7 Aralık 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
bir gün mutlaka açıklayacak ama şimdilik cesaretini topluyor açıklamak zor onun için....bir gün mutlaka açıklamak zorunda kalacaktır elbette..
geç açıklarsa ayşen daha çok kızar kısmını eminim o da düşünüyor ama şu anda açıklamak kendisi için çok zor zaten derdini fatihle paylaşması kendisine bu konuda cesaret verecek bir desteğe ihtiyaç duymasından kaynaklanıyor
atanın kusuru yok bunda kimse kusurlu demiyor, ama bu durumda hiç bir suçu olmayan ayşen en günahsız olanı onu bu şekilde bir problemle bir yüzleşmeyle karşı karşıya getirmek de büyük bir cesaret ister ata bunun derdinde bence? ayşen iyi kötü bir ailesi olduğunu zannediyordu en azından..... atanın açıklaması ile tüm hayatını tekrar gözden geçirmek zorunda kalacak olması az bir olay değil..
bu gerekçeleri inan senarist okusa yine değişik bir gereçe olarak kulanır başka sahne yazar)))) biz senaristin dizi anlattıgı gereçeklerine göre konuşuyoruz. ilkin fatihe dediği ayşenin annesi sakladı bu sırrı artık bana geldi ben saklayacam dedi ( ama bu gerekçeyi derken fatihe açıklamış eski aşkına verdiği sözü tutmamış oluyordu )))) )

ikinci gerekçe olrak ayşene zarar veri gerekçesini geliştirdi. şimdi dünyada hiç yakını olmadıgını düşünen ayşenin psikolojini düşün anne baba ölmüş kimsen kalmamış ne kadar üzülürsün bu durumda biri gelse senin asıl babanım dese ne kadar kendine güven gelir ve bunda sonra yalnızlıktan kurtulur. üstelik ata iyi babaysa diğer kızınıda düşünmesi lazım gelir diğer kızı babasının kendisi dışlamasından rahatsız onun psikolojini nedne düşünmez bu ata )))

bu söylememesi nerden tutsanız ahmakça bunu senariste biliyor ki sürekli değişik gerekçe üretiyor. niye bunu yapıyor çünkü mecbur bu sayede ayşene kız kardeşi ve üvey annesi eziyet edecek. atanın ayşene yakınlıgını yanlış anlayıp ona çemkirmesini istiyor senarist. ordan bir çatışma dogmasını istiyor. ama ortada bir çatışma olamıyor çünkü ayşen hakkını savunmuyor sanki o evin sahibi değil de sıgıntı. buda ayşene seyircinin empati kurması engeliyor hatata ayşenden nefret duymasını sağlıyor senin bilali eleştirken bu kadar iyi insan olur mu eleştirini millet bu kadar insan iyi olur mu canım diyerek gösteriyor...

kısacası çatışma çıksın konu ilerlesin diye senarist bunu açıklamak istemiyor ama görüldüğü üzere bu durum diziye yarar saglamıyor millet ayşenden üftadeden ve atnın kızından nefret eder hale getiriyor dizide tek iyi fatih ve ata kalacak. atada diğer kızına haksızlık yaptıgından o da aslında iyi gözükmeyecek. dizi senaryo olarak iyi değil bu kadar baba oyunculara bu senaryo yakışmıyor açıkcası diyide zaten bol kaliteli oyuncu kadrosu sürüklüyor

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Aşk Ekmek Hayaller çok güzel bir Dizi olacak. :) .

İlk defa Yeni Sezon içinde Yeni Dizi Fragman'larından hiç birinde böyle heyecanlanmamıştım gerçekten Show TV'de olduğu için demiyorum. Çok beğendim ben. :) . AB'ciler kesin izlemelisiniz yarın 19.45'de. @xemrexxx , @Forumdash , @Ahmad , @dizi kolik .
Sonunda Ekmek'in nerden geldiğini ögrendim:X Fragmanı şimcik izledim:X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,057
Puanı
1,061

İlk defa Yeni Sezon içinde Yeni Dizi Fragman'larından hiç birinde böyle heyecanlanmamıştım gerçekten Show TV'de olduğu için demiyorum. Çok beğendim ben. :) . AB'ciler kesin izlemelisiniz yarın 19.45'de. @xemrexxx , @Forumdash , @Ahmad , @dizi kolik .
ab ciler derken beni ayırıp yazmalıydın gerisi total olmuş çünkü .ss

bu gerekçeleri inan senarist okusa yine değişik bir gereçe olarak kulanır başka sahne yazar)))) biz senaristin dizi anlattıgı gereçeklerine göre konuşuyoruz. ilkin fatihe dediği ayşenin annesi sakladı bu sırrı artık bana geldi ben saklayacam dedi ( ama bu gerekçeyi derken fatihe açıklamış eski aşkına verdiği sözü tutmamış oluyordu )))) )

