4. Tur - En Özlenilen Dizi - 4.Grup | Asmalı Konak - Yılan Hikayesi

Hangi dizi üst tura çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yılan Hikayesi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sizin aylarca girmediğiniz bile oluyor foruma. Biz böyle trip atıyor muyuz Dosi hanım :A
Benim haklı sebeplerim var :ppp: hem hiç girmesen birşey demem ama arada uğradığın olmuştu ve uğrarken kurucusu olduğun programa bile uğramadın 😡 bu yarışma tam 1 ay oldu ve yeni oyluyorsun. Sen şimdi bana 1 ay boyunca foruma giriş yapamadım diyemezsin. Geldiğini gördük herhalde :ppp:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim haklı sebeplerim var :ppp: hem hiç girmesen birşey demem ama arada uğradığın olmuştu ve uğrarken kurucusu olduğun programa bile uğramadın 😡 bu yarışma tam 1 ay oldu ve yeni oyluyorsun. Sen şimdi bana 1 ay boyunca foruma giriş yapamadım diyemezsin. Geldiğini gördük herhalde :ppp:
@Tolstoyevski niye kızdı ki bu duruma :A

Yaklaşık 2 haftadır hiç girmedim. Ondan önce de bir ara girip çıkmıştım o zaman da unutmuşum dis savaşlarına bakmayı ne yapayım :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Yaklaşık 2 haftadır hiç girmedim. Ondan önce de bir ara girip çıkmıştım o zaman da unutmuşum dis savaşlarına bakmayı ne yapayım :A
unutmaman gerekirdi 😡
Bilmem, @Tolstoyevski başka bir mesajıma da domates kafa atmış, ama bir işaret vermişte olabilir :A bu kez anlamadım sebebini :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

unutmaman gerekirdi 😡
Bilmem, @Tolstoyevski başka bir mesajıma da domates kafa atmış, ama bir işaret vermişte olabilir :A bu kez anlamadım sebebini :F

canım domates ekmek çekti sen de o işareti kullanınca haliyle.. :A Neyse çok konuştum çenem düştü konuşturmayın beni :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
unutmaman gerekirdi 😡
Ya dis savaşları orada duruyor zaten, açar bakarız ne olacak yani :A Bu etkinlik de devam ediyor işte, önemli olan final turları :A Hayır bir de Kurtlar Vadisi'ni de elemişsiniz zaten. @Tolstoyevski gibi protesto etmek lazım aslında etkinliği de, şimdi yeni geldiğim için kalkışmayayım öyle şeylere :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ya dis savaşları orada duruyor zaten, açar bakarız ne olacak yani :A Bu etkinlik de devam ediyor işte, önemli olan final turları :A Hayır bir de Kurtlar Vadisi'ni de elemişsiniz zaten. @Tolstoyevski gibi protesto etmek lazım aslında etkinliği de, şimdi yeni geldiğim için kalkışmayayım öyle şeylere :A
yahu bu etkinlikte önceki tur eşitlik olmasın diye oy dilenip durdum.Sen olaydin hiç uğraşmazdim ve Kurtlar Vadisi'de sonradan oylayanlar sayesinde elendi :F yani kabahat sende :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
yahu bu etkinlikte önceki tur eşitlik olmasın diye oy dilenip durdum.Sen olaydin hiç uğraşmazdim ve Kurtlar Vadisi'de sonradan oylayanlar sayesinde elendi :F yani kabahat sende :A
3 oy fark yemiş. Ben olsaydım da yine bir şekilde kaybederdi, beni suçlama bu konuda bari :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
3 oy fark yemiş. Ben olsaydım da yine bir şekilde kaybederdi, beni suçlama bu konuda bari :A
tamamda eşitlik bozulsun diye üyeleri sıkıştırdım ve o kişiler gelip rakibe oy kullandı. Sen oy kullansaydın ben belki belirliyici olmasın diye oylamamı yalmazdim Son oy bana aitti :A ve 2. turda tek oy ile elenenler oldu. Orda da olsaydın şuan başka diziler yarışabilirdi🙄

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Düzenlediği etkinliklerde oy kullanmama rağmen etiket atmaya devam ediyor, ayrıca ayrıca etkiket yorumlarına nickleri birden fazla yazıyor. :F
Cevabı buradan vereyim. O hazır etiket artı bazen olmadığı için eklemeler yapıldı ve mobilden yaptığım için etiket kısmında acayip sıkıntı çekmekteyim. Oylama hatırlatması yaparkende orda 'oylayanlara bildirim gelirse kusura bakmayın' diye de belirttim çünkü hem oylayan 30 küsür kişi hemde etiket listesindeki 2 kat isimlere tek tek bakmak çok zor :D

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Asmalı Konak'a hiç bakmadım ama Yılan Hikayesini yaşım gereği hatırlamasam da izlediğimi biliyorum o yüzden Yılan Hikayesi.