4 Ekim 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızılcık Şerbeti - 70. Bölüm | Show TV

• Yalı Çapkını - 77. Bölüm | Star TV

• Arka Sokaklar - 684. Bölüm | Kanal D

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kötü Kan - 5. Bölüm | NOW

• Kara Ağaç Destanı - 19. Bölüm | TRT 1

• Kim Milyoner Olmak İster? - 1112. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
İki kategoride ilk 10 içine girdi. Hemen kanal'a gidip sözleşme uzatıyorsun. :bhr: :love1:
Bir an ciddi değilsin sandım ama ciddiymişsin :A
Sizin adınıza iyi. Bol şanslar

Yalı Çapkını 2.50 AB ratingi var, Kötü Kan ABC1 de 3.20 almış... Bence Kötü Kan uzama şansı verilmeli.

Hiçbirini izlemesemde oranlarda çok dağınık bir dağılım var

KŞ'nin üçüncü sezonu malum diziye dönünce Kötü Kan'a şans verdim. Umarım final kararı çıkmaz :(

Dizi bu hafta ilk 4 haftaya göre durgundu. Ancak bu beklenen bir durum bana göre çünkü konu bitti. Diğer konuları olgunlaştırmak için bu bölüm konu anlatımı gibi oldu. İnşallah bitmez ya. Şuan var olan işlerden gerçekten farklı. 🙏🙏
Alemdar efekti diyelim mi ona ? Bölümü izledim yeşil oklar gelmiş

• Güldürdün
Reactions: Hobbit
Teşekkürler Türkiye :bhr: 💫🧿💐
Screenshot_20241005_122649_Instagram.jpg

Çalı Yapkını tekrarı yok işi yaramadı, bu yapılan PR ile TOTAL'de 0.04 yükselmek sizin için başarı ise, siz reyting tablosu okumayın :A

Kızılcık Şerbeti bozulan senaryosu ile zirvede devam ediyor. Açıkçası geçmişe baktığımızda Bahar, Sen Anlat Karadeniz, Hercai gibi sezon içinde başlayıp yüksek reytingler alacak bir proje gelmediği sürece diziyi zirvede görürüz. Ben bu sezon böyle bir dizinin Cuma gününe geleceğini düşünmüyorum.

Kötü Kan en az 2 bölüm daha şansı hak ediyor. Kirli Sepeti ve Yabani'nin AB ve ABC1'inden yüksek reytingleri.

Arka Sokaklar zaten sezon sonuna kadar devam eder, kış aylarında 5'i görürse yeni sezon onayını alır zaten, birinin vurulması yeter.

Kara Ağaç Destanı hangi sebepten dolayı devam ediyor çözemedim.

Dün Orta Sayfa programını izledim yazmamışım onu. Reytinglerini paylaşabilir misiniz acaba ?

Fatih Ürek'in programı ne kadar izleniyor merak ettim? İzdivaçtaki Solmaz'ı getirmiş.

Sönmez hanım neler yaşadı kadın candy crush oynarken bir anda kızı ve ablası vefat etti, utanmazlar afişe bile koymamışlar .ss

İnş. Tez vakitte yerle bir olur bu kalpsizler,vicdansızlar:A
Böyle şeyleri kendisi tercih etmiyor, saygı duymak düşer :A
------

Fatih Ürek'in programı ne kadar izleniyor merak ettim? İzdivaçtaki Solmaz'ı getirmiş.
Esra Erol'daki asabi Cemile de geldi.

Bu ikisi gelmeden önceki kötü gidişini durdurdu, genelde 45-55. sıralarda oluyor, 0,40-0,60 bandında gidip geliyor,
herhalde kanal "esra zuhal didem" üçlüsünün karşısında bu oranları yeterli buluyor ki sezon başlayalı 1,5 ay olmasına rağmen devam ettiriyor.

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: mrt-06 and xemrexxx
Böyle şeyleri kendisi tercih etmiyor, saygı duymak düşer :A
------

Esra Erol'daki asabi Cemile de geldi.

Bu ikisi gelmeden önceki kötü gidişini durdurdu, genelde 45-55. sıralarda oluyor, 0,40-0,60 bandında gidip geliyor,
herhalde kanal "esra zuhal didem" üçlüsünün karşısında bu oranları yeterli buluyor ki sezon başlayalı 1,5 ay olmasına rağmen devam ettiriyor.
Bilgilendirme için teşekkürler. 45 civarıysa yeterli, Esra ve Didem zaten tüm shareyi topluyor. Zuhal bile AB dışında etkin değil.

Fatih'i severim devam etsin. :A

• Beğendim
Reactions: offensive
Kötü Kan en az 2 bölüm daha şansı hak ediyor. Kirli Sepeti ve Yabani'nin AB ve ABC1'inden yüksek reytingleri.
Kötü Kan, gün bazında bakınca da Arka Sokaklar ve Kara Ağaç Destanı dizisinin çok önünde.
Bu konuda da kendi fikrimi belirtmek isterim. Kanallar, kendi projelerinin reytinglerine değilde gün içinde ki rakiplerinin reytinglerine göre hareket ederler ise yapımlar daha uzun süre ekranda kalacaktır. Kötü Kan, gününde en kötü reytingi alan yapım değil şuanda. Umarım bu şekilde bir bakış açısına göre karar verilir.