5 Nisan 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yasak Elma halbuki gayet de iyiydi. AB'de 5'lere kadar düşmesine çok şaşırdım.

Ve Star'ın bir tane daha 1'leri gören dizisi Sefirin Kızı. Diğer gruplarda iyi gitmiş ama. :A

Çukur yine güzel yükselmiş.

Uyanış'ta eski oranlarına hemen hemen dönmüş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Rakip olmamasına rağmen Elma 5’e düşmüş. :F :F

Şarkılar Bizi Söyler de perşembedeki gibi 2-3 küsür bandında reyting almaya devam etmiş ve hatta AB’de 11. olmuş. Umarım Maraşlı geldikten sonra da düşmeden tutunabilir.

Show da Çukur’a niye final yaptırıyoruz diye kafasını duvarlara vuruyor olabilir şu an. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Rakip olmamasına rağmen Elma 5’e düşmüş. :F :F

Şarkılar Bizi Söyler de perşembedeki gibi 2-3 küsür bandında reyting almaya devam etmiş ve hatta AB’de 11. olmuş. Umarım Maraşlı geldikten sonra da düşmeden tutunabilir.

Show da Çukur’a niye final yaptırıyoruz diye kafasını duvarlara vuruyor olabilir şu an. :A
Lütfen herhangi bir dizin 105. bölüme gelsin de aldığı oranları görelim. :A 105. bölümde olup da 5 reyting almak hala başarı. Çukur da yer yer düşüşler yaşıyor mesela bu onu dalga konusu yapmıyor. :A

Yıllardır dalga geçiyorsun ama Yasak Elma bu bazen ani düşüşler yaşayıp tekrar 7-8 bandına çıkabiliyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Lütfen herhangi bir dizin 105. bölüme gelsin de aldığı oranları görelim. :A 105. bölümde olup da 5 reyting almak hala başarı. Çukur da yer yer düşüşler yaşıyor mesela bu onu dalga konusu yapmıyor. :A

Yıllardır dalga geçiyorsun ama Yasak Elma bu bazen ani düşüşler yaşayıp tekrar 7-8 bandına çıkabiliyor.
Ay yok gelmesin çünkü hayatımın 4 senesini aynı yerli diziyle harcamak istemem. :A Ben önceki veya sonraki haliyle ilgilenmiyorum bu hafta düşmüş mü düşmüş. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Ay yok gelmesin çünkü hayatımın 4 senesini aynı yerli diziyle harcamak istemem. :A Ben önceki veya sonraki haliyle ilgilenmiyorum bu hafta düşmüş mü düşmüş. :A
İzlediğin dizilerden örnek verecek olursak Menajerimi Ara'nın 32 bölümü, Yasak Elma'nın 105 bölümünden daha beter bir senaryoya sahip emin ol. Biz 4 yıldır izliyoruz bu diziyi Menajerimi Ara birkaç aydır var ama emin ol MA daha çok zaman kaybı, daha çok israf, şimdi çirkefini git başka yere kus. :Z

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Uyanış zirveyi bırakmıyor ve yeni sezonda güçlü bir rakip gelmezse daha da yükselebilir.

Çukur'da Celasunun ölümü ve Maraşlının yokluğu belli ki yaramış.

Yasak Elma yükselir düşünmüştüm, Maraşlının kadın kitlesi onu izler diye bekledim ama tam tersi olmuş kendi seyircisi bile bu bölümü izlememiş ama alıştığımız şeyler gelecek hafta yine 7 kadar yükselse mesela hiç şaşırmam.

Sefirin Kızı artık son düzlükte.

Şarkılar Bizi Söyler iyi gitmiş ama yine söylüyorum Kanal D bu günde Camdaki Kız dizisini koymalıydı,perşembe işi daha zor olacak.
------

Maraşlı bitti diye duydum ama.
Öyle bişey yok sadece 1 hafta ara verdiler Burak Deniz'in covid-19 testi pozitif çıktığı için.Dizi tam gaz devam ediyor ve büyük ihtimalle yeni sezon'da da olacak.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Uyanış zirveyi bırakmıyor ve yeni sezonda güçlü bir rakip gelmezse daha da yükselebilir.

Çukur'da Celasunun ölümü ve Maraşlının yokluğu belli ki yaramış.

Yasak Elma yükselir düşünmüştüm, Maraşlının kadın kitlesi onu izler diye bekledim ama tam tersi olmuş kendi seyircisi bile bu bölümü izlememiş ama alıştığımız şeyler gelecek hafta yine 7 kadar yükselse mesela hiç şaşırmam.

Sefirin Kızı artık son düzlükte.

Şarkılar Bizi Söyler iyi gitmiş ama yine söylüyorum Kanal D bu günde Camdaki Kız dizisini koymalıydı,perşembe işi daha zor olacak.
------

Öyle bişey yok sadece 1 hafta ara verdiler Burak Deniz'in covid-19 testi pozitif çıktığı için.Dizi tam gaz devam ediyor ve büyük ihtimalle yeni sezon'da da olacak.
Perşembe Camdakı kız izlenmez.TRT rakip gelse bile TRT zirvede olur.Rakibi zaten kendisi

• Beğendim
Reactions: baron

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Seni Çok Bekledim dışında tüm Star dizileri 1 reytingi tatmış oldu :A

Yasak Elma haftaya artar, yıkılmaz kaleyiz :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mücbir Sebepler yılbaşı yayınından sonra nasıl izleyici kaybettiyse, malum bölümden sonra Yasak Elma'da öyle izleyici kaybediyor. İzleyicinin aklıyla dalga geçildi resmen.

Umarım Barış Kılıç'ın gelişi olumlu bir etki yapar da sezon sonuna doğru fazla düşüş yaşamaz.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Öyle bir diziyiz ki, rakip varken yükseliyoruz, yokken düşüyoruz. :A

Çukur için bu yükselişler normal finale giderken seyirci çekimi olur illa ki.

Sefirin Kızı Total'de 4'e yaklaşırken AB'de ilk kez 1'i görmüş yazık.

• Güldürdün
Reactions: baron