6 Aralık 2013 Cuma Reyting Sonuçları

Sen Karagulu ne sanıyorsun @takas
gücünüze saygı duyuyorum harbiden ben az çok hangi dizi izlenir tahmin ederim ve saygı duyarım buna karagül,küçük gelin bu tarz dizilerdir millet izliyo arkadaş kadınların özellikle favorisi bu diziler tabi izlenirler

bu yalan dünyayı harbiden kim izliyor ben çok merak ediyorum tmm halk izlemiyo bu açık ve net zaten de twitterda ki ergen arkadaşlarda mı izlemiyo yd ile ilgili atılan twit 1.500
Öyle deme yd'nin o kusursuz espirilerini prof ve filozoflar anlıyabiliyormuş.
o rakam çok bile

Moderatörün son düzenlenenleri:
Karagulu kadinlar izlemiyor sadece su lafi da soylemesen dort dortluk cumle kurmustun bildigin kiskirdim simdi

beyaz show sarmıyo ya gülemedim daha hadi beyaz lan güldür biraz

Karagulu kadinlar izlemiyor sadece su lafi da soylemesen dort dortluk cumle kurmustun bildigin kiskirdim simdi
ya arkadaş kadın dizisi dediysem çoğunluğu öyle erkeklerde izliyo tabi

Karagul fragman bomba olmus super haftaya anliklar 15 gorurse sasmayin

beyaz iyi gitmiş bu ne la çok reklama giriyo bu programı beğenmedim şuana kadar

Star TV'de "Beyaz 2013 Turnesi" fragmani döndü. İsvicreyede geliyor. Ne yapmaya geliyor onu anlamadim

türkiyede koemdi dizisinin total limiti 5 tir şu an için ab de 7 dir
bence yd o ka da kötü değil

Çok sağlam denilen ab katagorisinde kötü ama.
o da ab nin şeyliği neyliği açıklayamam şimdi ben de tam bilmiyom neyse
dizi bence gayet iyi kanal d reytinginin düşmesini istemiyorsa pazartesiden almıcaktı diziyi
[

o da ab nin şeyliği neyliği açıklayamam şimdi ben de tam bilmiyom neyse
dizi bence gayet iyi kanal d reytinginin düşmesini istemiyorsa pazartesiden almıcaktı diziyi
[
Sezon başlamadan önce cuma cuma diye tutturuyodunuz.
bu saatten sonra yd'nin kaderi cuma da biter anca

Benim yarın en çok merak ettiğim yapım 10 dakikalık FOX Ana Haber umarım iyi reyting alırda hızlanır yayın akışı değişimi.

Yarın yalan dünya yeni bölümü özeti geçemez bence
ve 3'ün altı bi oran alır.
Özetin yeni bölümü geçmesi hadi bir derece tahammül edilir bir durum. Komediler dramlar kadar sürükleyici değil normaldir. Millet kumalara kayıyor.

Ama Kayıpın reklamı yeni bölümü geçiyor.
Reklam diziden daha sürükleyiciyse ondandır.
Dizi reklama girince millet Kanal D`yi açıyor, dizi yayındayken izleyen yok. Kanal D full reklam yayınlasa daha iyi sonuç alır.