Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Vahşetin Çağrısı (TV'de İlk) | ATV

• Barut Kokteyli (TV'de İlk) | ATV

• Kullanılan toplam oy
    14

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Benimde yok
Covid vaccine karsitlari diziyi protesto etti
Ayni konuyu Irlandanin polisiyesi olan Fait city isledi bir sey olmadi dizi 35.Sezonuna
5200 Bölüme gidiyor
Arka sokaklar 638 de ara verdi
Is hazirana kaldi yada bitti @Sanalbellek
Ayni olay 342 de de oldu
------

@Dosi @xemrexxx
Hiç arka sokaklar izlemedim, bir ara başlasam mı diye düşündüm, 15+ sezonlu bir diziye başlamayı aklım almadı.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bizde ben çocukken akşam haberleri öncesi Yalan Rüzgarı adıyla yayınlanan dizi kendi ülkesinde 1970'lerden beri halen yayınlanıyor diye biliyorum.
Adamlarda dizi sadakati var
Bizde oyuncu sadakati
Ve bir istenmeyeh konu islenince seyirci protesto ediyor diziyi
Covid vaccine konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kızılcık Şerbeti’ne helal olsun. Gayet iyi direniyor. :A Bazı sahnelerine denk geliyorum arada güzel iş aslında. :A Nursema&Umut sahneleri çok güzel oluyor. :A
Dizinin esas çifti Nursema ve Umut olmalıydı. Uyumları, aşkları her şeyleri çok güzel. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Benlik bir dizi değil ama Yalı Çapkını'nı tebrik etmek lazım. Yılın en çok konuşulan dizisi olarak her hafta zirvede yer almayı sürdürüyor. En azından adı lazım olmayan bazı diziler gibi şişirmeyle 10+ reyting almıyor, bu başarıyı sonuna kadar hak etti :A

Kızılcık Şerbeti yavaş yavaş hak etiği reytinglere gelmeye başlamış. Eğer bu çizgiyi bozmayıp elma gibi saçma sapan komedi dizisine dönmezse 6-7 reyting ve 2-3 sezonluk potansiyeli var.

Müge Anlı'daki olay çözülmeye çok yaklaştığı için Pazartesi'den sonra düşüş bekliyorum.

Masterchef büyük hayal kırıklığı oldu :(

• Beğendim
Reactions: offensive

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Benlik bir dizi değil ama Yalı Çapkını'nı tebrik etmek lazım. Yılın en çok konuşulan dizisi olarak her hafta zirvede yer almayı sürdürüyor. En azından adı lazım olmayan bazı diziler gibi şişirmeyle 10+ reyting almıyor, bu başarıyı sonuna kadar hak etti :A

Kızılcık Şerbeti yavaş yavaş hak etiği reytinglere gelmeye başlamış. Eğer bu çizgiyi bozmayıp elma gibi saçma sapan komedi dizisine dönmezse 6-7 reyting ve 2-3 sezonluk potansiyeli var.

Müge Anlı'daki olay çözülmeye çok yaklaştığı için Pazartesi'den sonra düşüş bekliyorum.

Masterchef büyük hayal kırıklığı oldu :(
Çok haklısın bazı diziler çok şişiriliyor. ;)

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Kızılcık'ım oleyyyyy 😍😍😍 :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: :bhr: