2021 4.Tur | En Favori Şarkı 2021 | 1. Grup

Hangi 2 şarkı çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kolay mı bilmemem ama sanki son 2 tur zorlanarak ilerliyor :A yalnız şarkı güzel. Şuana kadar oyumu alabildi.
Çeyrekte elenirse şaşırmam. Artık çok sağlam şarkılar kaldı gibi :A
Bu grupta çok güçlü şarkılar yok ya. Sıla için kolay rakipler bunlar :A Ben ilk iki tur oy verdim de geçen tur vermedim sanırım. Fena değil şarkı da o kadar da iyi değil bence yine isimle götürüyor işi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu grupta çok güçlü şarkılar yok ya. Sıla için kolay rakipler bunlar :A Ben ilk iki tur oy verdim de geçen tur vermedim sanırım. Fena değil şarkı da o kadar da iyi değil bence yine isimle götürüyor işi :A
Veya Yalın faktörüde var. Bence forumda antiside çok :A
Anketlere bakarsak Martılar şampiyon olur. Çok fark attı şuana kadar ama belli olmaz tabi ki yinede :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Veya Yalın faktörüde var. Bence forumda antiside çok :A
Anketlere bakarsak Martılar şampiyon olur. Çok fark attı şuana kadar ama belli olmaz tabi ki yinede :A
Sıla antiliği forumda gereksiz yere çok şişirilmesinden oluştu. Bu forumda gördüklerimden sonra ben de anti oldum artık :A

Martılar benim en baştan şampiyonluk favorimdi zaten. Şu anda da öyle gidiyor dediğin gibi :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sıla antiliği forumda gereksiz yere çok şişirilmesinden oluştu. Bu forumda gördüklerimden sonra ben de anti oldum artık :A

Martılar benim en baştan şampiyonluk favorimdi zaten. Şu anda da öyle gidiyor dediğin gibi :A
Oyunu niye bekletiyorsun? :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Benim çok değerli oylarım öyle en baştan harcanamaz :A
Bir zamanlar bunu ben de çok yapardım ve etkili oyumda olurdu ama şimdi etkinliği yürüttüğüm içim eşitlik olunca baskı yapma adına bilmem şart :A
2019’da benim oyum sayesinde Mabel kazanmıştı Simge’ye karşı. Sanki aynı taraftaydık o sene :A ben aslında pek yoktum o yaz. bir ara uğradığımda final konusuna denk gelmiştim :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir zamanlar bunu ben de çok yapardım ve etkili oyumda olurdu ama şimdi etkinliği yürüttüğüm içim eşitlik olunca baskı yapma adına bilmem şart :A
2019’da benim oyum sayesinde Mabel kazanmıştı Simge’ye karşı. Sanki aynı taraftaydık o sene :A ben aslında pek yoktum o yaz. bir ara uğradığımda final konusuna denk gelmiştim :A
Son saatlere bırakmam ya, yarın hallederim şimdi çıkayım artık :A

Mabel ile Simge karşı karşıya gelmişse ben de Mabel'in yanında olmuşumdur ya dediğin gibi aynı taraftayızdır :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Son saatlere bırakmam ya, yarın hallederim şimdi çıkayım artık :A

Mabel ile Simge karşı karşıya gelmişse ben de Mabel'in yanında olmuşumdur ya dediğin gibi aynı taraftayızdır :A
Kontrol ettim, evet senle aynı taraftaymışız. Hafızam arada zehir gibi maşallah :A
Haydi iyi geceler o zaman.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Arada değil de her zaman zehir gibi diyelim biz ona :A
İyi geceler Dosi hanım...
Yok eskisi gibi değilim artık :T: işleyen Demir pas tutmaz derler, ben çok dinlenip her şeyden uzak kalınca performans kötüleşti :A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...