7 Aralık 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugünün Saraylısı iyi gitmiş. As'nin yeni bölüm özet karışımı da iyi sayılır.

@sürgünüm 5 alamaz bence ama 4 alır umarım. :)

@Pasham Bence de zor gibi Ay Yapım ile Kanal D. Çünkü araları mesafeli biraz. :D

@beyazsoy Dizilerdeki yanlışlara bu kadar çok takılı kalma. Sonuçta dizi bu her şey olabilir. :)

20:45 - 21:00 #sbt #reyting'leri 1) STAR: 9.17 2) SMNYL TV: 7.54 3) FOX: 5.58 4) ATV: 4.46 5) KANALD: 4.42

Fatih Harbiye bu anlıkta da muhteşem sonuç almış. Dizinin tutmasına çok sevindim. Özellikle Koliba adına. Çünkü onlar şansız bir yapım şirketiydi :)

@Ahmad maşallah BS döktürmüş. :)

AS 4.42 alarak gayet iyi gitmiş. Kanal D adına sevindim. :)
Evet ayni fikirdeyim :)

Bugunun Saraylısı'nı özellikle AB'de merak ediyorum:X Çünkü geçen haftanın tekrarlari AB'de çok iyi gitmişti:X

Bir kaç gündür düzelen ab sonuçları karşısında galip derviş nasıl gidicek merak ettim ab si iyi gelmeli bakalım ne gelecek :D hayal kırıklığı olmasında...

Bugünün Saraylısı çok iyi :Z umarım TNS`de de artış yaşar

Bir kaç gündür düzelen ab sonuçları karşısında galip derviş nasıl gidicek merak ettim ab si iyi gelmeli bakalım ne gelecek :D hayal kırıklığı olmasında...
Dün Arka Sokaklar'ı izlerkem Fragman'ı çıktı Galip Derviş'in çok heyecanlı bomba filan kesin yükselecektir. :) . Adını Kalbime Yazdı olmasa izlerdim. :) .

Son düzenleme:
Galip Derviş özellikle AB grubunda çok iyi sonuçlar alacaktır yarın bence. :)

Bugünün Saraylısı fena gitmemiş. Şefkat Tepe'de iyi gidiyor ilerleyen anlıklarda coşar. :)

21:00 - 21:15 #sbt #reyting'leri 1) STAR: 8.2 2) KANALD: 6.83 3) SMNYL TV: 5.05 4) ATV: 5.04 5) FOX: 4.38

Arka Sokaklar ve Bugünün Saraylısı reytinglerde uçmuşlar. :D @Ahmad

Fatih Harbiye reklamıyla 4.38'i kapmış. Diğer anlıkta bakalım nasıl gidecek dizi? :)

Şefkat Tepe ve Acun Ilıcalı da gayet iyi durumdalar. :)

Bugün Saraylısı yanlış gün ile gümbürtüye gidiyor gibi. Çarşamba olsaydı daha verimli sonuç alabilirdi.