7 Şubat 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Tövbeler Olsun | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060

Sonuçlar belli oldu.

Kefaret iyi bir çıkış yakalayarak Total ve ABC1 gruplarında oranlarını yükseltti ve ABC1 grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Arıza TOTAL grubunda en çok izlenen dizi oldu. Dizi geçen haftaya yakın oranlar aldı.

Menajerimi Ara Total ve ABC1 grubunda düşüş yaşadı fakat dizi AB grubunda iyi bir çıkış yakaladı ve AB grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Hercai bu hafta düşüşte, ABC1 grubunda yükseliş yaşasada Ab grubundaki düşüş ve oranlar dikkat çekti.

------

Hahaha anca reklamsız gidip yükselebilmiş adil bir şekilde yarışırsa o zaman tekrar konuşalım. :A
Reklamlı yayınlandı ve yükselişler yaşadı. Hadi tekrar konuşalım :A
Dedi, Cuma günü Kırmızı Oda reklamsız yayınlanan ve hiçbir şey demeyen Aserat. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kefaret çok güzel çıkış yaşamış. Sadece AB'de hafif bir düşüş var.

Menajerimi Ara AB'de çok iyi yükselmiş. ABC'si de fena değil de Total'i kötü.

Arıza çok fazla kıpırdanma yaşamamış bu hafta.

Hercai genel olarak düşüşte. AB'de acayip kötü reyting almış. ABC'si de eh eh. Total de ne yazık ki eski reytinglerinden çok uzaklarda. Hala ekranlarda olması büyük şans.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Star ve atv "cuma" uğruna çok büyük hatalar yaptılar...

Pazar ekranında herkes kendi yağında kavrulmaya ve her zamanki gibi hiçbir P.T. işi 1. olamamaya,
onların yerine fox ana haber 1. olmaya devam etmiş:)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Menajerimi Ara gayet güzel gidiyor. :Z Diğer gruplara kıyasla Total'de aşırı iyi değil ama 3+ aldığı sürece sıkıntı yok. Gülben uğursuzundan sonra giden AB izleyicisi de geri gelmiş. Senaryo da böyle giderse Haziran'a kadar tatlı tatlı izlemeye devam ederiz tebrikler. :Z

Kefaret'i izlemiyorum ama yükselmesine sevindim çünkü Masumiyet ve Savaşçı gelince eski dizilerden biri bitecek ve SÇK fanları da Son Yaz veya bunun bitmesini (malum elli tane PR'a, senarist değişikliğine ve boş güne rağmen hala 3-4 alabiliyor) istediğinden saçma sapan yorumlar yazıyor. O yüzden bu dizinin yerini sağlamlaştırması SÇK'nın sonunun yaklaşması anlamına geliyor hadi inş. :Z

AB izleyicisi Türkiye'nin aydınlık yüzüdür. :bhr: Menajerimi Ara 2, Recai 28. sırada muhteşem tablo. :Z

Sonuçlar belli oldu.

Kefaret iyi bir çıkış yakalayarak Total ve ABC1 gruplarında oranlarını yükseltti ve ABC1 grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Arıza TOTAL grubunda en çok izlenen dizi oldu. Dizi geçen haftaya yakın oranlar aldı.

Menajerimi Ara Total ve ABC1 grubunda düşüş yaşadı fakat dizi AB grubunda iyi bir çıkış yakaladı ve AB grubunda en çok izlenen dizi oldu.

Hercai bu hafta düşüşte, ABC1 grubunda yükseliş yaşasada Ab grubundaki düşüş ve oranlar dikkat çekti.

------

Reklamlı yayınlandı ve yükselişler yaşadı. Hadi tekrar konuşalım :A
İyi tamam işte benim dediğim çıkmış. Reklamlı da yükselebildiğine göre geçen hafta reklamsız yayınlanmasının mantıksızlığı tekrar ortaya çıktı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,108
Puanı
710
Her zamanki gibi Fox Haber birinci.Hercai diziside başarmış sayılır.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Reklamsız oldu diye yükseldi demiştin, başka türlü yükselmez demiştin ve yine ayarı yemiş oldun :A @Özgür
Benim yerime sen en güzel cevabı vermişsin bu hadsize. :A
------

Kefaret harika gitmiş. :Z ABC’deki oranları Pazar için çok iyi. Baktığımız zaman Pazar hiçbir grupta 6 alan dizi olmamış Kefaret dışında. Bölüm de çok iyiydi. Bu bölümün gazıyla haftaya da yüksek oranlar alır çünkü Zeynep gerçeği öğrendi. Umarım Savaşçı için günü falan değişmez. Zaten FOX’un Savaşçı ısrarını anlamadım yani yenilenen kadroyla uzun bir aradan sonra dönecek. Eski oranlarını almayacağı belli. Pazar’a gelse eski oranlarını alamayacağı belli. Kefaret gününde kalmalı bence. Bu oranlarla sezon sonuna kadar kanalı gayet idare eder. Bu gidişle SÇK yolcu olur, normalde bitmesin derdim ama fanları artık diziden soğuttular Kefaret yüksek almış diye neler diyorlar. :A

Menajerimi Ara geçen haftaki ölü toprağı üstünden atmış ama böyle bir inip bir çıkması dizinin hala bir istikrarının olmadığını gösteriyor. Muhteşem senaristimiz özen gösterse sezon sonuna kadar sıkıntısız gider ama kötü bölümler yazdığı an yine 3 bandına düşer bu çok net.

