46: Yok Olan 7. Bölüm Yorumları

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Fenerin basket maçını izliyordum. Maç uzayınca 46 kaçtı. Şimdi internetten izleyeceğim. Youtube'a yüklemişler. Benim gibi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için buraya bırakıyorum :D

Kamyon çarpmışa döneceğin.. böyle birşey yok!

Son düzenleme:

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
olumlu anlamda değil mi aga :d:

Çok çok üzerinde bu televizyonun. Gerçekten ekran çatlatır cinsten. :) Diyaloglar mükemmel ya, çok samimi yazılmış. Kesinlikle yapmacık bir tane bile karakter, oyunculuk yok. Herkes üzerine düşeni mükemmel şekilde yerine getiriyor. Kalemine sağlık Ercan Mehmet Erdem, vizyonuna kurban Serdar Akar... Müthiş bir dizi izliyoruz. Ama işte öyle bir seyirci kitlesi var ki kan donduran cinsten. Böyle bir seyirci yüzünden bu şaheser en kötü ikinci sezonu görmezse, hikayesini tamamlayamazsa yazıklar olsun denir başka da bir şey söylenmez.

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Çok çok üzerinde bu televizyonun. Gerçekten ekran çatlatır cinsten. :) Diyaloglar mükemmel ya, çok samimi yazılmış. Kesinlikle yapmacık bir tane bile karakter, oyunculuk yok. Herkes üzerine düşeni mükemmel şekilde yerine getiriyor. Kalemine sağlık Ercan Mehmet Erdem, vizyonuna kurban Serdar Akar... Müthiş bir dizi izliyoruz. Ama işte öyle bir seyirci kitlesi var ki kan donduran cinsten. Böyle bir seyirci yüzünden bu şaheser en kötü ikinci sezonu görmezse, hikayesini tamamlayamazsa yazıklar olsun denir başka da bir şey söylenmez.

Senin de yüreğine sağlık.. tamamen içimdekilerimi yazmışsın.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
bölüm de yine heyecan güzeldi 60 dakika su gibi akıp geçiyor ; diğer bölümlerin 1 tık altında kadı
bu dizi bir şekilde debam etmeli o kadar birbirinin aynısı dizi varken bu dizinin seyirci bulamamsı üzücü en azından 2. sezonunu bari izleyebilsek

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bölüm yine efsane ötesiydi :A

Replikler çekim açıları senaryo ve oyunculuklar olsun hepsi muazzam.Gerilim ve hareketli sahnelerin yanında birde harika bir mizah.O ikili çok minikler :A

Murat adamı tam gömecekti ki bir araba mı kamyon mu ne geliyordu.Bakalım nasıl sıyrılacak işin içinden :A

Şizofren Murat da resmen efsane bir kahkahası var adamı öldürmeden önceki replikler çok iyiydi.Erdal Beşikçioğlu döktürüyor resmen harika bir deneyim yaşatıyor bizlere :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
7. Bölüm

Güzel bölümdü Erdal Beşikçioğlu döktürüyor, harika oyunculuk. :):)

Şu Doğan ile ilgili olay sıkmaya başladı. İyice gıcık olmaya başladım adama. Nesi varsa belli olsun da gönderelim diziden. :):)

Yengenin olaylarda ne pay sahibi olduğu merak konusu.

Felsefeciye iyi oldu. :A Dizi Dexter'a bağlar gibi oldu bir an. :):)

8/10