6 Ekim 2024 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Teşkilat - 114. Bölüm | TRT 1

• Deha - 3. Bölüm | Show TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kirli Sepeti - 36. Bölüm | NOW

• Kim Milyoner Olmak İster - 1113. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Başka bir evrende, en güzel halinle.. Bu sefer mutlu son yazılmalı efsane çifte..
Herhangi ikisinden, bir tanesinin sezon finalinde ölmüyeceğini bilmeyen yoktur.
(Diziyi takip edenler ne demek istediğimi anladı bile. Ben oyumu Aybüke Pusat'tan yana kullanıyorum.) 😂

Reactions: Bully
Herhangi ikisinden, bir tanesinin sezon finalinde ölmüyeceğini bilmeyen yoktur.
(Diziyi takip edenler ne demek istediğimi anladı bile. Ben oyumu Aybüke Pusat'tan yana kullanıyorum.) 😂
Teşkilat’ın dinamikleri bu dediğini gerektiriyor ama YavBah öyle sevilen bir çift ki, bir ilk yaşanıp ikisi de gelecek sezona taşınıp mutlu son gerçekleşebilir belki…

Reactions: Hobbit
Teşkilat’ın dinamikleri bu dediğini gerektiriyor ama YavBah öyle sevilen bir çift ki, bir ilk yaşanıp ikisi de gelecek sezona taşınıp mutlu son gerçekleşebilir belki…
Yok, senin dediğin bir ihtimal ama olmaz. İhtiyar mesela Neslihan'ın gerçek babası çıkacak. Ve Neslihan'ın dizide ki son hikayesi başlamış olacak. Altay'ın daha kardeşi,annesi, babası gelecek çok kişi var. 😂😂😂

Aybüke yine ölecek yani… İzlememem isabet o zaman, bir travma daha kaldıramam. Söz dizisinden yaralıyız…

Reactions: Hobbit
Aybüke yine ölecek yani… İzlememem isabet o zaman, bir travma daha kaldıramam. Söz dizisinden yaralıyız…
Senarist ben değilim ama bende genel gidişat olarak böyle düşünüyorum. 😁

Başka bir evrende, en güzel halinle.. Bu sefer mutlu son yazılmalı efsane çifte..
Tolga Sarıtaş o dönem Arıza dizisinin bitmesine sebep olan diziye başrol oldu ve dizi bu sezon şaha kalktı hayat çok ilginç.