6 Kasım 2016 Pazar Reyting Sonuçları

eskici kullanmış @gizem ak online olursa kullanır başka izleyen var mı :F @vadikızı @cookies ne izlediniz dün akşam :F

Ben dün yorumda yazmıştım Hayat bazen tatlıdır baktım çok beğendim artık
pazar akşamlarımda bu dizi olacak :D

eskici kullanmış @gizem ak online olursa kullanır başka izleyen var mı :F @vadikızı @cookies ne izlediniz dün akşam :F

Ben dün yorumda yazmıştım Hayat bazen tatlıdır baktım çok beğendim artık
pazar akşamlarımda bu dizi olacak :D

:Fah tşk ederiz yorumlar için harun beycim ben dün hayat bazen tatlıdır baktım
çok beğendim vala

Sen söyleyince baktım CNN Türk'te olacakmış. Alın o klişe dizinizi başınıza çalın. .ss
Sensin klişe. ss

Altın Kelebek Kanal D'de yayınlanıyor da noluyor aldığı reyting 2-3, biz Bodrum Masalı fandomları dizimizin riske atılmasına izin vermeyiz :A Paşa paşa CNN'den izlersiniz artık programınızı. :F

Siz sezon sonunu göremezsiniz.:A
Abartma istersen hala iyi gidiyoruz ama bu hafta artis bekliyordum artmadigi icin sinirlendim o kadar :A nerden cikti bu Demet :A
hayat bazen tatlıdır totelde garantilemiş ama 6 reytingi görmeleri lazım :F

ab gurubunda o ses demet sayesinde 7 reytingten 5 reytinge düşmüş :A hayat bazen tatlıdır şimdi ab gurubundada zirve şansı çok yükseldi :A :A :A

bodrum masalının 3 reytingte sürünmesinin açıklaması var ayoll maçlar yüzünden oluyor biz biliyoruz @Bullly @eskici :A :A :A

@Bully

ayy bırak bu konuları yabancı reyting konularını aç hergün düzenli şekilde :A millet kafasına esince açıyor öyle olmaz :F :F :F
Süründügümüz falan yok uydurma :A