6 Mart 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Bir Küçük Gün Işığı | ATV

• Veda Mektubu | Kanal D

• Kullanılan toplam oy
    15
Elma'nın dokunulmazlığı mı var ki reytingi düşünce laf etmeyelim. :A Bu dizi hiçbir zaman 2 küsür reyting almadığı için bahsedilmeye değer bir nitelik taşıyor o yüzden ne yazacağımı soracak değilim. :A

Ben YE sevdalısı da değilim düşmanı da değilim hiç izlemedim,

sadece 170 bölüme yaklaşmış olmasını reyting düşmesine dayanak göstermeye biraz hak versem de tamamen hak veremiyorum,

çünkü Yaprak Dökümü 174 bölüm sürdü, hiçbir zaman ne senaryosunu ne reytingini bozdu, klasik çekirdek kadrosuyla çok oyuncu girdi-çıktısı olmadan, her zaman istikrarını koruyarak yayın hayatını sürdürdü.

Muhteşem Yüzyıl başlamayacak olsaydı hazirana kadar da devam edecek durumu vardı, yani 200. bölümü aynı başarıyla görecekti.

sadece 170 bölüme yaklaşmış olmasını reyting düşmesine dayanak olarak göstermeye biraz hak versem de tamamen hak veremiyorum,

çünkü Yaprak Dökümü 174 bölüm sürdü, hiçbir zaman ne senaryosunu ne reytingini bozdu, klasik çekirdek kadrosuyla çok oyuncu girdi-çıktıaı olmadan, her zaman istikrarını koruyarak yayın hayatını sürdürdü.

Muhteşem Yüzyıl başlamayacak olsaydı hazirana kadar da devam edecek durumu vardı, yani 200. bölümü aynı başarıyla görecekti.
Zaten bundan önce aldığı iyi reytingler de tamamen alışkanlıktan ibaret. Uzun ömürlü diziler bozsa bile artık rutine bağlandığı için izleniyor bunu anlamak zor olmamalı. :A

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can
Zaten bundan önce aldığı iyi reytingler de tamamen alışkanlıktan ibaret. Uzun ömürlü diziler bozsa bile artık rutine bağlandığı için izleniyor bunu anlamak zor olmamalı. :A
Benim şu an Ghbg izleyişim gibi. Birkaç bölümdür sadece başladığım diziyi bitirmek için perşembe günleri TV başına geçiyorum. Tv'den izlemeyi bırakıp internetten izleyeyim desem 3 haftaya sadece Sadgül sahneleri izlemekten diziyi izleme sebebimi sorgulayıp bırakırım.

• Beğendim
Reactions: Dante
Benim şu an Ghbg izleyişim gibi. Birkaç bölümdür sadece başladığım diziyi bitirmek için perşembe günleri TV başına geçiyorum. Tv'den izlemeyi bırakıp internetten izleyeyim desem 3 haftaya sadece Sadgül sahneleri izlemekten diziyi izleme sebebimi sorgulayıp bırakırım.
@offensive kendi dizisine toz kondurmuyor ama Yaprak Dökümü için de aynı durum geçerli çünkü 200 sayfa bile olmayan kitaptan 5 sezon dizi çıkarınca senaryonun bozulmama ihtimali yok. :A

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can
@offensive kendi dizisine toz kondurmuyor ama Yaprak Dökümü için de aynı durum geçerli çünkü 200 sayfa bile olmayan kitaptan 5 sezon dizi çıkarınca senaryonun bozulmama ihtimali yok. :A
Cnm dizi gayet güzel ilerledi senaryosu da sıkmadı evet kitaptan farklılıklar oldu ama reytingi hep zirvede oldu 174 bölüm boyunca :A

sadece 170 bölüme yaklaşmış olmasını reyting düşmesine dayanak göstermeye biraz hak versem de tamamen hak veremiyorum,

çünkü Yaprak Dökümü 174 bölüm sürdü, hiçbir zaman ne senaryosunu ne reytingini bozdu, klasik çekirdek kadrosuyla çok oyuncu girdi-çıktısı olmadan, her zaman istikrarını koruyarak yayın hayatını sürdürdü.

Muhteşem Yüzyıl Ocak ayında başladı diye mi Yaprak Dökümü beklenenden erken final yaptı yani?

Muhteşem Yüzyıl Ocak ayında başladı diye mi Yaprak Dökümü beklenenden erken final yaptı yani?
Tam tersi MY başlamak için Yaprak Dökümü'nün bitmesini bekledi büyük ihtimalle. Çünkü Yaprak Dökümü'nün final tarihi 1 sezon öncesinden belli olmuştu ve her fragmanda finale kaç bölüm kaldığını ve final tarihini gösteriyorlardı. TR'de bu kadar planlı bir şekilde final sezonu yapan tek dizi bile olabilir. :A

Yasak Elma 160 küsür bölüme gelmiş yorgun bir iş. Kandil, siyaset gündemi ve depremin geçmeyen etkisiyle düşüş yaşamış e bırakın da yaşasın artık. Ha tüm bunlar olmasa da bu düşüşü yaşayabilir pekala çünkü 170’e merdiven dayadı artık. Laf edenler kendi gözündeki çapağa baksın önce.
Heyatım rakiplerin bölüm sayısını topla Elmanın çöpü bile edemezler :"x👊👊

Bırak hasetlerinde boğulsunlar:A
------

Yaprak dökümü 2010 da bitti artık devir o devir değil yani :))) üstüne denekler 15 kere değişmiştir

Kaldı ki şu an eskinin 2 sezonunu (80 bölüm) tamamlayanı ultra başarılı sayıyoruz artık, ekranda atv-trt nin hormonlu tarihi dizileri hariç 80 bölümü geçen iş bile çıkmıyor artık

• Harika
Reactions: cookies and serhatt
Önceden tims haber vermiştir tabii ki tims böyle bir projeyi çarşambaya hazırlamasaydı ve bildirmeseydi YD haziranda bitecek şekilde planlama yapardı

• İlginç
Reactions: Hazem
Heyatım rakiplerin bölüm sayısını topla Elmanın çöpü bile edemezler :"x👊👊

Bırak hasetlerinde boğulsunlar:A
------

Yaprak dökümü 2010 da bitti artık devir o devir değil yani :))) üstüne denekler 15 kere değişmiştir

Kaldı ki şu an eskinin 2 sezonunu (80 bölüm) tamamlayanı ultra başarılı sayıyoruz artık, ekranda atv-trt nin hormonlu tarihi dizileri hariç 80 bölümü geçen iş bile çıkmıyor artık
Dediğim gibi kimse kendi gözündeki çapağa bakmıyor. :A Kıskananlar çatlasın. :Z

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Herkes yasak elmadan bahsetmiş ama bir küçük gün ışığı, veda mektubu dizileri rezil olmuşlar resmen...

Nurgüle oldu olan :(

Forum İstatistikleri

Konular
171,586
Üyeler
8,455
Son Üye
daisydove