Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Aziz | Show TV

Oy: 0 0.0%
  • Aşk Mantık İntikam | FOX

• Kıbrıs: Zafere Doğru (Final) | TRT 1

• Kullanılan toplam oy
    16

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Nerdeyse her dizi düşüş yaşamış.

Ben Yalnız Kurt 10+ alır diyordum, amma aksine sert düşmüş. Cuma cidden o kadar fazla seçenek var ki, kimse tam şekilde varolamıyor. Gelecek hafta Kıbrıs dizisinin 3 reytinglik kitlesi bakalım hangi diziye kayacak.

Kaderimin Oyunu ile ilgili instagramda baya kötü yorumlar var. Galiba çok hızlı tükenmiş hikayesi. Zaten sezon sonunu görse yeterli bence.

Didem Arslanı hergün izlediğim için 2-3 saat Show-u izlemiş oluyorum, gerçekten Aziz kadar çok reklamı yapılan bir dizi yok. Her reklam arasında fragman, ön izleme falan var. Kanal çok uğraşıyor amma max alacağı reytingler 5-6. Zaten gelecek vaat etmiyor, o yüzden sezon sonu tadında bitirilmeli.

Kırmızı Oda için üzüldüm, totalde 3.03 almış. 0.5 falan da kaybetse, gelecek haftadan 2-li reyting alacak. Bence şuan devam eden ne hikaye varsa, hepsini bitirip birkaç haftaya final yapmalı. OGM-in senaryo yüzünden sert şekilde düşüş yaşayan başka bir işi.

Gündüz kuşağı yine kendi formunda. Zaten martdan sonra hepsi düşüşe geçecek, şimdi en yüksek olduğu dönemleri yaşıyorlar.
Didem Arslandaki kayıp çocuk olayı yüzünden 2 aydır takip ediyorum, normalda izlemezdim. Tamam iyi ele alıyorlar olayı amma çok uzadı çok çok uzadı. Artık reyting olsun diye "az sonra" "olay gelişme" tarzı başlıklarla saçmalamaya başladılar hatta.

Dün sabah kanallar arasında geçiş yaparken Seda Sayanın programına denk geldim, ne kadar güldüm. :F Flaş TV gibi halay çekiyordular ve bir saat sonra yine baktım hala devam ediyordu dansları. Altyazıda da "Düğünümüz var, aaa dostlar" yazılmıştı. :F

Esra Erol en son yaşanan skandal sonrası 6.39-a kadar gerilemiş. Normalde 7.5-7.7 alıyordu Cuma günleri.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
Nerdeyse her dizi düşüş yaşamış.

Ben Yalnız Kurt 10+ alır diyordum, amma aksine sert düşmüş. Cuma cidden o kadar fazla seçenek var ki, kimse tam şekilde varolamıyor. Gelecek hafta Kıbrıs dizisinin 3 reytinglik kitlesi bakalım hangi diziye kayacak.

Kaderimin Oyunu ile ilgili instagramda baya kötü yorumlar var. Galiba çok hızlı tükenmiş hikayesi. Zaten sezon sonunu görse yeterli bence.

Didem Arslanı hergün izlediğim için 2-3 saat Show-u izlemiş oluyorum, gerçekten Aziz kadar çok reklamı yapılan bir dizi yok. Her reklam arasında fragman, ön izleme falan var. Kanal çok uğraşıyor amma max alacağı reytingler 5-6. Zaten gelecek vaat etmiyor, o yüzden sezon sonu tadında bitirilmeli.

Kırmızı Oda için üzüldüm, totalde 3.03 almış. 0.5 falan da kaybetse, gelecek haftadan 2-li reyting alacak. Bence şuan devam eden ne hikaye varsa, hepsini bitirip birkaç haftaya final yapmalı. OGM-in senaryo yüzünden sert şekilde düşüş yaşayan başka bir işi.

Gündüz kuşağı yine kendi formunda. Zaten martdan sonra hepsi düşüşe geçecek, şimdi en yüksek olduğu dönemleri yaşıyorlar.
Didem Arslandaki kayıp çocuk olayı yüzünden 2 aydır takip ediyorum, normalda izlemezdim. Tamam iyi ele alıyorlar olayı amma çok uzadı çok çok uzadı. Artık reyting olsun diye "az sonra" "olay gelişme" tarzı başlıklarla saçmalamaya başladılar hatta.

Dün sabah kanallar arasında geçiş yaparken Seda Sayanın programına denk geldim, ne kadar güldüm. :F Flaş TV gibi halay çekiyordular ve bir saat sonra yine baktım hala devam ediyordu dansları. Altyazıda da "Düğünümüz var, aaa dostlar" yazılmıştı. :F

Esra Erol en son yaşanan skandal sonrası 6.39-a kadar gerilemiş. Normalde 7.5-7.7 alıyordu Cuma günleri.
Daha kaç bölüm oldu ki de hikayesi bitmiş hemen Kaderimin Oyunu'nun Akın'a da böyle dizilerler kafi zaten :F

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Daha kaç bölüm oldu ki de hikayesi bitmiş hemen Kaderimin Oyunu'nun Akın'a da böyle dizilerler kafi zaten :F
Ay bilemiyorum, ben dizi yorumlarını okumayı seviyorum. En çok like alan yorumlarda çok saçmaladığını falan yazıyorlar. :A Zaten kaç bölümdür sürekli düşüyor.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,164
Puanı
410
ATV için 2. Akıncı vakası olacak gibi Yalnız Kurt düşüş devam ederse.

Hangi dizi gelirse gelsin Arka Sokaklar var olmaya devam ediyor :A

bugünde ölmedik.png

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Gizmen

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,324
Puanı
860
Tüm dizilerin reytinglerinde bi göçme olmuş geçen sezon perşembe gününde de aynısı olmuştu.

Yalnız Kurt'un meraktan izlendiği belli oldu balonu sönmüş daha düşmesi şaşırttıcı olmaz.

Arka Sokaklar AB grubunda gerçek reytinglerine geri dönmüş :A

Aziz daha geçen haftalarda zirveyi alan yapımdı ama çok az düşüş yaşamış ama 2. sezon olacağını sanmıyorum.

Kaderimin Oyunu iddialı başlamıştı iddiası çabuk sönmüş :A ama gene de az düşüş ile kurtarmış günü oranları ortalama ama Star için davul zurna çaldıracak tipten :F

Aşk Mantık İntikam çok az yükselmiş ama oranları hala düşük bi yaz dizisi için iyi bence :A

Bir Zamanlar Kıbrıs iyi yükselmiş 2 grupta da ilk 10'a girmiş perşembe de olsa 1 reytingi görürdü. Kitlesi yerine başlayacak diziyi izler bence başka kanallara kayacağını sanmıyorum :A

Kırmızı Oda'yı cidden Sadi'nin kurtaracağını mı düşündüler daha da dibe vurmuş :F

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
O haliyle bile sizin 3 katınız kadar reyting alıyor düşün. Senin gibi düşmanları çatlatıyor hala. :A
Havasını attığınız o kıytırık 5-6 reyting de salı gününe gelecek yeni dizilerle birlikte puf olup gidecek son gülen iyi güler. :A