6 Eylül 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
10,220
Puanı
860
1715950316198-png.126922

IMG_4026.jpeg

1715950337163-png.126923

Kötü Kan güzel bölümdü dün. Yükselme potansiyeli var. Bence umut vaat eden reytingler almış. İyi reklam iyi tekrarla haftaya 5 reytingi geçebilir.

• Beğendim
Reactions: Dante
Kötü Kan'ın İlk Bölümünü izledim. Büyük ihtimalle devam etmem diziye. Dizi rakibi yokken Totalde 4 reytingi alamamış. Haftaya Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını, Arka Sokaklar başlıyor. O zaman durumu belli olur dizinin

• İlginç
Kötü Kan'ın İlk Bölümünü izledim. Büyük ihtimalle devam etmem diziye. Dizi rakibi yokken Totalde 4 reytingi alamamış. Haftaya Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını, Arka Sokaklar başlıyor. O zaman durumu belli olur dizinin
en az 4 görmeliydi. 2 bölüm artmazsa 10 bölümü görmeden final yer. kanalın elinde çok fazla dizi var.

• Okudum
Kötü Kan'ın devam etmesi için TOTAL'de 4.50-5.00'i görmesi lazım, AB'si 2 olursa eğer. Yine maç karşısında iyi açılış yapmış. Ama 9 reytinglik maçtan daha fazla bir kitle olacak TV'de gelecek hafta (varsayalım ki Kızılcık 6-7 ile, Yalı Çapkını 4, Arka Sokaklar'ı 3 reytingle izleyen bir kitle olursa etti sana 13 reytinglik kitle).

Dizinin gelecek bölüm reytingi önemli. Bence başka güne koyulmalıydı. İzleyeceğim bir dizi olabilirdi ama beni pek çekmedi :)

• Beğendim
Reactions: tifosi12345
kötü kanın ilk bölümünü izlemeyi düşünüyordumda ilk bölüm reytingi biraz düşük gelmiş yinede bir ilk bölüme bakıp devam edip etmeyeceğime karar vereceğim
ertan sabancı iyi bir oyuncu ama iyi bir konu ve iyi oyuncularla desteklenmesi lazım