Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Geçen haftaki kötü bölüm etkisini bu hafta göstermiş. Dünkü bölüm Yıldız'ın aşk sahneleri dışında fena değildi, entrikalara yavaş yavaş geri dönüyoruz. Haftaya yükselir. :A
İzleyeyim mi bu bölümü? Sana soruyorum 2 seferdir :A :A geçen hafta yinede baktım bir kısım videolara.
Şahika ve Mert'i izlemek istiyorum gerçi :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
İzleyeyim mi bu bölümü? Sana soruyorum 2 seferdir :A :A geçen hafta yinede baktım bir kısım videolara.
Şahika ve Mert'i izlemek istiyorum gerçi :A
Yıldız-Çağataylı zorlama 1-2 sahne dışında güzel sayılırdı bölüm. Hala eski tadı yok ama dünkü bölüm izlenebilir. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Uyanış Büyük Selçuklu zirvedeki yerini korumuş. Bir ara düşüyordu sürekli şimdilerde tekrar artıyor.

Çukur'un dünkü bölümüne kötü diyen yoktu ve haliyle yükselmesi çok normal haftaya iyi bölüm olursa zirveyi zorlar.

Yasak Elma hep artarken uzun aradan sonra ilk defa düşmüş.

Sefirin Kızı yine düşmüş izleyici genel olarak kaç bölümdür memnun değil yine de fazla düşmüyor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
Arkadaş ben bu seneki izleyicileri vallahi anlamıyorum. Çukur'un her yerde birinci olması için daha ne olması gerekiyordu? Bu sene cidden çok saçma bir reyting dağılımı var.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,930
Puanı
610
Sefirin Kızı bence muhteşem ilerliyor..İnşallah YENİ bölümlerde hak ettiği daha yüksek reytingleri alacak...

• İlginç
Reactions: Gerekli24

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Canım dizim Çukur'um muhteşemdi yine. Öner Erkan muhteşemdi...
Hüngür şakır ağladım... 106 bölümdür tüm emekleri için teşekkürler...
Son 19 bölüm. Bence dizi 4 kardeş sağ olarak final yapmalıydı.

Total 8,69
Ab 6,49
Abc 8,74

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060
Sefirin Kızında Menekşe konusuna ısrarla devam edilirse daha düşer bakalım haftaya neler olacak
Yasak Elma düşüşe rağmen iyi reyting almış Çukurda Selimin ölümü herkesi etkiledi uzun zamandır
olan bir karakterdi birde Ahmet Kaya çalınca herkes fena olmuş bakalım haftaya neler olacak

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Sefirin Kızında Menekşe konusuna ısrarla devam edilirse daha düşer bakalım haftaya neler olacak
Yasak Elma düşüşe rağmen iyi reyting almış Çukurda Selimin ölümü herkesi etkilemedi uzun zamandır
olan bir karakterdi birde Ahmet Kaya çalınca herkes fena olmuş bakalım haftaya neler olacak
herkesi etkiledi demek istedin herhalde?

• Beğendim
Reactions: Angelica