Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Artık Mucize Doktor ve Babam Çok Değişti final yaptı Babam Çok Değişti Birol Güven sayesinde berbatlaşmış
Mucize Doktor gene ah o ilk sezon ne güzeldi şimdiki hali berbat. :( Güzel bölümleri olursa izlerim.

Umarım Alev Alev bu güzel kalitesi ile devam eder :love1:

Son düzenleme:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İki dizi kötü reyting alıyor zaten, onlar bittiklerinde yerlerine film koyar kanallar daha iyi reyting alır o bakımdan Alev Alev için böylesi daha iyi bence.
Film yerine dizi izleyecek olan kitle de vardır mutlaka. Bu yüzden seyircisi kayması yaşanması muhtemel. Zaten bu saatten sonra Perşembe'nin tek kotası kaldı. Diğer 3 dizi kolay kolay sarsılmaz.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Film yerine dizi izleyecek olan kitle de vardır mutlaka. Bu yüzden seyircisi kayması yaşanması muhtemel. Zaten bu saatten sonra Perşembe'nin tek kotası kaldı. Diğer 3 dizi kolay kolay sarsılmaz.
Sol Yanım biterse belki oradan benzer bir kitle gelebilir. Ama Babam Çok Değişti'den pek geçiş olmaz.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Artık Mucize Doktor ve Babam Çok Değişti final yaptı Babam Çok Değişti Birol Güven sayesinde berbatlaşmış
Mucize Doktor gene ah o ilk sezon ne güzeldi şimdiki hali berbat. :( Güzel bölümleri olursa izlerim.

Umarım Alev Alev bu güzel kalitesi ile devam eder :love1:
Ne final yapması mucize Doktor devam ediyor halen birisi senarist değişsin diye yazmış cevap geçikmedi Asena bülbül den hemen yazdın çok biliyorsunuz gelin kendiniz yazın diye 😅😅😁

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Ne final yapması mucize Doktor devam ediyor halen birisi senarist değişsin diye yazmış cevap geçikmedi Asena bülbül den hemen yazdın çok biliyorsunuz gelin kendiniz yazın diye 😅😅😁
Konu olarak final yaptı diyorum ben de biliyorum devam ettiğini.
------

Güzel bölüm çıkarsa bakarım.

Son düzenleme: