5 Kasım 2013 Salı Reyting Sonuçları

Maç çok bile izlenmiş ikinci yarı inanılmaz sıkıcıydı..

maç resmen uçmuş kaçak totalde gayet iyi gitmiş ab grubunda da fena sayılmaz asıl şok çalıkuşunda yaşanmış ab grubunda 2. sıraya yükselmiş

Maç çok iyi gitmiş bu kadar beklemiyodum. Ab'de uçmuş
Kaçak Totalde iyi Ab'de fena değil Çalıkuşu Ab'de iyi gitmiş.

çalıkuşu'nun çoğu maçla çakışmasına rağmen iyi reyting almış... dizi hızlanınca reytinge yansıdı... haftaya iyi bir yükseliş olur inş.

Maç pek etkilememiş..tüm diziler artmış
geçen hafta bu haftaki reytinglerden daha düşüktü diziler

Maç iyi gitmiş AB`si 20 almış nerdeyse
Çalıkuşu totalde çok düşük ama AB`si idare eder
Kaçak totalde maça rağmen 6.8 almış
Benim için üzülme çok iyi gitmiş reytingi 5e yaklaşmış
geçen hafta 4.36 bu hafta 4.73 almış
Seksenler artış yaşamış dün AB`si yeniden 5e yaklaşmış totali 3.9 almış.

Maç beklediğimden çok daha yüksek gelmiş.Çalıkuşu AB'de yükselerek şaşırttı beni.Kaçakta özetsiz yayınlanmasına ve maça rağmen iyi oranlar almış.

Kanal d ana haberi saat 16 ya al kanal d yeter İki dünya arası Hükümetin sevdiği dizi bu beni şaşırtıyor benim için üzülme şeriat kanunlarını övdüğü için yükseldi

Maç iki grupta da şov yapmış. Özellikle ab'de coşmuş. Gs gol atabilse 20 alırdı bence.

Kaçak'ın süresinin kısalması diziye yaramış. Totalde yükselmiş. Ab'de hafif düşmüş ama.

Çalıkuşu iki grupta da yükseliş yakalamış. Ama dizinin durumu hala pek de iyi sayılmaz.

Benim İçin Üzülme totalde iyi gitmiş.

Seksenler geçen sezondan uzak. Ortalama oranlarla yoluna devam ediyor ama kanalı için iyi oranlar alıyor tabii.

İki Dünya Arasında ve As tekrarı çok iyi gitmişler. As'nin tekrarının 4 alıp yeni bölümde 5 alması çok manidar..

Esra Erol Müge Anlı'yı geçmiş yine. Tebrikler..

Nagehan 2. gününde yükselmiş beklediğim gibi.

AB'de Doktorum, Gülben, Melek, Yemek Takımı, Zahide'yi geçmiş.
Daha da yükselecek..