7 Aralık 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,676
Puanı
1,061
Bugunun Saraylisi ab grubunda 3.olur demistim tutmus ve oranlari da oldukca yukselmis tebrik.

Sefkat Tepe tahmin ettigim gibi yine zirveyi almis Acun korksun artik totali toplayamiyor.

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Galip Beklediğimiz gibi gitmiyor :( @Bully Arka Sokaklar güçlü rakiplerine rağmen Totalde çok iyi Ab'de idare eder Yst iyi gitmiş Totalde Şefkat Tepenin gersinde kalmaya başladı Şefkat Tepe çok iyi Totalde zirvede Bg Ab grubunda çok iyi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Adını Kalbime Yazdım'ın düşüşünü neye bağlıyorsun beyazsoy..
Dizi ilk haftası dışında Hiç izlemiyorum bu hafta fragmanina bile bakmadım dizi nereye gidiyor bilmiyorum okana bakmak için Son kareye rasladim sadece kız gelinlik giymişti. Ben düşüşü bugünün saraylısı ve Fatih Harbiyenin uzaması adına kalbime yazdimda eskiye göre biraz daha erken bitmesine bağlıyorum. bu haftalık düşüş diğer iyi reytingli kadın dizileri ile çakışmasından kaynaklı tahminen

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
@Ahmad , ben ve sen şimdiden Forum'da 3 İzleyici'si çıktı bile. :Z . Gerçekten böyle isimleri bir arada görmek çok çok iyi olacak gibi. Hele Müzik'lerini çok çok beğendim ya. :) .
Evet fragmandaki müzikler çok güzel :) özerlikle fragmanın en sonlarındaki kısmı süper :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,628
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Reytinglerde bugün ab de hafif duzelme var. Bugünün saraylisi malum hastane ölüm kalımla başladı fena da gitmiyordu ama böyle geçici reyting artışı sonrası ciddi senaryoyla seyirci kazanilir ama sonu senaryo olarak kötü bitti. iyi başladığı düne sonlara doğru hatalar yapmasına rağmen ab deki yerini hakediyor. diğer cumartesi dizilerine bakınca bu rakamlar şaşırtıcı değil tek ab dizisi @pompy ye müjde arka Sokaklar bu kadar Total ise rağmen az kalsın acunu bile gecrkcekti)) buna da bir açıklaması olur pompy nin acun ile Başbakanı arası bozulmustur belki Son cezada dolayı Ha ne dersin pompy))))

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Suriyeden dolayı olmasın ama Budefaya TNS göndermeyi fark edemedi suriyenin iç işlerine karışıyor Türkiye Türkiye iç işlerine karıştığı için misilleme yaptırıyor Aynısı Türkiyenin başına gelsin diye oyüzden yükseldi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Suriyeden dolayı olmasın ama Budefaya TNS göndermeyi fark edemedi suriyenin iç işlerine karışıyor Türkiye Türkiye iç işlerine karıştığı için misilleme yaptırıyor Aynısı Türkiyenin başına gelsin diye oyüzden yükseldi
Eminim kesinlikle öyle oldu tns bu kez kafası çalışmadı))))

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Fatih Harbiye totalde 5.54, AB grubunda 5.09 reyting alarak muhteşem gitmiş. :) Total de 0.2 reyting düşmüş ama yine de bir şey olmaz. :)

Şefkat Tepe 8.99 reyting alarak 1.sırayı kaptı ve yine çok izlendiğini kanıtlamış oldu. :)

Arka Sokaklar 6.37 alarak Kanal D'yi yine mutlu etti. :)

Bugünün Saraylısı AB grubunda kuvvetli artış yaşayarak 3.sırada yer aldı. Dizi için çok iyi gelişme bu. :)

Lale Devri total de 2.89 reyting alarak güzel gitmiş, haftaya 3 reyting alacaktır bence. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şefkat tepe total de 9 alarak çok iyi gitmiş. Ab si ise kanal ortalamasının üstünde yine de kötü ama.

Acun artık ikinciliğe alışmalı modası geçti.

Arka sokaklar dünkü bölüm çok iyiydi ondan dolayı reytingi artı ve 6 üzerine çıktı. Ab si kanal ortalamasının altında.

FH ise çok ıyi giderek kanalını sevindirmiş.

Galip beklenen reytingi daha alamadı. Bence zamanla alir reytingleri sonuçta cumartesi ye yeni geldi sayılır.

kvp-medya

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,227
Puanı
700
Şefkat Tepe Totalde 0.74 'lük bir artış Ab'de ise 0,2 lik düşüş yaşamış.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Şefkat Tepe totalde yine zirvede yer almış. O kadar reklamsız gitmeye normal..

Acun iyi gitmiş. Hep aynı yetenekleri kim izliyorsa artık bu kadar..

Arka Sokaklar iki grupta da yükselerek iyi gitmiş. Emniyet binasına baskın işe yaramış. @pompy. :A

Bugünün Saraylısı özellikle ab'de iyi gitmiş. Atv sonunda haftasonu bir dizi tutturmuş gibi görünüyor..

Fatih Harbiye de gayet iyi gitmiş ama sbt tarafından şişirilmiş yine..

Aky düşmüş. Pt-2 de işe yaramamış. Show dk başı dizinin saatiyle oynarsa olacağı o..

3 Adam vasatın üzerinde.

Galip niye böyle ya? :( Ab'de 5'in üstünde almalıydı. Haftaya yükselir umarım. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Şefkat Tepe totalde yine zirvede yer almış. O kadar reklamsız gitmeye normal..

Acun iyi gitmiş. Hep aynı yetenekleri kim izliyorsa artık bu kadar..

Arka Sokaklar iki grupta da yükselerek iyi gitmiş. Emniyet binasına baskın işe yaramış. @pompy. :A

Bugünün Saraylısı özellikle ab'de iyi gitmiş. Atv sonunda haftasonu bir dizi tutturmuş gibi görünüyor..

Fatih Harbiye de gayet iyi gitmiş ama sbt tarafından şişirilmiş yine..

Aky düşmüş. Pt-2 de işe yaramamış. Show dk başı dizinin saatiyle oynarsa olacağı o..

3 Adam vasatın üzerinde.

Galip niye böyle ya? :( Ab'de 5'in üstünde almalıydı. Haftaya yükselir umarım. :)
Orası emniyet binası değildi. Rıza babaya evinde baskın yapmak zordur evlat :-)