6 Nisan 2021 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Baraj | FOX

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    15

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Total'de 'EDHO', AB ve ABC1'de 'Masumlar Apartmanı' zirvede!

screenshot-10-aBoE.jpg

5C73fH.jpg
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Turkuazz

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Dün akşam özellikle dram ağırlıklı diziler çok fena düşüş yaşamış.

Hekimoğlu'nun biterken bu kadar düşmesi beni üzdü. O dijitale geçmenin biraz şansı varsa bu şekilde o ihtimaller de bitiyor.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
AB grubunda genel düşüş söz konusu yine. 6 yapım birden düşmüş.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
AB'de başta Masumlar Apartmanı ve Hekimoğlu olmak üzere tüm diziler düşüş yaşamış.

Hekimoğlu'nda genel bir düşüş söz konusu. Bölümle alakalı olduğunu tahmin ediyorum çünkü bir kere de düşüş yaşayıp AB'de bile Baraj'ın gerisinde kalmıştı ve yine aynısı söz konusu. Haftaya yükselecektir.

Baraj sadece Total'de çok hafif bir yükseliş yaşamış. Orada da yine 6'ya dayanmış.

Masumlar Apartmanı aradan sert bir düşüşle dönmüş. Total'de 10'u görememiş.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Ufak bir nazar boncuğu diyelim, tebrikler dizime :bhr::bhr:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Daha 2-3 ay önce 16-17 alan Masumlar'ın bu hale gelmesi dikkat çekici. Galiba dünkü bölüm ton olarak ilk bölümler gibiymiş ama dizinin realist tarafı bir kere gidince kaçan izleyicinin dönmesi de pek mümkün olmuyor.

Hekimoğlu için yorumum yok maalesef. Hadi diğer gruplar neyse de AB'de Baraj ve Survivor'dan bile daha az izlenmesi sistemin rezilliğini gösteriyor. :(

Güldür Güldür yavaş yavaş salıya alışıyor (bu hafta ABC'de ilk 10'a girebilmiş) ama Ramo bittikten sonra cumaya alınacak muhtemelen.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Masumlar Apartmanı için 1 haftalık aradan sonra böyle bir düşüş bekliyordum. Hala oranları çok iyi tabi ki. Haftaya AB'de tekrar 13'ü göreceğini düşünüyorum.

Hekimoğlu ne güzel bir ara stabil gidiyordu ne oldu da böyle düştü anlamadım ama zaten son bölümler olduğu için bir şey değişmiyor. Yine de iyi oranlarla veda etmesini isterim.

Baraj da 6-7'yi gördükten sonra düşüş yaşadı. Yine de oranları iyi ve sezon boyunca iyi performans gösterdi. Tadında bitecek olması güzel.

EDHO da aşağı yukarı aynı ayarda gidiyor. 6. sezonunda bu oranlar büyük başarı gerçekten.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
EDHO resmen 6 sezonda en iyi reytinglerini alıyor bu ilk kez oluyor genelde diziler 1 ve ya 2-3 sezonda altın çağını yaşayıp sonra düşmeye başlarlar EDHO tam tersine 1-5 sezona kadar Total'de 10+ reyting almış bölümleri toplasan bu sezon ile kıyasla daha az.

MA aradan sonra beklendiği gibi düşüş yaşamış gelecek hafta toparlayacaktır büyük ihtimalle.

Baraj muhteşem çıkışından sonra artık her hafta yakın oranlar almaya devam ediyor.

Hekimoğlu Ab'de sert düşmüş ama artık final kesinleştiği için reytingler o kadar önemli olmayabilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Masumlar Ap. balonu sönüyor yavaştan. :A Çok düşüş yaşamış.

Baraj da son bölümlere yaklaştıkça yine iyi oranlarla yoluna devam ediyor.

Hekimoğlu nasıl böyle sert düşüşler yaşıyor bir anda şaşırtıcı. Neyse ki sezonu tamamlayacak.

EDHO çok iyi oranlarla yoluna devam ediyor, yeni Arka Sokaklar olabilir.