7 Aralık 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,702
Puanı
1,061
Şefkat Tepe Çarşamba olsa acaba Muhteşem'i yermiydi totalde. :D

bu gençlerde hiç saygı kalmamış her gün yaşlı başlı hürrem teyzeyi devirme planları yapıyorlar ayıptır günahtır kadının yaşına biraz saygı duyun :)
:D Arka Sokaklar'a gerek yok devirici kuvvet geliyor. :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bugünün Saraylısı anlıklarda yine 4.5-5 arası dolaşıyor :T: yeniden 5`i geçse nolur sanki :(

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
bu gençlerde hiç saygı kalmamış her gün yaşlı başlı hürrem teyzeyi devirme planları yapıyorlar ayıptır günahtır kadının yaşına biraz saygı duyun :)
Devirme planları mı? :T: Devirme planını yapan zirvede olur der. Ben 2. olur diyorum. :X

Devirme planını yazın atv`ciler yapıyordu Doksanlar Muhteşemden zirveyi alacak diyerek. :D

2. olmakta mı suç? :T:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,445
Puanı
1,061
Şefkat Tepe Çarşamba olsa acaba Muhteşem'i yermiydi totalde. :D

:D Arka Sokaklar'a gerek yok devirici kuvvet geliyor. :D
bir şefkat tepemiz eksikti .ss sakarya fırattan daha iyisini alamazdı çarşambaları :) devirici güç hangisi lo sen fragmana bakma musti slümanı deviremez :X zaten dizi içi devirici güçler dışında my yi devirici güç yok :X

Pasham

Favori Üye
Reaksiyon puanı
228
Puanı
164
Allah korusun ama riza baba bi vurulsa 4 hafta komada yasam mucadelesi verse kanal d aylik reytingde cikis yakalar :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,536
Puanı
1,060
Fatih Harbiye 8.04'ü bile görmüş :X Sonra reklama girdi ve onda da 3.64'ü kapmış. Çok iyi ilerliyor dizi. :)

@xBUGRAx Şimdi uğraşamam kusura bakma, sen bak işte mesajlarımdan. Şu an FH bakıyorum çok heyecanlı. Zaten zar zor giriyorum foruma da. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yok ama totalde 2. olur. :X

Çarşamba şu an için uygun bir gün dizi tutturmak açısından. 5 alan A/B`de de totalde de 2. olabiliyor. Bu yüzden Yalan Dünya Çarşambaya geçsin diyorum bazen. :D Avrupa Yakası style. :X
Sevdaluk başlasın o zaman Çarşamba'da güçlü bir gün olur. :X

Aslında Show TV'nin diziye yaptıklarına bakıyorum da keşke bu dizi başka kanalda yayınlansaydı. Show TV cidden kaliteli dizi hak eden bir kanal değil. Alsın Total'de idare eden AB'de dip yapan dizileri, kursun yayın akışını. Hayır Pis Yedili için Sevdaluk'u neredeyse PT2'ye atacak kanal ya. Ciddiyim bu kanalı hangi akıl - mantıkla kim yönetiyor anlayamıyorum. :bağır:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Sevdaluk başlasın o zaman Çarşamba'da güçlü bir gün olur. :X

Aslında Show TV'nin diziye yaptıklarına bakıyorum da keşke bu dizi başka kanalda yayınlansaydı. Show TV cidden kaliteli dizi hak eden bir kanal değil. Alsın Total'de idare eden AB'de dip yapan dizileri, kursun yayın akışını. Hayır Pis Yedili için Sevdaluk'u neredeyse PT2'ye atacak kanal ya. Ciddiyim bu kanalı hangi akıl - mantıkla kim yönetiyor anlayamıyorum. :bağır:
Sevdaluk dizisinin tutacağını düşünüyormusunuz? :T:

Bence tutmayacak. Tutsa bile 4 reytinglerde dolaşır. Yani 7-8 gibi uçuk bir rakam imsansız bence. :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,445
Puanı
1,061
Devirme planları mı? :T: Devirme planını yapan zirvede olur der. Ben 2. olur diyorum. :X

Devirme planını yazın atv`ciler yapıyordu Doksanlar Muhteşemden zirveyi alacak diyerek. :D

2. olmakta mı suç? :T:
totalde zirveyi zorlayabilir ne demek :) öyle düşünen melauneler varmış konuda gördüm zinhar yasak bunun hayalini bile kurmak zira hürrem teyzeniz ile sülüman amcanız kellenizi alıverir bir daha düşünemezsiniz :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
fatih'le Ayşen arasına girmese şu hastalıklı Süreyya
ve fatih'le Ayşen sahnesi.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,808
Puanı
1,060
Fatih Harbiye 8.04'ü bile görmüş :X Sonra reklama girdi ve onda da 3.64'ü kapmış. Çok iyi ilerliyor dizi. :)

@xBUGRAx Şimdi uğraşamam kusura bakma, sen bak işte mesajlarımdan. Şu an FH bakıyorum çok heyecanlı. Zaten zar zor giriyorum foruma da. :)

Tamam baktım. :)

20.54 Yeni bölüm
21.00 reklam
22.00 2.reklam

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Sevdaluk dizisinin tutacağını düşünüyormusunuz? :T:

Bence tutmayacak. Tutsa bile 4 reytinglerde dolaşır. Yani 7-8 gibi uçuk bir rakam imsansız bence. :X
Tutacak tabi ki. Nesini beğenmedin? :bağır:

O değil de gerçekten harcanırsa dizi çok üzülürüm. Kanal arkasında durur umarım dizinin de günü ve saatiyle oynamaz. Reytinglerde de hak ettiği oranları alacağına inanıyorum kanal günü ve saatiyle oynamadığı sürece. :)