ikinci gerekçe olrak ayşene zarar veri gerekçesini geliştirdi. şimdi dünyada hiç yakını olmadıgını düşünen ayşenin psikolojini düşün anne baba ölmüş kimsen kalmamış ne kadar üzülürsün bu durumda biri gelse senin asıl babanım dese ne kadar kendine güven gelir ve bunda sonra yalnızlıktan kurtulur. üstelik ata iyi babaysa diğer kızınıda düşünmesi lazım gelir diğer kızı babasının kendisi dışlamasından rahatsız onun psikolojini nedne düşünmez bu ata )))

bu söylememesi nerden tutsanız ahmakça bunu senariste biliyor ki sürekli değişik gerekçe üretiyor. niye bunu yapıyor çünkü mecbur bu sayede ayşene kız kardeşi ve üvey annesi eziyet edecek. atanın ayşene yakınlıgını yanlış anlayıp ona çemkirmesini istiyor senarist. ordan bir çatışma dogmasını istiyor. ama ortada bir çatışma olamıyor çünkü ayşen hakkını savunmuyor sanki o evin sahibi değil de sıgıntı. buda ayşene seyircinin empati kurması engeliyor hatata ayşenden nefret duymasını sağlıyor senin bilali eleştirken bu kadar iyi insan olur mu eleştirini millet bu kadar insan iyi olur mu canım diyerek gösteriyor...

kısacası çatışma çıksın konu ilerlesin diye senarist bunu açıklamak istemiyor ama görüldüğü üzere bu durum diziye yarar saglamıyor millet ayşenden üftadeden ve atnın kızından nefret eder hale getiriyor dizide tek iyi fatih ve ata kalacak. atada diğer kızına haksızlık yaptıgından o da aslında iyi gözükmeyecek. dizi senaryo olarak iyi değil bu kadar baba oyunculara bu senaryo yakışmıyor açıkcası diyide zaten bol kaliteli oyuncu kadrosu sürüklüyor
maşallah :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
45 dakikalık dizi mi olurmuş :confused: Lale Devri`ni pazartesi tek bölüm halinde yayımlasalar çok daha iyi sonuçlar alır

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
45 dakikalık dizi mi olurmuş :confused: Lale Devri`ni pazartesi tek bölüm halinde yayımlasalar çok daha iyi sonuçlar alır

Pazartesi'ye geçileceği düşünülüyordu hatta çalışmalar bile vardı fakat bir süreliğine ertelendi o düşünce. Lale Devri uzun bir süre böyle olacak Cuma ve Cumartesi :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
Bak diziyi izlemediğin için karakterleri bilmiyorsun. Kadın kendini etrafa karşi güçlü gösteriyor. Hatta bunu geçen bölüm Müftade Ayşen'e bile kendi ağziyla söyledi.
ben izliyorumda sen gerçekten izliyormusun ))) ayşen üftadenin yalanını gizliyor yani üftade aslında hem evinde kaldıgı için hemde yalanını gizlediği için ayşene müteşekir olması gerekirken evin sahibi gibi davranıyor. artık apartman dairesinede dönemez yalanı ortaya çıkaca madembu kadar zengin görenme meraklsı neden ayşeni alttan lmaz ki üstüne ezmeye çalışır

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Galip Derviş gayet iyi gidiyor. :)

3 Adam kötü gidiyor bu hafta.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
3 Adam'ın bu konuklarla kötü gitmesi normal. :) Haftaya Acun Medya'dan çağırırlar olur biter. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
bu arada isteyen haber yapsın atv aşk oyununun tekranı veriyor saat 6 da

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
ben izliyorumda sen gerçekten izliyormusun ))) ayşen üftadenin yalanını gizliyor yani üftade aslında hem evinde kaldıgı için hemde yalanını gizlediği için ayşene müteşekir olması gerekirken evin sahibi gibi davranıyor. artık apartman dairesinede dönemez yalanı ortaya çıkaca madembu kadar zengin görenme meraklsı neden ayşeni alttan lmaz ki üstüne ezmeye çalışır
Ego denen şeyden haberin vardır, işte o devreye giriyor:)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Bu dizinin başlamasını ilk fragmanını izlediğim andan bekliyorum :rolleyes: müzikleri falan çok güzel umarım iyi sonuçlarla başlar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Karadayı , Bugünün Saraylısı , Huzur Sokağı , Nihat Hoca , Zahide , Anneler Kızları boru mu hepsi. :F , :F .
HS=geçen senden kalma cumalari Medcezir izliyorum:T: iyi takip et beni:X
Nihat Hoca ramazandan ramazana baktiğim ehli insan:X
Zahide = yeni program diye sadece pazartesi tekrarına geceleri bakıyordum @xBUGRAx bile biliyor:F
Analı kızlı =???? Onu nerden nasıl nerenle uydurdun bilemedim:F

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Çıktı mı Umutsuz Ev Kadınları'ndaki Deniz Uğur, Show Tv'ye arkadaşlar? :)