7 Temmuz 2021 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Sen Çal Kapımı | FOX

• Şans Kapıyı Çalınca | ATV

• Kullanılan toplam oy
    12

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.

EURO 2020'nin ikinci yarı finali İngiltere-Danimarka maçı tüm kategorilerde 1. sırada yer aldı.

FOX'un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı günün en çok izlenen dizisi oldu.

Show TV'nin büyük umutlarla başlattığı ancak bir türlü istediğini bulamadığı dizisi Cam Tavanlar AB'de ufak bir yükseliş yaşamasına rağmen diğer iki grupta ciddi düşüşler yaşadı.

MasterChef Türkiye iyi gidişatını sürdürmeye devam etti.

ATV de yayınlanan Şans Kapıyı Çalınca programı oldukça düşük oranlar aldı.

screenshot-4-E984.jpg

4psyps.jpg

Son düzenleme:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vaay AşkMİ'yi bırakmıyoruz demek. :A Neyse ya gelince tamamlarsın. :A Bu arada sanırım ben Cam Tavanlar'ın boşluğunu Kazara Aşk'la kapatıcam. :A
AşkMİ ile aramızda kopmaz bir bağ var. :bhr: :A En iyisini yaparsın, klişe mlişe ama Cam Tavanlar'dan daha iyi bir dizi. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
AşkMİ ile aramızda kopmaz bir bağ var. :bhr: :A En iyisini yaparsın, klişe mlişe ama Cam Tavanlar'dan daha iyi bir dizi. :A
B*rak Y*rük ile yani, o çıksa anında bırakacağına adım gibi eminim ama, ah Meriç Acemi güzelim konuyu ne hallere düşürdü, güçlü olduğu grupta bile Kazara Aşk daha çok izlendi zaten. :A Hem 10 dakika zor dayandım dedim, o bölümdenmiş. Komedilere hasretiz. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
B*rak Y*rük ile yani, o çıksa anında bırakacağına adım gibi eminim ama, ah Meriç Acemi güzelim konuyu ne hallere düşürdü, güçlü olduğu grupta bile Kazara Aşk daha çok izlendi zaten. :A Hem 10 dakika zor dayandım dedim, o bölümdenmiş. Komedilere hasretiz. :A
Burak Yörük çıkarsa AşkMİ'nin bir anlamı kalmaz zaten, çıkacağını hissediyorum ama yanılırım umarım. :A Meriç Acemi bu sefer cidden işi batırdı ve elindeki hikayeyi doğru düzgün işleyemedi.

Kazara Aşk cidden keyifli, güzel bir dizi. İzlemeyene tavsiye ederim. :A (İlk bölümden sonra izlemedi.)