Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
her cuma ysa kırmızı oda dizisi rakıpler varken .başarılu olabilecekmı..hercai hep 1..arka sokaklar var..rakıpleri ciddi..inş duşmez derimde herca i varken sansı zor.ve gun değiştirebilir

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu arada Menajerimi Ara'nın 22.15 tekrarı da iyi gitmiş gelecek hafta 7+ gelir artık. :Z Yeni Hayat tekrarı da iyi izlenmiş bakalım ne kadar yükselecek.
Menajerimi Ara'ya daha dün baktım. Kırmızı Oda bana hitap etmiyor sadece ilk bölümüne baktım. Menajer çıkınca ona geçtim. Kırmızı Oda bir şekilde insanı kitliyor ekrana özellikle hikaye kısımlarında. Bu reytinglerde Tv8'in kaynağı da var. Şu an en çok izlenen kanal her gün.

• Beğendim
Reactions: Aserat and Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Menajerimi Ara'ya daha dün baktım. Kırmızı Oda bana hitap etmiyor sadece ilk bölümüne baktım. Menajer çıkınca ona geçtim. Kırmızı Oda bir şekilde insanı kitliyor ekrana özellikle hikaye kısımlarında. Bu reytinglerde Tv8'in kaynağı da var. Şu an en çok izlenen kanal her gün.
master chef hep...1..en çok izlene kanallar tv 8 atv fox..4 buyuk kanala vardı şimdi ise 6 buyuk kanala var

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ne yazık ki Kırmızı Oda'yı izlemeyi unuttum tekrarlarından izleyeceğim mecbur. :A