7 Haziran 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Yağmur Rengi (Tv'de İlk) | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Çukur kendine yakışan bir final yapmadı ama kendine yakışan oranlar aldı.

Aşkın Tarifi zamanlama hatasıyla başladığı için bu oranlar çok normal. Asıl mücadelesi haftaya olacak.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Uyanışın yokluğunda Maraşlıdan daha büyük bir yükseliş bekledim ama gelmedi, bu oranlarla yeni sezon onayını eski TRT dışında hiçbir kanalda alamaz.

Çukur uyanıştan en çok faydalanan dizi olmuş ve güzel reytinglerle veda etti.

Kağıt Ev de sessiz sedasız final bölümüyle veda etti, 1-2 yıl sonra bu dizinin yayında olduğunu çoğumuz hatırlamayacak bile.

Aşın Tarifi çok kötü bir zamanda başladı bakalım gelecek hafta nasıl oranlar alacak.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu.
Çukur
tüm gruplarda oranlarını artırarak ve zirvede yer alarak ekranlara veda etti.
Maraşlı oranlarında artış yaşayan bir diğer dizi oldu.
Final yapan bir diğer dizi Kağıt Ev ve ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Aşkın Tarifi tüm gruplarda ilk 10 içerisinde yer aldı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @BARON男爵 @offensive @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @serhatt @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @xdragxx @Gerekli24 @AteşBöceği @Ahmed @Staran @seyfullXh @soo @MasacRE @Veteran @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @DR @umuttanyel @Cervantes @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord @Ege Bartu @Klaus @A. Poyraz Bilgin @Bussy @781Ens @Walter White ve ilgili herkes

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060
Kağıt Ev'e yazık oldu, yaz boyu devam edebilir 20 bölüme pekala tamamlanabilirdi, Star'ın saçmalığına kurban gitti.

Çukur yükseliş yaşamış fakat final bölümüne göre normal oranlar almış daha yüksek bekliyordum.

Aşkın Tarifi tam da beklendiği gibi başlamış, yaz boyu da üç aşağı beş yukarı bu oranları almaya devam eder.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Çukur normal oranları ile final yapmış Uyanış'ın sezon finali yapması yanar dağ etkisi yaratmamış.

Maraşlı biraz kıpırtdamış bakalım haftaya nasıl olacak.

Kağıt Ev'e yazık oldu kanalın en çok izlenen dizisiydi en azından 13 bölümü görmeliydi.

Aşkın Tarifi kötü açılış yapmış yaz boyu böyle gider fazla da yükseliş yaşayacağını düşünmüyorum en fazla 3.50 alır.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kağıt Ev şöyle bir günde 2 grupta oranlarını yükseltip tüm gruplarda 3+ almış. Bu diziden beklenti neydi çok merak ediyorum, Star'ın saçmalıkları yüzünden böyle kaliteli bir dizi harcandı. O3 Medya da görmüştür artık bunların ne olduğunu.

Aşkın Tarifi beklentimin bir tık altında açılış yapmış. Yaz boyu da bu oranların biraz üstüne çıkarsa güzel olacak.

Maraşlı yükselişle bu oranları almış, dizi için final kararının isabet olduğunu düşünüyorum ki 6 bölüm daha iyi şans vermişler.

Çukur tek Total'de beklediğim gibi yükselememiş. Bu kadar rezalet denen bölüme göre iyi yükselmiş ve iyi oranlar almış ama Uyanış'ın kitlesi nasıl toz oldu anlayamıyorum. Dizilerde çok az bir yükseliş var.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşkın Tarifi keşke haftaya başlasaymış. Fena başlamamış, 4-5 bandına çıkabilir en fazla diye düşünüyorum. Haftaya Çukur ve Kağıt Ev olmayacak, bakalım reytinglerde ne yapacak?

Çukur iyi oranlarla veda etmiş, tüm ekibin emeklerine sağlık. Çok iyi iş çıkardılar kesinlikle...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çukur'dan daha iddialı reytingler beklerdim zaten sezon içindeki normal bölümleriyle de böyle oranlar aldığı olmuştu. Yine de 4 sezon boyunca kanalın amiral gemisi oldu tebrik etmek şart. 5 başarılı sezondan sonra bakalım Show TV ve Ay Yapım ortaklığının yeni işi de bu saltanatı devam ettirebilecek mi şimdiden meraklardayım.

Kağıt Ev giderayak tüm gruplarda ilk 10'a girerek Star'ı şoke etmiş. :A Bu kadar apar topar bitirilmesinin arkasında reyting değil başka bir durum olduğunu düşünüyorum. Bütçesi de fazla değildir en azından birkaç bölüm daha devam etmeliydi. Gerçekten şu kanala yönetim değişikliği farz oldu.

Aşkın Tarifi beklediğim gibi başlamış. Tekrarlarla toparlanır ama yine de iddialı reytinglere ulaşabileceğini sanmıyorum. Geçen sene Kanal D'nin diğer dizisi Çatı Katı Aşk 3 küsürlü reytinglerle yaz sezonunu anca tamamlamıştı bu dizi de niyeyse aynı vibe'ı veriyor.

Maraşlı Uyanış'ın yokluğundan fazla faydalanamamış. Aslında reytingleri fena değil ama böyle bir aksiyon işi yazın ne kadar yükselebilir ki. Gelecek haftayı beklemek lazım ama sonraki sezon erken final yapmasındansa bu sezon 26'da bitmesi daha mantıklı görünüyor.

• Beğendim
Reactions: Klaus

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kağıt Ev şöyle bir günde 2 grupta oranlarını yükseltip tüm gruplarda 3+ almış. Bu diziden beklenti neydi çok merak ediyorum, Star'ın saçmalıkları yüzünden böyle kaliteli bir dizi harcandı. O3 Medya da görmüştür artık bunların ne olduğunu.

Aşkın Tarifi beklentimin bir tık altında açılış yapmış. Yaz boyu da bu oranların biraz üstüne çıkarsa güzel olacak.

Maraşlı yükselişle bu oranları almış, dizi için final kararının isabet olduğunu düşünüyorum ki 6 bölüm daha iyi şans vermişler.

Çukur tek Total'de beklediğim gibi yükselememiş. Bu kadar rezalet denen bölüme göre iyi yükselmiş ve iyi oranlar almış ama Uyanış'ın kitlesi nasıl toz oldu anlayamıyorum. Dizilerde çok az bir yükseliş var.
Uyanış zaten başladığında da dizileri etkilememişti öyle fazladan garip

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl