5 Kasım 2013 Salı Reyting Sonuçları

Benim İçin Üzülme maç falan dinlemiyor yükselişini sürdüyor. Bölüm iyi sanırım izleyen var mı şuan bilmiyorum ama forumda.

bugün izleyecektim çalıkuşunu... bizimkiler biü izliyor mecburen bende takıldım biü ye:)
yazık sana ))) kuşak çatışması işte benbuna derim aile totalci oğlanları abci olmuş ))))

çalı kuşu bayagı bir hızlandı konu uçuyor saçma salak kadı olayını da güzel bir konuya bagladılar kadı affetti kamurnaı ( buda saçma sapan ya türkiyenin çogunlugunu gerici göstermekten iyidir)

yazık sana ))) kuşak çatışması işte benbuna derim aile totalci oğlanları abci olmuş ))))

çalı kuşu bayagı bir hızlandı konu uçuyor saçma salak kadı olayını da güzel bir konuya bagladılar kadı affetti kamurnaı ( buda saçma sapan ya türkiyenin çogunlugunu gerici göstermekten iyidir)

gericilerin iktidarında türkiyeyi gerici gösterecek kadar salak değiller ya:))

şeriat kanunu çoğalttılar her halde o yüzden yükseliyordur @Ahmad
hacı benim için üzülmede konuyu hızlandırdılar ondan yükseliyor bu ara. tüm düğümler çözüldü bundan sonra düşcektir yavaş yavaş

gericilerin iktidarında türkiyeyi gerici gösterecek kadar salak değiller ya:))
vallahı bu salaklıgı iki bölüm yapıp reytinde tokadı yediler )))) akılandılar zaar )))

hacı benim için üzülmede konuyu hızlandırdılar ondan yükseliyor bu ara. tüm düğümler çözüldü bundan sonra düşcektir yavaş yavaş

vallahı bu salaklıgı iki bölüm yapıp reytinde tokadı yediler )))) akılandılar zaar )))

haklısın devir uyanıkların yalakaların devri suyundan gideceksin yoksa çarpıyorlar:))

bunlarda başta isyan etmeye yeltenmiş bakmışlarki yalakalık = para akıllanmışlar tabi:)

haklısın devir uyanıkların yalakaların devri suyundan gideceksin yoksa çarpıyorlar:))

bunlarda başta isyan etmeye yeltenmiş bakmışlarki yalakalık = para akıllanmışlar tabi:)
yalakalıktan ziyade türkiyenin çogunlugu muhafazakar değerlere sahip olmasından omasın)) yoksa bunlar nasıl seçilirdi dimi )))

Maç 2.yarı da düşük gitmiş. Normal olarak karşılamak lazım..

ben onu çok sevdim diziside maç dolayısıyla gümbürtüye gitti
atv bu diziye final yapmak için neyi bekliyor acaba
gerçi bu dizi finalide hak etmiyor sessiz sedasız kaldırsınlar yayından

ben onu çok sevdim diziside maç dolayısıyla gümbürtüye gitti
atv bu diziye final yapmak için neyi bekliyor acaba
gerçi bu dizi finalide hak etmiyor sessiz sedasız kaldırsınlar yayından
Hocan bugun ki bölüm yedinci bölümdü ben onüçüncü bölümde biteceğini okudum allah sabır versin ne diyeyim