Arıza da çok iyi gidiyor. Ne uzuyor ne kısalıyor. Kendini 5 reytinge sabitlemiş bir kitlesi var ve bu oranlarla Pazar’ın en güçlü isimlerinden.

Çok Güzel Hareketler 2 sezon başındaki halinden çok daha iyi gidiyor. Kanal D’yi böyle bir günde güzel kurtarıyor.

Hercai son bölümlerdeki yükselişini düşüşe çevirmiş. Pazar iyi gidiyordu başta ama şimdi Total’i de 4’e düşmüş. AB zaten Allah’a emanet. :A

Survivor eski oranlarından çok uzakta ama yine iyi gidiyor. Normalde Pazar günleri çok iyi giderdi. Yine de aldığı en iyi oranlar hafta sonunda.

Son düzenleme:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,282
Puanı
860
Hercai tüm gruplarda düşüşe geçmiş Total'de kötü düşmüş Ab'de daha da turşu olmuş zaten :F 2. Maria ile Mustafa olayı gerçekleşebilir Ab'de ama bu düşüş devam ederse Kardeşlerim dizisini kanal Pazara da koyabilir

Kefaret'in bölümü izlemedim ama bölüm hakkında güzel yorumlar vardı izleyecem sonra belki yeniden başlarım :Z @Emre Ozansoy @haluk792
Kefaret bu oranlar ile devam ederse Savaşçı başka güne geçer gibime geliyor Cumartesi uygun olur en azından boşluğu biraz olsun doldurur :D

Menajerimi Ara Ab'de iyi iş çıkarmış dün akşam ki bölüm iyidi ama ilk bölümler gibi asla güzel bir bölüm değildi. :Z

• Beğendim
Reactions: baron

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
ÇGH 2 çok güzel reytinglerle yoluna devam ediyor umarım böyle devam eder ve en azından bir sezon daha gelir.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Konuk seçimi ve hikayelerine biraz daha özen gösterilse Menajerimi Ara AB grubunda zirveye bile oynayabilir. Senarist bir konuyu kapamadan yenisine giriş yapıyor sonra eskisini unutup gidiyor bunlar olumsuz etki ediyordur muhakkak. Dizideki potansiyeli herkes gördü ama Ekin Atalar hala bunu kullanamıyor :F

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,192
Puanı
1,060
Hercai AB de 1 rating olmuş...
MA da Totalde 3 rating ....

Ne kadar dengesiz bir rating ölçümü.. başarı kıstası ne oluyor, ben anlamıyorum.

Survivor sezon başından beri dediğim gibi Haftasonu 5-7 arası gider gelir... En iyi günü pazar zaten reklamların bolluğundanda belliydi.

Pazartesi Dizilerin içinde kaybolan Survivor Haftasonları dizilerin arasından sıyrılabiliyor.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Reklamsız oldu diye yükseldi demiştin, başka türlü yükselmez demiştin ve yine ayarı yemiş oldun :A @Özgür
Başka türlü yükselmez mi demişim çıkar göster. :A Reklamsız yükselerek kendince hile yapmış anlamında söylemiştim normal reklam kuşağıyla yükselince sesimi çıkarmadım görüldüğü gibi. :A

Benim yerime sen en güzel cevabı vermişsin bu hadsize. :A
------

Kefaret harika gitmiş. :Z ABC’deki oranları Pazar için çok iyi. Baktığımız zaman Pazar hiçbir grupta 6 alan dizi olmamış Kefaret dışında. Bölüm de çok iyiydi. Bu bölümün gazıyla haftaya da yüksek oranlar alır çünkü Zeynep gerçeği öğrendi. Umarım Savaşçı için günü falan değişmez. Zaten FOX’un Savaşçı ısrarını anlamadım yani yenilenen kadroyla uzun bir aradan sonra dönecek. Eski oranlarını almayacağı belli. Pazar’a gelse eski oranlarını alamayacağı belli. Kefaret gününde kalmalı bence. Bu oranlarla sezon sonuna kadar kanalı gayet idare eder. Bu gidişle SÇK yolcu olur, normalde bitmesin derdim ama fanları artık diziden soğuttular Kefaret yüksek almış diye neler diyorlar. :A

Menajerimi Ara geçen haftaki ölü toprağı üstünden atmış ama böyle bir inip bir çıkması dizinin hala bir istikrarının olmadığını gösteriyor. Muhteşem senaristimiz özen gösterse sezon sonuna kadar sıkıntısız gider ama kötü bölümler yazdığı an yine 3 bandına düşer bu çok net.

Arıza da çok iyi gidiyor. Ne uzuyor ne kısalıyor. Kendini 5 reytinge sabitlemiş bir kitlesi var ve bu oranlarla Pazar’ın en güçlü isimlerinden.

Çok Güzel Hareketler 2 sezon başındaki halinden çok daha iyi gidiyor. Kanal D’yi böyle bir günde güzel kurtarıyor.

Hercai son bölümlerdeki yükselişini düşüşe çevirmiş. Pazar iyi gidiyordu başta ama şimdi Total’i de 4’e düşmüş. AB zaten Allah’a emanet. :A

Survivor eski oranlarından çok uzakta ama yine iyi gidiyor. Normalde Pazar günleri çok iyi giderdi. Yine de aldığı en iyi oranlar hafta sonunda.

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi