6 Kasım 2016 Pazar Reyting Sonuçları

Asıl satıcı o bee güneşin kızları rezil olduğunda bırakıp kaçmıştı unutmadım

@Bully
Güneşin Kızları sıkmıştı bir yerden sonra ama Bodrum Masalı cidden harika gidiyor senaryo olarak inşallah reytingler daha da düşmez de bi 39 bölüm sürer inşallah.ss

Güneşin Kızları sıkmıştı bir yerden sonra ama Bodrum Masalı cidden harika gidiyor senaryo olarak inşallah reytingler daha da düşmez de bi 39 bölüm sürer inşallah.ss
hayat bazen tatlıdırın zaten yanına yaklaşamıyor ayoll seviyor sevmiyor en kötü haliyle bile yine geçiyor bodrum masalı daha nekadar rezil olacak bakalım

hayat bazen tatlıdırın zaten yanına yaklaşamıyor ayoll seviyor sevmiyor en kötü haliyle bile yine geçiyor bodrum masalı daha nekadar rezil olacak bakalım
Seviyor Sevmiyor'u geçiyoruz tüm gruplarda be yaşlandığını belli etme bu kadar

Hayat Bazen Tatlıdır da şimdilik iyi gidiyor ama geçen haftaya göre düşüş olması kötü tabii

Seviyor Sevmiyor'u geçiyoruz tüm gruplarda be yaşlandığını belli etme bu kadar

Hayat Bazen Tatlıdır da şimdilik iyi gidiyor ama geçen haftaya göre düşüş olması kötü tabii
aa doğru virgül ile geçmişsiniz totelde ama iki dizide 3 ortalama alıyor sonucta haftaya geçeriz biz tekrar

hayat bazen tatlıdır totelde 6 reytinge çıkmalı ama sevindirici bir gelişme var o ses 7 reytingten 5 e düşmüş demet gelince şimdi ab gurubunada ortak olduk

Bu Pazar Altın Kelebek varmış ama Bodrum Masalı da yayınlanacakmış neyse ki ara vermiyoruz

Bu Pazar Altın Kelebek varmış ama Bodrum Masalı da yayınlanacakmış neyse ki ara vermiyoruz
AAA ona çok sevindim konusundada yzdım bugün kral tv müzik ödülleri yok elimizde bir altın kelebek kalmıştı müzik yönünden bekliyorum inş torpil yapıp murat boza vermezler adını bilen yazsın dısında bomboş bir albüm çıkarmış başka sevdiğim şarkısı çıkmadı gönlüm önce mustiden sonrada biz kazanamazsak serdar beyden yana ikisinden birisi alır umarım pop erkek ödülünü

Murat alır bence ya ergen fanları saolsun.ss Ama Janti şarkısı da tuttu şimdi o kazanırsa da hak etmedi diyemem

Murat alır bence ya ergen fanları saolsun.ss Ama Janti şarkısı da tuttu şimdi o kazanırsa da hak etmedi diyemem
Her izlenen iyi diyemezki ayoll ben jantiyi sevmemiştim o çıkış gazıyla izlendi bence zaten adını bilen yazsın ilgi görmemiş görünüyor handeninde moru iyi değildi ilgi gördü deli bile ilgi görmedi genelde butür şarkıcıların kötüde olsa çıkış parçası izleniyor şarkıcı hatrına

Janti de Mor da iyi parçalardı, Adını Bilen Yazsın 40 milyona yaklaştı youtube'ta, Deli Bile de klipsiz hali tüketildiği için klipli hali ilgi görmedi. Ayrıca sadece youtube'u göz önünde bulundurmamak lazım bu işin müzik listeleri, radyolarda çalınma olayları falan da var ona bakarsan senin Musti'nin iki şarkısını topla Gıybet'in yarısı etmiyor

musti ile serdar hak etti son yılların en iyi single albümlerinden birini çıakrdık 3 harika şarkıyla ee Serdar beyde dolu dolu bir albümle oda son yılların en iyi albümlerinden çıkardı adamların boş şarkısı yok hepsine özeniyorlar cıvıltmıyorlar
murat 1-2 şarkıyla boş albümler yapıyor bu adamın tüm kariyerini topla 5 tane sevdiğim şarkısı yoktur 3-4 vardır kesinlikle müzik yönünü beğenmiyorum hep söylüyorum bu adama fiziği torpil geçiyor ama 45 olduğunda daha bir tarafınıda yırtsa zaten daha izlenmez ergenler başka bir genç zibidi bulurlar

Altın Kelebek 19.45'te başlıyor, nasıl yayınlayacakmış?
Dün bölüm sonunda fragman verdiler haftaya yeni bölüm var diye

Bodrum Masalı ya özetsiz yayınlanır ya da 21:00'da direkt yeni bölümle başlar Doğan Grubu'nun başka kanalları da var illa ki Altın Kelebek'i yayınlayacak
Ama belki de yayınlamazlar diziyi bilemiyorum Pazar günü göreceğiz artık

Acun gazı da var tabii
Bence iyi bir popçu ama asla efsanelerden olamayacak tabii Tarkan - Serdar - Musti - Kenan rekabeti apayrı bir olaydı onların yanına bile yaklaşamaz

Son düzenleme:
birazda yaşla alakalı 4 isimde 2010 yılıyla itibaren youtubede pek ilgi görmüyorlar tarkan olsun serdar musti kenan olsun 40 yaşından sonra nekadar iyi şarkıda çıkarsalar youtubede çok ilgi görmüyorlar gıybet gibi bazen tutuyor ama sulugöz hak ettiğini alamadı ben olsaydımla hepsi aşktanı yada sulugözü murat boz gibi bir zibidi söylese 60 milyonları görürdü janti 3 şarkıdanda iyi değil muratta 40 ı devirsin oda bu duruma düşücek 30lu yaşlara bir ilgi var birde o 4 ismin takipçileri 90lı yıllarda genç olup şuan 30 üstü olan olgun insanlardan olusuyor şuankı devirde 16-20 yaş ergenleri kim kaparsa o götürüyor youtubeyi birazda şarkıcıların yaşıda rol oynuyor gözlemeldiğim kadarıyla 40 ı devirdinmi ergenlerin radarından çıkıyorsun ayoll ama albüm satışları bizim adamların kalitesini ortaya koyuyor her albümleri en çok satılan biz ona bakalım

Bodrum bir hafta yayınlanmasa da olur ama Altın Kelebek senede bir kez gerçekleşiyor. Bir haftacık daha bekleyiverirsiniz ne olacak.

Kaknem şeyler haddinizi bildireceğiz allstarda
Gerçi @Çiğdem- bu fotodan sonra bilmeye başlamış diyolla

Kaknem şeyler haddinizi bildireceğiz allstarda
Gerçi @Çiğdem- bu fotodan sonra bilmeye başlamış diyolla

Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın seni 2837292828. kez elemek büyük bir zevk olacak

Bodrum bir hafta yayınlanmasa da olur ama Altın Kelebek senede bir kez gerçekleşiyor. Bir haftacık daha bekleyiverirsiniz ne olacak.
Bekleyemeyiz o Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak

Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın seni 2837292828. kez elemek büyük bir zevk olacak

Bekleyemeyiz o Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak
Sen söyleyince baktım CNN Türk'te olacakmış. Alın o klişe dizinizi başınıza çalın. .ss