6 Aralık 2013 Cuma Reyting Sonuçları

Karagül bomba bir bolumdu :) Yarın cok iyi sonuclar bekliyorum.

Ben de rahatsızım Fatih Harbiye'yi uzatmak için gitmek zorundaydı ama hafta içi saçma yayın akışı yüzünden boş gün yok mecbur. :T Ocak'ta değişecek inşallah. :(
avşar film bugünün saraylısının 23:00'e kadar yayınlanacak olmasından dolayı bir isteği olabilirmi

Karagül muhteşem bir bölümün ardından harika ötesi reytingler .. Hele bi anlıkta 14.08 almış , en yakın rakibine nerdeyse 4 kat fark atmış . Haftaya kimse tutamaz Karagül'ümü o nasıl bir fragmandır ? Tüylerim diken diken oldu valla :)
14 aldığını görmemiştim şimdi baktım oha oha oha diyorum ayakta alkışlıyorum vadi bile 13 göremiyo adamlar 14 aldı valla helal olsun karagüle napmışlar öyle 14.08 😱 tns de 11 alır belki

[quo@x="KayıpSehir, post: 1583439, member: 87210"]Kesinlikle bende. Gelecek haftanın fragmanını izledin mi ? Nasıl bir şey ya ? haftaya rekor bekliyorum ben .[/quote]
Yok @xBUGRAx ekler simdi :)

14 aldığını görmemiştim şimdi baktım oha oha oha diyorum ayakta alkışlıyorum vadi bile 13 göremiyo adamlar 14 aldı valla helal olsun karagüle napmışlar öyle 14.08 😱 tns de 11 alır belki
İnşallah alır . Bu hafta gerçekten çok çok iyiydi :) Haftaya daha da artacaktır eminim .

Karagül bir hafta 10+ alıyor diğer hafta 10`u geçemiyor :( geçen hafta 10`u geçemedi bu hafta yeniden 10+ reyting alacaktır 😉

bu yalan dünyayı harbiden kim izliyor ben çok merak ediyorum tmm halk izlemiyo bu açık ve net zaten de twitterda ki ergen arkadaşlarda mı izlemiyo yd ile ilgili atılan twit 1.500 :kiki:

Moderatörün son düzenlenenleri: