgin, Dolunay Soysert gibi ünlü isimlerin yer aldığı '7Yüz'ün tek bölümlük bağımsız bir hikaye ile devam etmesi planlanırken dizinin yaratıcısı Tunç Şahin, senaryo hazır olmasına rağmen salgın nedeniyle sete çıkamadıklarını da açıkladı.

Öte yandan 2018'de yayınlanan ve Bartu Küçükçağlayan'ın kendi hayatından esinlenerek senaryosunu kaleme aldığı 'Bartu Ben'in ikinci sezon senaryolarının beklendiği de yine canlı yayının öne çıkan bilgileri arasında.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bartu Ben iyiydi, senaryo uygunsa gelsin. :Z

7Yüz de düşünce olarak güzeldi. Blogda en çok okunan dizi yazılarımdan biri oldu, hala ilgi görüyor halktan. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bartu Ben ucu açık bitti, senaryosu da yeni sezonlara uygun zaten. Süresi de iyiydi, beklediğim bir karar. Zaten BluTV anket yapmıştı hangi dizilerin yeni sezonunu görmek istersiniz diye, ben anladım orada Bartu Ben'in yeni sezonunun geleceğini. :D

7Yüz için gerek var mı acaba, zaten her bölüm farklı hikayelerin anlatıldığı ayrı bir işti...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
İkisinin de geri dönmesine gerek yok. Bunlar yerine daha iyi projeler yapabilirler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Bartu Ben iyiydi, senaryo uygunsa gelsin. :Z

7Yüz de düşünce olarak güzeldi. Blogda en çok okunan dizi yazılarımdan biri oldu, hala ilgi görüyor halktan. :A
Bartu Ben ucu açık bitti, senaryosu da yeni sezonlara uygun zaten. Süresi de iyiydi, beklediğim bir karar. Zaten BluTV anket yapmıştı hangi dizilerin yeni sezonunu görmek istersiniz diye, ben anladım orada Bartu Ben'in yeni sezonunun geleceğini. :D

7Yüz için gerek var mı acaba, zaten her bölüm farklı hikayelerin anlatıldığı ayrı bir işti...
İkisinin de geri dönmesine gerek yok. Bunlar yerine daha iyi projeler yapabilirler.
Soru edatı sona gelmeli böyle cümle düşüklüğü var başlığında.. @Aserat
Ben yüze vurmam...
Önce fiyatını düşürsünler. :A
7Yüz'ün özel bölümü 'İnsanlar İkiye Ayrılır'ın konusu:
İnsanlar İkiye Ayrılır, borç tahsil eden bir şirketin çalışanlarının hikayesini konu ediyor. Bir şirket, bankaların çeşitli nedenlerle peşine düşmediği borçları satın alır. Borçların peşine düşen şirket, her ne pahasına olursa olsun borçları tahsil etmeye kararlıdır.

• Beğendim
Reactions: mrt-06 and bazinga