6 Mart 2013 Çarşamba Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi Yayını İzleyeceksiniz / İzlediniz ?

• Eyvah Düşüyorum (Star TV)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18
  • Anket kapatılmış .

Bu sezon final yapacak zaten ama hala cinayeti bir yere bağlayamadılar geçen sezon her anlamda dört dörtlüktü yeni ekip ve senaryo hafif bozdu işi.

aga hatırlarmısın bilmem de sezon başında senaristleri mi ne bişeyi değişti fatmagül ya da yaprak dökümü ekibi gelmişti tam hatırlamıyorum öyle kadın dizileri ekibi işi bozardı zaten beklenen gelişme bakışmalar kadın kavgaları aşırı yavaşlık olayların yavaş ilerlemesi bunlar olmuştur bence ali karakteri ölmeyecekti yanlış yaptılar

aga hatırlarmısın bilmem de sezon başında senaristleri mi ne bişeyi değişti fatmagül ya da yaprak dökümü ekibi gelmişti tam hatırlamıyorum öyle kadın dizileri ekibi işi bozardı zaten beklenen gelişme bakışmalar kadın kavgaları aşırı yavaşlık olayların yavaş ilerlemesi bunlar olmuştur bence ali karakteri ölmeyecekti yanlış yaptılar

Hilal Saral geldi yönetmenlik koltuğuna ve ekibi bu sezon başında, Ali süper karakterdi gerçekten ölmesi üzdü ama daha farklı olaylar katıladabilirdi bilmiyorum final bölümlerine yaklaşırken daha heyecanlı bölümler gelir umarım.

Hilal Saral geldi yönetmenlik koltuğuna ve ekibi bu sezon başında, Ali süper karakterdi gerçekten ölmesi üzdü ama daha farklı olaylar katıladabilirdi bilmiyorum final bölümlerine yaklaşırken daha heyecanlı bölümler gelir umarım.

inşallah. agama güzel bölümler izletmeleri lazım :D

zeynep diziye etki etmiş gibi :D başta düşürmüştü şimdi toparlamış zaten türkiye de 90 dakikadan kaç bölüğm çekilir ki aksiyon-macera kaliteyi bozmadan :)

Ali'nin ölmesi çok iyi oldu. Karadayı'da süper, Kibrit Yasin. :):)
Güven Bana 1 kez yayınlanıyordu.Bugün tekrarı vardı dimi?Tv de ne var konusunda yeni bölüm yazıyor ne diyeceğimi şaşırdım

Kolaj olarak yayınlandı sanırım, dünkü bölümü tekrar vermediler. :)

Kuzey Guneyin dun yayinlanan ilk sahnelerini cok begendim