xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,438
Puanı
1,061
senaryo olarak 2.sezona baya başarılı başladık ama ergen kızlar tekrar ömerin defneye üstünlük sağlamasından şikayetçi olmuşlar ömer iplikçi her bölüm sürünmezki normal :A
sürünsün beter olsun pis ömüş .ss sen kim köpeksin de defneyi nikah masasında bırakıp gidiyorsun :bağır:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sürünsün beter olsun pis ömüş .ss sen kim köpeksin de defneyi nikah masasında bırakıp gidiyorsun :bağır:
hahah aaa hadi oradan bee burada suçlu defne ömer haklıydı defnenin üstü çıkması hatalıydı neyseki ömer toparlandı ipleri eline aldı tekrardan :A :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,367
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
hahah aaa hadi oradan bee burada suçlu defne ömer haklıydı defnenin üstü çıkması hatalıydı neyseki ömer toparlandı ipleri eline aldı tekrardan :A :A :A
Arka sokaklar da darbeciler intikam hareketine geçiyor Albayın kaçan 10 askeri geri döndü

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kaçın Kurası için üzgünüm. Aslında daha da gerileyeceğini tahmin ediyordum. Normal olarak 22:00'da başlaması diğer dizilerin 2.yarısı demek oluyor ki kimse bırakıp yeni bölüme geçmezdi kolay kolay. Ama haftaya son kez 22:30 da deneyecekler gibi muhtemelen o saatte de iş görmezse ki bence reklamsız gidilmeli. Pek umudum yok ama şansı bol olsun diyeyim. Hak ettiği reytingleri almadığının da altını çizeyim.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ay Yapım yüzümüzü pek güldürmüyor. Kendine çeki düzen versin dizi. Yapımı uyaralım @ozgur2113 :) Hatta direk uyarıyorum ben seni @Forumdash ve @batuhankaralar Bi çeki düzen verin yoksa göndeririz pt2'ye sizi.:A
Atv'yi bırak diğer kanallardan bile istememiş diziyi foxa kakalamiş parelelciler sen bana gider yapıyorsun pt2 diye :F
kiralık aşk @Forumdash ın şirkete nanik yapmış yine:A
2.sezon da süper gidiyor atv emrahın dizisini koyar gibi ajda pekkan ka estetikli emrahın dizisi tutarsa @Çiğdem- de koca bulabilir:D

neyse kiralık aşk reytinglerini görünce ben :A
Ekli dosyayı görüntüle 52233

BSA da KS ne kadar nanik yaparsa yapsın umrum değil :A iki diziyi de benden habersiz şirket için paralelciler yaptı :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,367
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Atv'yi bırak diğer kanallardan bile istememiş diziyi foxa kakalamiş parelelciler sen bana gider yapıyorsun pt2 diye :F

BSA da KS ne kadar nanik yaparsa yapsın umrum değil :A iki diziyi de benden habersiz şirket için paralelciler yaptı :F
pelin cumaya koymak için yaptı bence ama beceremedi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sizi kakalaya kakalaya dışarı atarım bak.:A Yükseltin şu dizinin reytingi.:A